SHC Maloměřice – Plzeň 21:37 (kon.) | Hranice – Lovosice 23:24 (kon.) | Nové Veselí – Dukla 25:29 (kon.)
Zubří – Jičín 30:24 (kon.)
TJ Cement Hranice
23:24 (7:14)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 11.12.2021, 14:00 • Sportovní hala Žáčkova, Hranice • Chance Extraliga mužů • 14. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou příště! (15:48:59)

Souboj s Lovosicemi měl pro hranické házenkáře hodně hořký konec. Domácí po prvním poločase sice prohrávali hned o sedm zásahů, ale nevzdali se. Ba naopak – bojovali až do posledních sekund a málem se jim podařilo vybojovat velmi cennou remízu, jenže po neproměněná sedmičce Luďka Piwka vyšly všechny jejich snahy vniveč. Obrovská škoda pro Cement.

TJ Cement Hranice – Lovci Lovosice 23:24 (7:14)
    Nejvíce branek: Plaček 6/1, Pinkas 4, Piwko 4/1 – V. Kovář 6/1, Petryčenko 5, Kupa 4. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/1. Vyloučení: 4:1. ČK: Petryčenko (LOV).

Konec zápasu. (23:24)

60
    Lovosický gólman zakončení Piwka do dolní části branky zastavil nohou, je konec! (23:24)

60
    To je drama! Sedm sekund před koncem byla nařízena další sedmička, Hranice mají šanci vybojovat cennou remízu! (23:24)

60
    Oddechový čas pro domácí. (23:24)

60
    Poslední minuta poločasu! (23:24)
    59
    Přeci jen ještě není konec, o další kontaktní gól se postaral Luděk Piwko. Minuta a půl do konce. (23:24)
    58
    Kovář ze sedmi metrů nekompromisně zakončil přesně do sítě, Lovci odskakují na rozdíl dvou gólů. (22:24)

58
    Naděje na bodový zisk jsou možná pryč, po Kylíškovi je totiž vyloučen také Marek Vincour (HRA). Ba co víc, uvidíme sedmičku! (22:23)

58
    Oddechový čas pro hosty. (22:23)

58
    Přichází možná rozhodující moment utkání, David Kylíšek (LOV) je vyloučen! (22:23)
    57
    David Lefan uzavírá sedmadvacátou minutu gólem, už je to jen o jeden gól! (22:23)
    57
    Trochu naděje domácím hráčům vrací Jan Plaček, do konce zbývají ani ne čtyři minuty. (21:23)
    56
    Situace se pro Hranice nadále komplikuje, tentokrát mířil přesně pro změnu Heřmanovský. (20:23)
    55
    Jen krátce na to ale domácí plány komplikuje Jan Kupa, který míč poslal do horní části branky. (20:22)
    54
    Technické problémy byly aspoň částečně vyřešeny, Jan Zbránek přibližuje svůj tým k vyrovnání. (20:21)