St. Louis – Anaheim 2:3 (po pr.) | NY Rangers – Nashville 0:1 (kon.) | Colorado – Florida 3:2 (kon.)
Vegas – Minnesota 6:4 (kon.) | Vancouver – Carolina 2:1 (kon.)

Československá stopa v zápase
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

1. Zach Whitecloud (VEG) – 2+0
    2. Chandler Stephenson (VEG) – 0+4
    3. Max Pacioretty (VEG) – 1+2 (05:46:40)

Hokejisté Las Vegas vyhrávají tento dramatický zápas 6:4. Čtyřikrát domácí vedli o gól, ale vždy dokázali hosté odpovědět. Nakonec ve třetí třetině se Golden Knights dokázali prosadit dvakrát a rozhodli o své výhře 6:4. Fanoušci na Stripu v Las Vegas sledovali další dramatický zápas.

59:33 Alex PIETRANGELO - 6:4

59:33
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Domácí hokejisté tento zápas vyhrají, puk přes celé hřiště poslal do branky ALEX PIETRANGELO.

59:10
    Hosté mají puk za svou brankou, ještě mají čas.

58:33
    Chandler Stephenson minul branku Wild, velkou šanci ani domácí neproměnili.

58:21
    Kevin Fiala trefil tyč. Obrovskou šanci hosté neproměnili.

58:05
    Hosté se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

58:00
    Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:44
    Hosté hrají v šesti.

57:14
    Keegan Kolesar bojoval o puk v útočném pásmu, přišel o něj, ale následnou šanci Wild neproměnili.

56:22
    Brayden McNabb se vracel za svou branku, odkud rozehrával, to se mu však nepodařilo. Hrát mohou hosté.

55:52
    Alex Pietrangelo zblokoval akci hostů, ale Wild se rychle znovu dostali do útočného pásma. Ke střele však ne.

55:06
    Vegas jen nahodilo puk do útočného pásma a rychle šlo střídat.

54:46
    Jared Spurgeon vyslal velmi dobrou ránu, ale brankář Robin Lehner vytěsnil puk vedle branky.

54:33
    Zápas pokračuje dál.

54:30
    Nicolas Roy měl po Dadonově pasu skvělou šanci, ale Cam Talbot své spoluhráče podržel. Komerční přestávka.

54:06
    Domácí brankář má kotouč za svou brankou, Nicolas Hague rozehrává, ale dostal se do problémů. Obrana Vegas si poradila.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Whitecloud (Pacioretty, Stephenson), 18. Dadonov (Mark Stone, Stephenson), 26. Whitecloud (Dadonov), 34. Pacioretty (Stephenson, Mark Stone), 45. Mark Stone (Pacioretty, Stephenson), 60. Pietrangelo – 14. Goligoski (Duhaime, Spurgeon), 20. Zuccarello (Spurgeon, Hartman), 21. Bjugstad (Dumba, Merrill), 42. M. Foligno (Spurgeon, J. Eriksson Ek)

Vegas Golden Knights: Lehner (Brossoit) – Hague, Pietrangelo (A), Whitecloud, B. Hutton, Theodore, McNabb – Pacioretty (A), Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Janmark, N. Roy, Dadonov – W. Carrier, Kolesar, Amadio.
    Trenér: Pete DeBoer

Minnesota Wild: C. Talbot (Kähkönen) – Goligoski, Spurgeon (C), Merrill, Dumba, Jordie Benn, D. Kulikov – Kaprizov, Hartman, Zuccarello – Greenway, J. Eriksson Ek, M. Foligno (A) – Duhaime, V. Rask, K. Fiala – N. Sturm, Bjugstad, F. Gaudreau.
    Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: Anderson, Rank – Kelly, Knorr

Diváci: 18 001