Polsko U18 – Česko U16 0:6 (kon.)
Polsko U18
0:6 (0:1, 0:2, 0:3)
Česko U16
Neděle 19.12.2021, 12:00 • Katowice • Turnaj olympijských nadějí Visegrádské čtyřky (ženy)

Český výběr U16 poráží v Katovicích Polskou U18 poměrem 0:6. Čabelová, Kracová a Fromová daly týmu po 40 minutách třígólový náskok. Během třetího dějství přidala Fromová dvě branky a zkompletovala svůj hattrick. Šestý gól českých děvčat vstřelila v závěru Petraszová. Polky dnes po celou dobu tahaly za kratší konec provazu, v závěru jim došly i fyzické síly. Brankářka Nováková si dnes vychytala nulu. To je dnes z mé strany vše, nashledanou u dalších onlajnů. (14:09:42)

59:24
    Češky udržely útočné pásmo a snaží se uržet puk na svých holích.

58:58
    Alexandra Gorská měla možnost z brejku, ale 14letou gólmanku pražské Slavie nepřekonala.

58:20
    Jílková se dostala do úniku, ale střela z úhlu a beckhendem, polská brankářka její střeklu vyrazila.

57:44
    Žyla se snaží o čestný úspěch polského týmu, polská kapitánka ale přišla o puk.

56:52
    Žyla začala polskou akci, projela českou třetinou a zadovkou hledala své spoluhráčky, ale v místech, kam směřoval puk, nikdo nebyl.

56:24
    Polky hrají v plném počtu.

56:15
    Paroubková se neprosadila z vrcholu kruhu, polská brankářka měla na její střelu dobrý výhled.

55:52
    Klímová přihrála Fromové, ta ale v dobré pozici minula zařízení.

55:15
    Ratajczyková kryla střela střelu po ledě. Češky jsou v tlaku.

54:52
    Ratajczyková opět zasahuje, teď už ztěžka oddychuje.

54:36
    Polská gólmanka hodila hokejkou do přihrávky českého týmu.

53:53
    Puk zůstal na polské střídačce, vhazovat se bude před jejich modrou čarou.

53:25
    Polky mají opravdu těžké nohy a nestíhají tempu českých děvčat.

52:46
    Lapiňská ztratila puk v českém pásmu, česká děvčata ale nikam nespěchají.

51:54
    Ratajczyková teď na střelu přes houšť těl vůbec neviděla, ta ji naštěstí trefila do lapačky.

51:16
    Žylová měla šanci, její střelu z mezikruží ale lapila Nováková.
    50:38 PIETRSZOVÁ - 0:6

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 17. Čabelová (Jebousková), 24. Krácová, 29. Fromová, 43. Fromová, 51. Fromová, 51. Pietrszová

Polsko U18:
    Česko U16: Nováková (Šenková) – Stýblová, Slavíčková, Paroubková, Tischler, Velinská, Prošková, Mazancová, Hujová – Felcmanová, Vocetková, Skořepová, Hračová, Pietrszová, Mazancová, Jílková, Chladová, Čabelová, Šťástková, Jebousková, Fromová.
    Trenér: Rudolf Valla