Litoměřice – Třebíč 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 3:2 (po pr.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.)
Jihlava – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 4:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 4:6 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 0:5 (kont.) | Šumperk – Kolín 0:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:6 (3:2, 0:1, 1:3)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 22.12.2021, 18:00Chance liga • 30. kolo

Končí skvělé představení obou celků v hanáckém derby, v němž se po třech letech raduje z vítězství hostující celek z Prostějova! Oba celky se v žádném případě nemají za co stydět, sledovali jsme totiž atraktivní hokejovou podívanou, která musela fanoušky hokeje bavit. Hosté nakonec na startu třetí třetiny dokonali obrat na 4:3. Petr Mrázek přešel v souboji přes Kubeše a Klimeše překonal letmou střelou mezi betony. V přesilovce z ostrého úhlu Černý nastřelil pouze tyč a Jestřábi v brejku záhy odskočili o dvě branky. Jelínek našel hokejku Martina Nováka, který skvělého Klimeše překonal. Zubry ale v 51. minutě znovu nastartoval přesný pas Dvořáka mířící na navrátilce Jiřího Goiše, který dal Přerovu naději. Nespočet velkých šancí ale další srovnání nepřinesl a v závěru už vzácnou výhru Prostějova pojistil pouze Petr Mrázek. Já se s vámi pro dnešek loučím a u dalšího přenosu se budu těšit. Na počtenou! (20:40:21)

59:03 Petr MRÁZEK - 4:6

59:03
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Je zřejmě rozhodnuto, Prostějov si po třech letech kráčí pro vzácnou výhru s přerovským rivalem! PETR MRÁZEK trefil prázdnou branku přes celé hřiště.

58:35
    Kubeš s Mrázkem ostřelují, Jestřábi zahušťují prostor na ose hřiště.

58:18
    Süss ihned po vhazování pronikl dopředu a Bláhu trefil zblízka do masky! Hostující gólman měl velké štěstí, jelikož evidentně vůbec nevěděl, kde puk je!

58:11
    Klimíček vyhazoval puk, ten však podél mantinelu doklouzal pouze na zakázané uvolnění.

57:54
    Zubři uspěli ve středním pásmu a nahozením do Bláhovy lapačky vybojovali buly v útoku. Klimeš míří na střídačku, Zubři to risknou v šesti!

57:49
    Oddechový čas pro domácí.

57:49
    Hra je přerušena pro vysokou hůl prostějovského hráče, ten byl ale trefen do masky a hlavní rozhodčí tak svůj verdikt odvolal.

57:24
    Prostějov se snaží odpalovat kotouče, zatímco Zubři ometají mantinely.

56:37
    Icing hostů.

56:29
    Kubeš objel branku a zakončil bekhendem, jeho střelu ale Süss protečoval pouze do ochranné sítě.

55:55
    Zubrům se čas krátí, Klimeš zastavuje puk za brankou pro Krisla.

54:57
    Prostějov hraje v plném počtu, Zubři ale stále tlačí! Bláha měl teď velké štěstí!

54:17
    Švec na buly úspěšnější, kotouč opouští prostějovské pásmo.

54:11
    Bláha přerušuje hru, buly se odehraje po jeho levici.

53:57
    Černý nastřelil z prvního doteku pouze rameno Bláhy a kotouč opět letí ke Klimešovi.

53:34
    Puk vybojoval Babka a Prostějov znovu vyhazuje.

53:05
    Zubři na buly neuspěli, Jáchym jede pošetřit cenné vteřiny do rohu útočného pásma.

52:57
    A MEO Aréna volá po srovnání, Patrik Husák (Prostějov) vyhodil puk mimo mantinely z vlastní třetiny, což pro něj znamená dvouminutový trest za zdržování hry.

52:53
    Zubři jsou polití živou vodou a jejich pohyb je nyní opět jako na začátku klání.

51:20
    Do samostatného úniku se teď navíc řítil Jan Svoboda, na zádech měl ale dva obránce a před tím, než stihl zakončit upadl. Sudí v jeho neúspěchu však neshledali prostějovské přičinění.

50:34
    Tadeáš Král se objevil ve velké příležitosti a mohl rychle srovnat, jenže minul!
    50:20 Jiří GOIŠ - 4:5

50:20
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři ale nic nevzdávají, navrátilec JIŘÍ GOIŠ jim dává naději! Dvořák z rohu skvělou přihrávkou našel přerovského vousáče, který se před brankou prosadil i navzdory obležení dvou prostějovských obránců! Asistence: Filip Dvořák.

50:00
    Ze třetí třetiny zbývá posledních deset minut.

49:23
    Zubrům chybí drajv, který je zdobil na začátku zápasu, Prostějov je od druhé třetiny ve své pozici relativně pevný a četným brejkům začal předcházet.

