Buffalo – Columbus 3:4 (po pr.) | Boston – Carolina 0:6 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 0:2 (kon.)
Montreal – Washington 2:5 (kon.) | St. Louis – New Jersey 4:7 (kon.) | Calgary – Toronto 5:2 (kon.)
Colorado – Tampa 3:2 (kon.)
Buffalo Sabres
3:4 (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1)
Columbus Blue Jackets
Pátek 11.02.2022, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Columbus Blue Jackets v zápase sice prohrával, ale dokázal se do zápasu vrátit. Hostující celek nakonec zvládl zápas a bere dva body za výhru 4:3 v prodloužení. Utkání rozhodl Jakub Voráček. (03:54:06)

Columbus právě vstřelil branku!
    Po krásné individuální akci je rozhodnuto, prosazuje se hostující celek. K radosti českého publika vstřelil rozhodující branku v prodloužení po pěkné akci JAKUB VORÁČEK. Asistence: Zach Werenski a Boone Jenner.

60:01
    Prodloužení tři na tři právě začalo.

60:01

Platí vyrovnaný stav 3:3, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:34
    Vladislav Gavrikov to zkoušel sám, ale prosadit se nedokázal.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

57:13
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry ve třetí třetině, podle všeho uvidíme prodloužení.

56:03
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, rána byla zblokovaná, směr hry se otáčí.
    54:25 Oliver BJORKSTRAND - 3:3

54:25
    Krásná kombinace hostujícího celku a je vyrovnáno. Voráček začal kombinaci, ve které pokračoval Laine, a pak zakončoval celkem snadno OLIVER BJORKSTRAND. Asistence: Patrik Laine a Jakub Voráček.

53:31
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., nedovolené bránění).

53:09
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme aktivní hru hostů, Oliver Bjorkstrand minul branku.

52:25
    Domácí hokejisté začínají hru vyrovnávat, mnoho šancí momentálně k vidění není.

51:22
    Jeff Skinner se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář, bude se vhazovat. Nejprve ale komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Dahlin (Jokiharju, Tage Thompson), 39. Okposo (Jankowski), 41. Tuch (J. Skinner, Tage Thompson) – 10. Roslovic (Gavrikov, Fix-Wolansky), 45. B. Gaunce (Kukan), 55. O. Bjorkstrand (Laine, J. Voráček), 61. J. Voráček (Werenski, Jenner)

Buffalo Sabres: Tokarski (C. Anderson) – Jokiharju, Dahlin, M. Samuelsson, Fitzgerald, Hägg, Pysyk – J. Skinner, Tage Thompson, Tuch – Bjork, Cozens, Okposo – R. Asplund, Krebs, V. Olofsson – Jankowski, Eakin, Hayden.
    Trenér: Don Granato

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski, Peeke, Gavrikov, A. Boqvist, Bayreuther, Kukan – Laine, Jenner, Nyquist – J. Voráček, Sillinger, O. Bjorkstrand – Činachov, Kuraly, Domi – Fix-Wolansky, Roslovic, B. Gaunce.
    Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Furlatt, StLaurent – Barton, Berg

Diváci: 8 476