NY Rangers – Vegas 2:3 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Buffalo 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Washington 2:5 (kon.)
St. Louis – Dallas 4:1 (kon.) | Chicago – Nashville 2:3 (po pr.) | Anaheim – Arizona 5:6 (po pr.)

Československá stopa v zápase
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

1. Clayton Keller (ARI) – 2+1
    2. Hampus Lindholm (ANA) – 2+1
    3. Travis Boyd (ARI) – 1+2 (06:45:55)

Arizona Coyotes vyhrává tento dramatický zápas v prodloužení. Poslední branku zápasu zaznamenal Clayton Keller, který uspěl střelou přes obránce.

62:09 Clayton KELLER - 5:6

62:09
    Arizona právě vstřelila branku!
    Je konec, na nájezdy nedojde, hostující celek tento zápas vyhraje, tvrdou ránou se přes obránce prosazuje CLAYTON KELLER. Asistence: Nick Schmaltz.

61:51
    John Gibson kryje dvě střely soupeřů. Následně domácí neproměnili situaci dva na jednoho.

61:31
    V prodloužení čekáme na nějakou výraznější šanci.

61:05
    Trevor Zegras skončil ze střídačky, v útočném pásmu byl puk. Rychle vypálil, ale brankář Scott Wedgewood kryje jeho pokus.

60:43
    Jakob Silfverberg napadal rozehrávku soupeře, ale k puku se nedostal.

60:04
    Puk mají hosté za svou brankou, prodloužení začalo.

60:01

Čtyři branky nabídla třetí třetina, a tak uvidíme prodloužení za stavu 5:5. Dramatický mač bude pokračovat.

60:00

59:45
    Už se pravděpodobně nic nestane, uvidíme prodloužení.

59:24
    Scott Wedgewood vyjel za svou branku, odkud rozehrává.

59:00
    Domácí rozehrávají od své branky, oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:34
    Jakob Silfverberg přišel o puk, a tak mohou hrát hosté. Ti se ale do výraznější šance dostat nedokázali.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 6. Shattenkirk (Fowler, T. Terry), 7. H. Lindholm (Lundeström, Rakell), 9. D. Grant (Silfverberg, Lundeström), 43. Zegras (Drysdale, H. Lindholm), 54. H. Lindholm (Zegras, Getzlaf) – 3. T. Boyd (Kessel), 16. Ch. Fischer, 40. Keller (Gostisbehere), 49. Ladd (T. Boyd, Ljubuškin), 50. Kessel (T. Boyd, Strälman), 63. Keller (N. Schmaltz)

Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler, Manson (A), Benoit, Shattenkirk – Steel, Getzlaf (C), T. Terry – Milano, Zegras, Rakell – D. Grant, Lundeström, Silfverberg (A) – Deslauriers, S. Carrick, Comtois.
    Trenér: Dallas Eakins

Arizona Coyotes: Wedgewood (K. Vejmelka) – Gostisbehere, Mayo, Ljubuškin, Dineen, J. Moser, Strälman – Keller (A), T. Boyd (A), Kessel – Johan Larsson, N. Schmaltz, Ch. Fischer – Roussel, Hayton, L. Eriksson – Ladd, L. O'Brien, Speers.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Meier, Anderson – Gawryletz

Diváci: 14 135