48:46
    Nyní však Jestřábi museli zamířit dozadu. Oba celky střídají.

48:31
    Prostějov je stále v útočném pásmu, Rudovský krouží podél mantinelu.

47:39
    Další přečíslení mohl proměnit Husák, kterého našel Mrázek, Klimeš se ale parádně přesunul a zabránil zhoršení situace pro Zubry!

47:11
    Zakázané uvolnění Přerova.
    46:48 Martin NOVÁK - 3:5

46:48
    Krutá rána pro domácí, kteří ve vlastní přesilovce inkasují a Prostějov udělal další krok k tomu, aby po třech letech konečně v derby zvítězil! Jelínek v přečíslení dobře našel MARTINA NOVÁKA, který překonal přesouvajícího se Klimeše! Asistence: Šimon Jelínek,

46:03
    Černý se objevil ve velké šanci u pravé Bláhovy tyče a namířil si to do ostrého úhlu, odkud trefil tyč!

45:37
    A Süssův pokus o návrat do pásma končí v ochranné síti. Vhazovat se bude před obrannou třetinou Jestřábů.

45:23
    Rudovský přizvedl hokejku Jana Svobody a Hrabalova přihrávka tak míří ven z pásma.

45:13
    Kubeš střílel z hranice pravého kruhu, Bláha ale na jeho pokus viděl.

45:03
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Adam Havlík – 2 min., hrubost).

44:50
    Slobodova střela končí sražena v ochranné síti, buly se odehraje před Bláhou.

44:24
    A typickým forčekingem se nyní vykazuje na opačné straně Goiš.

43:24
    Prostějovští forvardi vysoko napadají domácí rozehrávku.
    42:25 Petr MRÁZEK - 3:4

42:25
    Prostějov otáčí průběh zápasu ve svůj prospěch! Kanonýr PETR MRÁZEK jel do souboje jeden na jednoho s Kubešem, kterého přelstil dvěma kličkami a následně poměrně nerazantní střelou překonal domácího brankáře mezi betony! Asistence: Marek Švec, Patrik Husák.

41:57
    Za domácí brankou začíná rozehrávka domácího kapitána Jiřího Krisla.

40:01

Derby se vším všudy pokračovalo ve druhém dějství snahami Prostějova o srovnání. Ten se ve 22. minutě zaradoval, když Havlík prostřelil v tlaku Klimeše, tomu ale bylo dle sudích bráněno nedovoleným způsobem a branka tak nebyla uznána. Po spoustě šancí už se však o deset minut později Jestřábi radovali. Při signalizovaném vyloučení obsadili pásmo, Patrik Husák vystřelil z dálky a tečovaný puk vrchem přeskočil Klimeše. Ve třetině znovu plné gólovek měla více napilno domácí defenziva. Po prostějovském srovnání se máme na co těšit, rozuzlení dnešního derby by mohla přinést třetí třetina, která začne přibližně v 19:56.

40:00

39:22
    Icing Přerova.

38:56
    Kubeš hledal přes celé hřiště na útočné modré Indráka, puk ale končí až u Bláhy. Brzy se rozběhne poslední minuta druhé třetiny.

37:58

37:39
    Až nyní puk netrefil Rudovský a Herman jej může vyvézt ven.

37:25
    Hostující sevření stále trvá, Zubrům se nedaří dostat se na puk.

36:48
    Kloz prohodil puk na Švece, který se otočkou dostal před Klimeše, sám jej ale zblízka nepřekonal! Klimeš má ve druhém dějství napilno!

36:28
    Úderná letka Jestřábů zatím drží puk na holích v útoku, chybí jí ale střelba.

35:58
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tadeáš Král – 2 min., hákování).

35:46
    Prostějov hraje v útočném pásmu opět v signalizované početní výhodě.

35:38
    Další velká šance, kterou měl na starost Jakub Babka! Ten si parádně vymíchal Ševčíka a totéž se snažil použít i proti Klimešovi, na něj už však tváří v tvář nevyzrál!

34:58
    Dva přerovští beci se dostali do přečíslení, kde Hrdinka hledal Černého, ten ale v dobré šanci netrefil Bláhovu klec!

34:36
    Oba týmy hrají v plném počtu.

34:22
    Jan Svoboda střílel přes beka, Bláha uspěl a ihned si připsal druhý zákrok i proti Hrdinkovi, jenž střílel od modré čáry.

33:36
    Matěj Svoboda šel šikovně mezi tři hráče, nakonec byl ale s bekem na zádech donucen k souboji u mantinelu.

32:42
    Krisl pálil rychle po buly, Bláha kryje.

32:36
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jakub Babka – 2 min., hrubost).

