Bochum – Union Berlín 0:1 (kon.) | Frankfurt – Mohuč 1:0 (kon.) | Fürth – Augsburg 0:0 (kon.)
Hoffenheim – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | RB Lipsko – Bielefeld 0:2 (kon.) | Hertha – Dortmund 3:2 (kon.)
VfL Bochum
0:1 (0:1)
1. FC Union Berlín
Sobota 18.12.2021, 15:30 • Ruhrstadion, Bochum • Německá Bundesliga • 17. kolo

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 10:6. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:9. (17:27:16)

Hosté si nakonec po velké bitvě odváží z Bochumi tři body, které je v živé tabulce posouvají na šestou pozici. O vítězství rozhodl svým gólem bývalý německý reprezentant Max Kruse.
    Domácí v druhé půli předvedli mnohem lepší výkon než v prvním poločase, ale svého odchovance Andrease Lutheho v bráně Unionu překonat nedokázali, i když několikrát k tomu bylo opravdu blízko. Kousek chyběl zejména Pantovićovi při ráně do břevna.

Tímto se loučím a děkuji za pozornost!

90+5

90+4
    Hosté mají poslední okamžiky k tomu, aby něco udělali s aktuálním stavem. Centr ale stáhl berlínský brankář Luthe.

90+3
    Hosté zdržují u rohového praporku, ale domácí nakonec míč získali.

90+2
    Prömel dokázal pro Union vybojovat rohový kop, který nechce jít nikdo zahrát. Nakonec jde Voglsammer a rozhodčí ukazuje, že toto zdržování vezme v potaz a bude se hrát déle než čtyři nastavené minuty.

90+1
    Bochum má míč a snaží se posílat centry k vápnu hostů.

90+1
    Střídající Khedira si od zaplněné protilehlé tribuny, kolem které šel ke střídačce, vyslechl své. Přilétlo na něj i nějaké to pivo.

90
    Nastavovat se budou ještě čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Rani Khedira, přichází Kevin Möhwald.

89
    Maďar Novothny v tísni mířil hlavou nad.

88
    Nadějná standardka pro Bochum. Pantović bude centrovat z pravé strany.

87
    Ostrým skluzem zajel hostující Oczipka do Pantoviće. Srb to zjevně pocítil. V druhém dresu kulhá po šlapáku Khedira.

86
    Centr Riemannovi vypadl z rukavic. Naštěstí byla obrana pozorná a nepustila hosty k zakončení.

85
    Genki Haraguči byl jasně držen Leitschem a Union sbírá další desítky vteřin k dobru.

85
    Bochumští se velmi zlobí kvůli autu, který rozhodčí nakonec přidělil soupeři.

84
    Bochum hraje s míčem pouze na vlastní polovině. To je pro domácí málo. Potřebují si vybojovat minimálně jednu další gólovou šanci.

82
    V přečíslení šli teď dopředu hosté. Finální centr se ale nepovedl a stav je stále 0:1.