Kolín nad Rýnem – Augsburg 0:2 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
0:2 (0:0)
FC Augsburg
Pátek 10.12.2021, 20:30 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Německá Bundesliga • 15. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (22:30:33)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:7. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:15.
    Augsburg si odváží všechny tři body.

Je dobojováno! Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Domácí tým byl častěji na míči, ale nedokázal se v útočné fázi prosadit. To hosté z Augsburgu sázeli na protiútoky, které sice dlouho nevycházely, ale jednou to přijít muselo. Ten moment přišel v 72. minutě, kdy se pohotovou dorážkou trefil André Hahn. Jenže to nebylo ze strany hostů všechno O šestnáct minut později se spektakulárně trefil Niklas Dorsch, který ustanovil konečný výsledek 2:0 pro Augsburg. Právě pro tento tým je to jejich vůbec první vítězství v letošní sezóně na venkovních zápasech. Naopak pro domácí Kolín nad Rýnem je to první porážka v sezóně na domácí půdě. Tým z Bavorska tedy bere všechny tři body a aspoň do zítřka poskakuje na čtrnácté místo.

90+5

90+4
    Hostující tým drží míč daleko od své branky, což jim vlastně v tuto chvíli stačí. Navíc rozhodčí se už dívá na hodinky a každou chvíli ukončí tento zápas.

90+3
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází André Hahn, přichází Raphael Framberger.

90+2
    Domácí tým rozehrával svůj další rohový kop v tomto utkání, ale ten se hrubě nepovedl. Augsburg odkopnul míč do bezpečí. Do konce nastavení zbývají necelé dvě minuty.

90+1
    Rozhodčí tohoto utkání prodloužil tento zápas o čtyři minuty navíc.

90
    Anthony Modeste byl v pokutovém území skvěle pokryt a proto se k míči domácí útočník nedostal. Augsburg je blízko k zisku důležitých tří bodů z tohoto utkání.

89
    Hráči domácího týmu jednoduše na nic teď čekat nemůžou. Konec zápasu je za dveřmi a Kolín prohrává o dvě branky. Domácí tým sází všechno do útoku.

88
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Autorem branky je NIKLAS DORSCH.

88
    Žlutou kartu dostává Salih Özcan (1. FC Kolín nad Rýnem).

87
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Benno Schmitz, přichází Jorge Meré.

86
    Žlutou kartu dostává Sergio Córdova (FC Augsburg).

85
    Čas na vyrovnání se Kolínu čím dál víc krátí. Čas je teď pro domácí tým nepřítel číslo jedna. Ovšem domácí hráči budou mít k dispozici další standardní situaci.

84
    Nepovedená akce domácího týmu skončila daleko od branky soupeře v zámezí. Rafał Gikiewicz rozhodně s odkopem od své branky nebude spěchat. Tohle Augsburgu stačí.

83
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Louis Schaub.
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Sebastian Andersson, přichází Jan Thielmann.

82
    Benno Schmitz poslal svůj centr z pravé strany pouze do ruky Andrého Hahna. Rozhodčí neváhal odpískat proti brance hostujícího týmu. Kolín má další standardní situaci.