32:36
    Doležal věnoval Bláhovi spršku do tváře, z čehož plyne další šarvátka a rozvířené emoce v MEO Aréně. Bláha se sice po Doležalovi ohnal vyrážečkou, zatím ale na verdikty sudích čekáme.
    31:45 Patrik HUSÁK - 3:3

31:45
    Hosté v signalizované početní výhodě srovnávají! Obsadili útočnou třetinu a od modré střílel PATRIK HUSÁK, jehož puk s přispěním teče vyletěl vysoko nahoru a zapadl za záda Klimeše! Domácí branku ještě reklamovali, tentokráte už se ale hosté ze srovnání radovat mohou! Asistence: Jan Kloz.

31:09
    Prostějov mohl srovnat, Rudovský ale ve spolupráci s druhým Jestřábem situaci překombinoval, a tak ji stihl zastavit Hrabal!

30:58
    Ve čtyřech se hra mírně zklidnila, oba brankáři mají nyní nejméně práce, jelikož jednotlivé výpady si defenzivy obou celků vzájemně blokují.

29:29
    Obě mužstva hrají ve čtyřech, o puk se v polovině utkání bojuje ve středním pásmu.

29:11
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Matěj Svoboda – 2 min., hrubost).

28:53
    Zubři znovu rychle otočili hru, Hrabal ale přečíslení nevyřešil dobře.

27:56
    Na opačné straně měl velkou šanci na srovnání Mrázek, Klimeš však opět skvěle zasáhl!

27:22
    Süss se snažil bekhendem obtočit kolem Bláhovy branky, ten si ale prostor u tyče pohlídal.

26:44
    Ve druhém dějství hrajeme zatím bez branek, stále však sledujeme velmi kvalitní hokejovou podívanou.

25:58
    Skvělý zákrok Bláhy! Ševčíkovu střelu z levého kruhu chtěli domácí zblízka dorážet, což se jim povedlo, hostující gólman se ale na brankoviště roztáhl a zabránil Zubrům znovu odskočit do dvoubrankového vedení!

25:26
    Icing Prostějova.

24:40
    Doležal chtěl na levém křídle dostat skákavý kotouč do branky, tu ale netrefil.

24:31
    Vala vyhazuje puk do středního pásma, tam ho sbírá Černý.

23:52
    Přerov ale opět přichází s brejky! Jan Svoboda v přečíslení zvolil stahovačku a prudkou střelu zápěstím, Bláha však zasáhl ramenem!

22:30
    Jestřábi jsou na startu druhé třetiny aktivnější a zatápí Zubrům v jejich obranném pásmu! Z mezikruží neuspěl osamocený Šimon Jelínek, o chvíli později pak pouze do masky Klimeše nastřelil puk Rudovský!

21:29
    Neuznaný gól! Prostějov obsadil útočné pásmo a Havlík jej obkroužil podél mantinelu, aby pak vyslal přesnou střelu, branka hostů však byla poměrně přísně neuznána sudími, jelikož na hranici brankoviště byl v těsném kontaktu s Klimešem clonící hráč hostů!

20:52
    Švec našel na levém kruhu Mrázka, který pálil z první, Klimeš se však parádně přesunul a proti prostějovskému kanonýrovi zasáhl!

20:10
    Puk vyletěl mimo hrací plochu, vhazuje se po pravici Bláhy.

20:01

Skončila nám na poměry první ligy opravdu záživná třetina, která nabídla hned pět branek. Přímo snově do zápasu vstoupili domácí, když Jana Süsse našel v přečíslení krásnou žabkou Jan Svoboda a Zubři šli po přesném zakončení rychle do vedení. Právě Jan Svoboda jej na konci páté minuty dále navyšoval. Ve spolupráci s Hermanem prošel stojící prostějovskou obranou a střelou pod teploměr překonal Bláhu. Za další minutu už se zdálo, že Prostějov má v derby opět zaděláno na debakl, Ševčík totiž nahodil puk před branku a ten zamířil od brusle soupeře na Tomáše Doležala, který s holí mezi nohama luxusně zvýšil na 3:0. Prostějov ale ručník do ringu nehodil a už za 17 vteřin snížil, když mezery v obraně využil průnikem Tomáš Jáchym. Bláznivou první třetinu, které nechybělo vůbec nic, uzavřel pátým gólem večera Marek Švec, který v desáté minutě ze skrumáže využil hostující přesilovku. Druhá třetina začne přibližně v 18:59

20:00

19:54
    Indrák se v souboji o puk střetl hlavou s prostějovským bekem a upadl k ledu, z jeho pohybu však nemohl být vyčten úmysl.

19:11
    Hosté znovu nedokázali přesně rozehrát a trefili na středovém kruhu domácího hráče, jehož počínající brejk byl dle sudích založen na přihrávce rukou.

