Senica – Trenčín 1:0 (kon.) | Pohronie – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Michalovce 0:1 (kon.)
Sereď – Trnava 0:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:2 (0:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Sobota 18.12.2021, 15:00Niké liga • 19. kolo

Hosté sice zaslouženě vyhráli první poločas, na který se příliš koukat nedalo. Druhá půle byla úplně jiného rázu. Fotbalový fanoušek se s chutí podíval, jak šance střídá šanci a nutno podotknout, že domácí byli ve druhé půli o hodně lepším týmem a minimálně vyrovnat si zasloužili. To se jim sice povedlo, na což ale domácí dalším vedoucím gólem dokázali rychle zareagovat. Přesto se domácí nevzdali a vytvářeli si střelecké pozice až nakonec dvě minuty před koncem dokázali vyrovnat na konečných 2:2.Ikdyž měli domácí ještě další jednu nebo dvě možnosti jak nakonec získat 3 body, branku vstřelit nedokázali. Po prvním poločase by sice asi domácí remízu brali, ale vyhrát si za výkon ve druhém poločase zasloužili. (16:53:09)

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Robin Hranáč (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

90+1
    Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Tomáš Gerát, přichází Dávid Krčík.
    Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Richard Bartoš, přichází Jakub Švec.
    Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Kristián Flak, přichází Adrián Káčerík.

Pohronie právě vstřelily branku!
    Na Rafaelův centr od rohového praporku si v malém vápně naběhl MALLÉ LADJI a z blízka poslal míč hlavou do branky.

87
    Domácí vybojovali další rohový kop.

86
    Badolova střela byla sražena do zázemí.

85
    Neposedný míč ve vápně uklidňuje Matěj Luksch.

84
    Nyní si domácí yybojovali trestný kop u postranní čáry.

83
    Domácí stále dotírají na branku Tatranu, ale tentokráte končí míč za brankovou čárou.

82
    Hosté se ubránili, ale domácí byli stále u míče. Luksch ale včasným výběhem nakonec sklidil míč do svých rukavic.

81
    Odražený míč z vápna vypálil Timotej Záhumenský, jeho střela ale byla sražená na roh.

80
    Hraje se na půlce hostí, ale v dostatčné vzdálenosti od branky. Domácí kontrolují balon.