Brentford – Watford 2:1 (kon.)
Brentford FC
2:1 (0:1)
Watford FC
Pátek 10.12.2021, 21:00 • Brentford Community Stadium • Anglická Premier League • 16. kolo

Spíše bojovný než pohledný souboj nováčků Premier League má hořký konec pro Watford, který hodinu hrací doby vedl, sedm minut před koncem se ještě opájel nadějí na první čisté konto v sezóně, po neubráněném rohu a zbytečné penaltě v 94. minutě ale odjíždí domů z nedalekého londýnského předměstí s prázdnou.
    Brentford odčinil minulý zápas v Leedsu, kde o vítězství naopak v páté minutě nastavení přišel. (22:59:45)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:18.

90+7

90+6
    Hosté se ještě zoufale vrhli dopředu, ale míč neudrželi a Brentford bude minutu po ukončení avizovaného nastavení vhazovat.
    90+5. Bryan MBEUMO - 2:1

90+5
    Brentford právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je BRYAN MBEUMO. Brankář se pohnul předčasně a domácímu útočníkovi stačilo zlehka zasunout na druhou stranu.
    90+4. Penaltový zákrok Troosta-Ekonga

90+4
    Byla nařízena penalta pro Brentford po hloupém zákroku Troosta-Ekonga na Ghoddose, který by pravděpodobně míč vůbec neudržel na hrací ploše.

90+3
    Forss však na špatně kopnutý Ghoddosův centr nemohl na zadní tyči dosáhnout. Kope se od Bachmannovy brány.

90+2
    Další nebezpečnou standardku v podobě krátkého rohu získal po faulu na Mbeuma Brentford.

90+1
    Poslední změna v sestavě Watfordu: autora vedoucí branky hostů Emmanuela Dennise nahrazuje Ozan Tufan.

90+1
    Žlutou kartu dostává Frank Onyeka (Brentford FC).

90
    Souboj nováčků se protáhne ještě o pět nastavených minut.

90
    Z rohového kopu Brentfrod nezahrozil, ovšem Goode si znovu otírá míč ručníkem a chystá se překonat dálkový rekord.

89
    Dlouhý aut do vápna Watfordu se odrazil před Janelta, jehož halfvolej přizvedli hosté na roh.

87
    Faulem se provinil Juraj Kucka. Držitel mistrovského titulu se Spartou z roku 2014 poradzil Forsse.

86
    Čekalo se na potvrzení gólu videorozhodčím, který ofsajd nezaznamenal a radost v řadách „včel“ může vypuknout naplno.
    84. Pontus JANSSON - 1:1

84
    Také vyrovnání přišlo z rohu a ani pošestnácté v sezóně neudrží bývalý klub Eltona Johna čisté konto. Jensenův opakovaný centr prodloužil hlavou střídající finský reprezentant Forss a PONTUS JANSSON ho ze dvou metrů trkl nechytatelně do sítě.