Třinec – Litvínov 3:1 (kon.) | Zlín – Motor ČB 2:5 (kon.) | K. Vary – Liberec 2:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Olomouc – Plzeň 2:5 (kon.) | Kladno – Mountfield HK 2:9 (kon.)
Pardubice – Sparta 3:2 (kon.)
konec
PSG Berani Zlín
2:5 (0:2, 2:2, 0:1)
Motor České Budějovice
Úterý 21.12.2021, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga (ČR) • 33. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To už bude ode mě pro dnešek vše, já Vám děkuji za pozornost a u dalšího hokejového utkání na shledanou. (19:59:57)
   
  Během posledního dějství jsme viděli pouze jeden gól, a to ten do brány Beranů. Díky tomu se tak zásadně nevyplatil žlutomodrým risk hry bez brankáře. Ani poměrně bojovný výkon ševců v poslední třetině domácím ovoce nepřinesl a výhru si tak odváží celek z jihu Čech.
   
  Konec zápasu.
   
  59:26
  Berani se pokusili o založení jednoho z posledních útoků v dnešním utkání. K jejich smůle ale pozorný sudí odpískává ofsajd. Na následném buly navíc vyhrávají puk hosté.
   
  58:27
  Danielu Gazdovi se podařilo získat kotouč ve středním pásmu. Po následné přihrávce ale přišel z důvodu špatného zpracování o puk Lukáš Vopelka.
   
  57:28
  Po páté vstřelené brance se hráči Motoru stáhli do vlastního pásma. Nyní se díky tomu dostávají domácí k velkému počtu střel, ani to jim ale zatím nestačilo na vstřelení branky.
  56:29 Milan GULAŠ - 2:5
   
  56:29
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Toto je branka, která s největší pravděpodobností rozhoduje dnešní utkání. Postaral se o ní MILAN GULAŠ, který získal kotouč po vyhraném buly v obranném pásmu. Na poslední chvíli se ještě pokusil kotouč zastavit Gazda, ani on ale neodvrátil gól do prázdné brány. Asistence: Petr Šenkeřík a Lukáš Pech.
   
  56:19
  Oddechový čas pro domácí.
   
  56:19
  Dnešní utkání sleduje 1000 diváků.
   
  56:03
  Dlouhou přihrávkou se nyní pokusil najít jednoho ze svých spoluhráčů Roberts Mamčics. Kotouč ale nakonec našel pouze hůl jednoho z obránců, od které se odráží do hlediště.
   
  55:04
  Do konce zbývá méně jak pět minut a domácím začíná pořádně zatékat do bruslí. Snaží se ale negativní výsledek zápasu odvrátit, seč jim síly stačí. Nyní se o to pokusil Patriks Zabusovs po křižné přihrávce od jednoho z jeho spoluhráčů.
   
  54:05
  Hra v oslabení očividně svědčí domácímu celku více, než v plném počtu. Až nyní musel brankář Beranů zasahovat proti střele, kterou vyslal Jakub Valský.
   
  53:06
  Uběhla téměř minuta z početní výhody Motoru a paradoxně více střel vyslali na bránu právě ševci. O tu poslední se postaral Patriks Zabusovs, kterou však zastavuje brankář svými betony.
   
  52:07
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Vladimir Michasjonok – 2 min., hákování).
   
  51:33
  Daniel Gazda se pokusil najet na přihrávku pro Jiřího Suhradu. Byl ale moc chamtivý a nevšiml si, že už je oběma nohama za modrou čárou.
   
  50:34
  Daniel Gazda se pokusil o zpětnou přihrávku ve vlastním obranném pásmu. Kotouč ale nakonec skončil na holi jednoho z útočníků, kteří okamžitě pálí. Jeho střela ale skončila vysoko nad bránou.
   
  49:35
  Nyní jsou zamknutí ve vlastním pásmu naopak ševci, kteří musí čelit jedné střele za druhou. Právě ta, která vzešla z hole Miroslava Holce, skončila na vyrážečce Kašíka.
   
  48:36
  Na vhazování v obranném pásmu Českých Budějovic byl úspěšnějším hráčem Petr Šenkeřík. Do velké příležitosti se o pár chvil později dostal Michal Vondrka, který využil špatné rozehrávky domácích.
  Obdarujte sebe nebo své blízké Stolním kalendářem Českého hokeje pro rok 2022. Nejen to nabízí internetový obchod marken.cz.

  Patrik Hlaváč

  Branky a nahrávky: 26. Gazda (Mamčics, Zabusovs), 34. Kubiš (Honejsek) – 16. Štencel (M. Hanzl, M. Beránek), 19. J. Ondráček (Štencel, Vráblík), 23. Z. Doležal (M. Hanzl, Abdul), 34. M. Hanzl (Štencel), 57. Gulaš (Šenkeřík, Pech)


  PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Mamčics, Gazda, Suhrada, O. Němec (A), Žižka, Ferenc, T. Hanousek – Mallet, Honejsek, Okál – Kubiš (C), P. Sedláček (A), Vopelka – Zabusovs, Hejcman, Michasjonok – O. Flynn, R. Veselý, Fryšara.
  Trenér: Luboš Jenáček

  Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Šenkeřík, Piskáček (A), Bindulis, Bučko, Štencel, Vráblík, Remta – Holec, Pech (A), Gulaš (C) – Abdul, J. Novotný, Z. Doležal – Vondrka, M. Hanzl, Valský – M. Beránek, J. Ondráček, Karabáček.
  Trenér: Jaroslav Modrý

  Rozhodčí: Hejduk, Vrba – Ganger, Rampír

  Diváci: 1000