Celta de Vigo
3:1 (1:0)
Espanyol Barcelona
Pátek 17.12.2021, 21:00 • Abanca-Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 18. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:20:07)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 13:5.

Je dobojováno a domácí tým se může radovat z výhry a zisku tří bodů. Celta Vigo měla skvělý vstup i do druhého poločasu, už ve 47. minutě se totiž trefil Iago Aspas a notně pokazil hostující plány na případné srovnání skóre. Espanyolu nešla upřít snaha, směrem kupředu byl aktivní zejména Pedrosa, ale ani jemu, ani jeho spoluhráčům se v koncovce nedařilo. Naopak domácí dali v 82. minutě pojišťující branku, když skóroval Denis Suárez, takže jediné, co pokazilo Celtě radost, byl gól z půlky, kterým brankáře Ditura v úplném závěru překonal Loren. Zápas skončil výsledkem 3:1, Celta Vigo je po něm na 12. místě s 20 body, Espanyolu patří deváté místo s 23 body.

90+5

90+4
    Ofsajd hostujícího celku, rozehrávat se bude z pokutového území, Dituro nebude spěchat.

90+3
    Tapia byl chvíli ošetřován mimo hrací plochu, ale vypadá to, že zápas dokončí.

90+2
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Tak se hosté dočkali alespoň jednoho gólu. Míč se dostal na půlku, do běhu jej dostal LOREN, všiml si, že gólman Dituro je daleko před brankovou čárou a dokonale jej překonal dalekonosnou střelou. Výstavní gól ,který znamená snížení na 3:1.

90+1
    ... tak i hostující Dídac Vilà.

90+1
    U pomezní čáry řešil sudí pošťuchování dvou hráčů a žlutou kartu dostal jak domácí Hugo Mallo...

90
    Bude se nastavovat pět minut.

89
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Hugo Sotelo.

89
    V úplném závěru tu máme první žlutou kartu, za skluz na unikajícího hráče ji dostal domácí Santiago Mina.

88
    Cervi dostal na pravé straně vápna prostor pro centr, od Lópezovy branky jej odvracel rybičkou Cabrera.

87
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Gabriel Veiga.

87
    Dlouhý a nepřesný pas hostů, míč skončil zcela mimo dění.

87
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Adria Giner Pedrosa, přichází Dídac Vilà.

86
    Espanyol chce dát alespoň čestný úspěch, v koncovce však není hostům přáno.

85
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Nolito.

Aleš Pur

Branky: 3. S. Mina (Aspas), 47. Aspas (Denis Suárez), 82. Denis Suárez (Mallo) – 90+2. Loren (Sergi Gómez)

Karty:   89. S. Mina (CVG), 90+1. Mallo (CVG) – 90+1. Vilà (ESB)

Celta de Vigo: Dituro – Mallo (C), Aidoo, N. Araujo, Galán – Tapia – Méndez (87. Veiga), Beltrán (46. Denis Suárez), Cervi – Aspas (85. Nolito), S. Mina (89. Sotelo).
    Náhradníci: R. Blanco – Veiga, Murillo, Nolito, Domínguez, Sotelo, M. Baeza, Fontán, Denis Suárez, Álvarez.

Trenér: Eduardo Coudet

Espanyol Barcelona: Diego López – Miguelón (58. Loren), Sergi Gómez, Cabrera, Pedrosa (87. Vilà) – Aleix Vidal (C) (74. Sanchez), Y. Herrera (58. Melamed), Melendo (58. Morlanes), Darder – de Tomás, Puado.
    Náhradníci: J. García – Vilà, Sanchez, F. Calero, Bare, Melamed, Morlanes, Loren, Embarba, Mérida, Á. García, Wu.

Trenér: Vicente Moreno

Rozhodčí: Pizarro – Garrido, Masso