Lipt. Mikuláš – Zvolen 3:5 (kon.) | HC Slovan – Spišská N. Ves 3:4 (kon.) | Prešov – Trenčín 3:1 (kon.)
Poprad – Nové Zámky 3:0 (kon.) | Michalovce – Nitra 2:3 (kon.)
HC Prešov
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Pondělí 20.12.2021, 18:00 • ICE aréna Prešov • Tipos Extraliga (SR) • 27. kolo

Prešov vyhral aj po reprezentačnej prestávke. Pomohli mu k tomu góly Tomáša Klímu, Šimuna a Michnáča. Dukla dokázal skórovať iba raz a v závere. Strelcom bol Kanaďan Berisha. Trenčín teda aj do tretice nestačil na extraligového nováčika v tejto sezóne. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (20:19:02)

58:52
    Trenčín dal gól!
    Bespalov prichádza o čisté konto. AARON BERISHA poslal bombu z ľavého kruhu a puk sa zatrepotal v sieti. Asistencie: Justin Lemcke a Patrick Kudla.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty stretnutia.

57:25
    Valent už ostáva na lavičke! Dukla nemá práve najlepšiu pozíciu, ale vyskúša to so šestkou korčuliarov!

57:12
    Trenčín oddychový čas!

57:12
    Prešovská jednotka už pevne stojí na nohách! Nasleduje vhadzovanie po jeho pravici! Dukla Trenčín vyhrala buly a Bespalov vytiahol krásny semafor pri strele Martina Chovana!

57:08
    Nikita Bespalov skončil vo svojej bránke. Veľmi ťažko sa dvíha z ľadu. Na ľad pribehol aj domáci lekár.

56:52
    Berisha sa nevzdal. Vystrelil na Bespalova a tento puk musel poštípať jeho vyrážačku.

56:24
    Gólovú poistku mohol pridať Vitali Ljalka. Akciu so Šimunom nedokončil so želanou bodkou, ale aspoň si obaja tľapli za snahu.

55:25
    Bespalov zasahoval po dobrom pokuse Enrika Šveca od modrej čiary. Prešovský brankár veľmi dobre pracuje betónmi, čo potvrdil aj teraz.

55:00
    Čas sa pre Trenčín kráti. Stále nevsietil žiadny gól a zaslúžene prehráva na ľade Prešova 0:3.

54:21
    Marek Valach takisto neukončil trenčianske strelecké suchoty.

52:46
    Brett Welychka má nebezpečné zakončenia predovšetkým švihom. Jedným z nich dal zabrať Valentovi, ktorému to letelo na tzv. teplomer. Gól nedostal.

51:36
    Michal Valent sa zaskvel dobrým zákrokom pri snahe Prešovčanov. Puk nepustil medzi betóny a hru prerušil.

50:00
    Desať minút do konca tretej tretiny. Prešov kontroluje hru i výsledok. Trenčín to skúša zovšadiaľ, no v koncovke je bezzubý.

49:30
    Krajčovič zabojoval pri domácej bránke, ale ďaleko sa nedostal. Nepomohla mu ani prítomnosť Stránskeho.