Kobra – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Technika Brno – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Chrudim – Warriors Brno 4:3 (kon.)
Písek – Přerov 4:3 (po pr.) | Vsetín – Kralupy n. Vltavou 11:1 (kon.)
IHC Králové Písek
4:3 (1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)
HC ZUBR Přerov
Neděle 12.12.2021, 14:00 • Zimní stadion Písek • Liga juniorů • 25. kolo

Šlágr kola ovládlo domácí mužstvo, které zvítězilo v prodloužení. (16:12:56)

63:07
    Písek právě vstřelil branku!
    Králové vítězí! Kříž se dostal z pravého křídla na levé a poslal puk na rozjetého KRYŠTOFA KOVAŘÍKA v brankovišti, který doklepl puk za brankovou čáru. Asistence: Marcel Kříž.

62:31
    Billova střela od modré se zastavila na prvním bránícím hráči.

61:18
    Hosté ztratili v útočném pásmu kotouč a toho využil Hollar, který vyzval Žurka. Hollar se pokusil nasadit kličku, ale Žurek píseckého střelce přečetl.

60:22
    Písecká trojice operuje v útočném pásmu.

60:01

Třetí třetina končí, Písek zvládl vyrovnat a to znamená, že o vítězi rozhodne prodloužení či samostatné nájezdy.

60:00

59:00
    Hraje s již v klidu, nikdo nechce ztratit v závěru.

57:50
    Hollarova střela z ostrého úhlu minula Žurkovu klec.

Oba týmy hrají v plném počtu.

56:06
    Lokajíček si připisuje úspěšný zákrok, když skočil do střely útočníka Zubrů.

54:28
    Brankář Žurek zahrál vysokou holí, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

54:13
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Holík – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Dubský – 2 min., hrubost).

53:33
    Kleinar mířil sám do útočného pásma, ale v cestě mu stál kapitán Písku, který ho odzrbojil.

52:37
    Zakázané uvolnění na straně domácích hokejistů.

52:04
    Dnešní utkání sleduje 84 diváků.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 17. Kreuzman (Ryba), 27. Pitel (Kříž, Kouba), 46. Pešek (Kříž, Pitel), 64. Kovařík (Kříž) – 9. Holík (Kolařík), 21. Kleinar (Kolařík, Šilhavý), 22. Hlávka (TS)

IHC Králové Písek: Lokajíček (Kadlec) – Dohnal, Hail, Kulvejt, Dolhý, Kurfürst (C), Kouba – Hála, Pitel, Dubský, Hrakholski, Kreuzman, Ryba, Lechnýř, Hollar (A), Kovařík, Pešek, Kříž
    Trenér: Václav Šrámek

HC ZUBR Přerov: Žurek (Hendrych) – Billa, Koblížek, Brázda (A), Pekr, Holík, Kaprál – Kleinar, Šilhavý, Kuchta, Buršík, Hlávka, Hradil, Halík (A), Mašek, Švejda, Kolařík (C)
    Trenér: Pavel Neuman

Rozhodčí: Jílek – Sedláček, Deja