Kladno – Liberec 0:8 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 2:1 (po pr.) | Třinec – Salzburg 6:4 (kon.)
Jihlava – Pardubice 2:4 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 3:4 (kon.)
Zlín – Plzeň 4:2 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Havířov – Motor ČB 1:2 (2:3 po s.n.)
HC Litvínov – Olomouc 2:3 (kon.)
po s.n. (2:3)
AZ Havířov
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 19.12.2021, 17:00 • GASCONTROL Aréna Havířov • DHL Extraliga juniorů • 26. kolo

Tak to bylo drama až do samotného konce. AZ mohl v závěru rozhodnout, ale třetí nájezd v první sérii neproměnil. Matouš Masopust vyrovnal a v další sérii už rozhodnul. Havířov doma prohrál s Motorem 1:2 sn. To je dnes z mé strany vše, nashledanou u dalších onlajn přenosů. (20:04:45)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Motor České Budějovice.
    Masopust poměnil rozhodující nájezd.

63:54
    Za Ludvikem se rozezvuřelo břevno.

60:46
    Motor je na puku, teď byl ve velké šanci Willman, ale z blízka neprostřelil Zlatnického,

54:02
    Havířov právě vstřelil branku!
    To byla hokejová láhudka. ONDŘEJ BECHER prošel pásmem jako nůž máslem a střelou mezi betony překonal, dnes výborně chytajícího, Ludvíka.

51:03
    Hledík měl na hokejce tutovou příležitost, ale v poslední chvíli mu Placek zkřížil ve slotu dráhu.

49:38
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Willmann – 2 min., držení).

48:29
    Sakhno byl v tutové příležitisti, ale mezikruhy si nezpracoval touš ideálně.

MOTOR ukončil, v GASCONTROL Aréně, čekání na gól. Jan Janoch ve 37. minutě otevřel skóre poté, co překonal Štipčáka mezi betony. Utkání ale není v žádném případě rozhodnuto. Třetí dějství začně v 18:30.

36:51
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    To byla paráda, Remeš nahrál dopředu, kde cítil JANa JANOCH, který z mezikruží prostřelil Zlatnického mezi betony.

34:28
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Kyselý – 2 min., podrážení).

30:04
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Vaněk – 2 min., faul kolenem).

27:01
    Fědor od modré rozezvučel břevno za Ludvíkem.

25:12
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Ludvík – 2 min., podrážení). Trest odpyká Kumpfmüller.

20:12
    Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Remta – 2 min., podrážení).

Viděli jsme první třetinu, která měla spád. Oba týmy si byly vědomy svého špatného postavení v tabulce a chtěly soupeře přehrát. Jenže gól jsme, prozatím, v GACONTROL Aréně neviděli. Šance Bechera a na druhé straně Sahkha neskončily v síti. Snad to bude ve druhé třetině, která začne v 17:44, lepší.