Freiburg – Leverkusen 2:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Stuttgart 1:0 (kon.)
SC Freiburg
2:1 (1:1)
Bayer Leverkusen
Neděle 19.12.2021, 15:30 • Europa-Park, Freiburg • Německá Bundesliga • 17. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:27:58)

Žluté karty: 2 – 3.

Je dobojováno! Na straně Freiburgu se slaví, protože svěřenci trenéra Christiana Streicha přečkají krátkou vánoční pauzu na senzačním třetím místě. Méně atraktivní střetnutí s Leverkusenem se rozhodlo ve druhé půli, jež po penaltě Grifa a vyrovnání Aranguize začínala za stavu 1:1. Vítězný gól padl z jediné větší šance v 84. minutě a jeho autorem je střídající žolík Kevin Schade.

90+3

90+3
    Tah se přesunul na hrot. Pomohl zkrotit vysoký nákop, nicméně Wirtz neustál souboj s Eggesteinem a to už nevypadá pro hosty vůbec dobře.

90+2
    Ve druhé ze tří nastavených minut Freiburg nalezl na Frimpongův aut vedle Hrádeckého brány. Domácí míč získali a šetří vzácný čas.

90+1
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Woo-Jong Džong, přichází Keven Schlotterbeck.

90
    Höler v protiútoku tři na tři čekal na výraznější podporu z řad spoluhráčů. Optimálně to nevyřešil, ale nakonec je spokojen se ziskem rohového kopu.

89
    O urychlenou exekuci rohového kopu se rovněž postaral Wirtz, jenže domácí se pohodlně ubránili díky hráči stojícímu u přední tyče.

88
    Wirtz dostal do hry Paulinha, který si udělal kličku do méně výhodného úhlu a pak ztratil míč kvůli zásahu stopera Lienharta.

87
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Kerem Demirbay, přichází Zidan Sertdemir.

87
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Daley Sinkgraven, přichází Mitchel Bakker.

86
    Domácí hrotový útočník Lucas Höler dostává žlutou kartu za protesty.

84
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Necelých deset minut před koncem jsou domácí blízko posunu na třetí místo Bundesligy! Hrádecký malinko podcenil Demirovićův centr z pravé strany. Za balonem vystartoval pozdě a KEVIN SCHADE ho před „brankářovým nosem“ prodloužil do sítě.

83
    Lucas Alario nedosáhl na míč letící před odkrytou bránu. Z rychlého kontru Leverkusenu resultuje jen Flekkenův odkop.

82
    Nakonec to byly rohy hned dva, jenže Freiburg oba snadno ubránil. Kevin Schade se pak řítil vstříc Hrádeckému. Odilon Kossounou ho skluzem zezadu sestřelil a asi si oddechl, když uviděl jen žlutou kartu.

81
    Christian Günter nehodlal riskovat a poslal míč na roh v době, kdy se jeden z centrů nebezpečně blížil k Frimpongovi.

80
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Charles Aránguiz, přichází Exequiel Palacios.

80
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Maximilian Eggestein.