18:47
    U Bláhy se po dohrání opět rozjela strkanice, tomuto derby doopravdy nechybí nic.

18:17
    MEO dnes z protiútoků opravdu hrozí, Jan Svoboda teď ve velké rychlosti prudkou střelu ale neposlal mezi tři tyče.

17:59
    Ofsajd Přerova.

16:57
    Další rychlé přečíslení domácích řídil Ševčík a nemyslel to vůbec špatně, přes dva beky ale puk na osu hřiště nedostal.

16:05
    Ze hry mají nyní více domácí, ve velmi dobré pozici v mezikruží vyzkoušel bekhendovou stranu své hole Král, Bláha zasáhl betonem!

15:26
    Süss zkusil Bláhu rychle překvapit z otočky z ostrého úhlu, ten jej však přečetl a k tyči se nalepil ještě dříve, než domácí střela stihla přijít. Puk mu ale opět vypadl a zatím nepředvádí svůj nejlepší výkon, což jistě poznamenaly tři branky v úvodních pěti minutách.

14:58
    Pokračujeme dále ve vysokém tempu, v uplynulých patnácti minutách zatím dnešnímu derby nechybělo vůbec nic. Ofsajd hostů.

14:01
    Zubři soupeře pořádně zatlačili a Bláha nevěděl, kam mu po dělovce Hermana spadl kotouč, Hrabal se však k dorážce pořádně nedostal!

13:04
    Jelínek dobrým napadáním odzbrojil Krále, Prostějov vyhazuje.

12:33
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (David Vala – 2 min., hrubost).

12:33
    Prostějov musel hasit další přečíslení, o které se tentokráte postarala druhá přerovská formace, Bláha ale nadvakrát zasáhl!

11:53
    Zubři soupeře zatlačili v útočné třetině, Ondřej Bláha musel na Hrdinkovu střelu vytáhnou špičku brusle!

11:11
    Od prostějovské přesilovky se hrálo v pásmu domácích, Přerov ale znovu prchnul do přečíslení, které řídil Goiš. Hokejku Matěje Svobody ale nenašel!
    10:14 Marek ŠVEC - 3:2

10:14
    To je tedy zápas, po deseti minutách hry tu máme už pátý gól, když hosté využívají svoji první přesilovou hru! Po pěkné křižné přihrávce střílel z pravého kruhu Mrázek, Klimeš ale jeho pokus neudržel a v momentě, kdy se jej snažil přikrýt, se na něj natlačili hráči z obou táborů, čímž způsobili nepřehledný závar na brankovišti. Toho využil MAREK ŠVEC, který ze skrumáže dostal puk za čáru! Asistence: Martin Novák.

09:55
    Přerovská brána se vychýlila ze svého místa, do akce jde ledař.

09:34
    Jestřábi už obsadili útočné pásmo, Rudovský byl nebezpečný na levém kruhu, skvělý Klimeš ale zasáhl.

08:45
    Jestřábi nezačali přesilovku dobře! Kloz zbytečně držel kotouč a ve vlastním pásmu se nechal obrat Süssem, který si rozvážně najížděl na Bláhu! Toho ale zblízka neprostřelil a druhou branku tak, alespoň prozatím, nezapíše!

08:21
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Robert Černý – 2 min., podrážení).

08:05
    Trio Beránek – Havlík – Jáchym málem zajistilo druhou branku Jestřábů! Opět krásná zadovka přišla zpoza branky ke Krejčímu, který si najel do stoprocentní šance, avšak neproměnil! Dnešní derby nemůže nikoho nudit!

07:21
    Přerov měl teď štěstí, jelikož Ševčík za brankou chyboval a Jestřábi mohli vsítit kontaktní branku, když následně zpoza Klimešovy klece přišel pas na volného Rudovského! Ten ale domácího gólmana nepřekonal.
    06:07 Tomáš JÁCHYM - 3:1

06:07
    Pozor, pozor! S brankami se nám v MEO Aréně roztrhl pytel, Prostějov totiž okamžitě snižuje alespoň na dvě branky! Před Klimeše se šikovně natlačil TOMÁŠ JÁCHYM, který bekhendovým zakončením rozradostnil skupinu prostějovských fanoušků za brankou. Asistence: Petr Beránek, Adam Havlík.
    05:50 Tomáš DOLEŽAL - 3:0

05:50
    Jestřábi jsou na ručník, MEO jde po šesti minutách už do tříbrankového trháku! Ševčík nahodil puk na branku, ten se ale ke smůle Prostějova odrazil od brusle prostějovského beka přímo k TOMÁŠI DOLEŽALOVI, který si luxusně s hokejkou mezi nohama dovolil kotouč postrčit do branky! Nádherné zakončení v podání přerovského forvarda! Asistence: Ondřej Ševčík, Filip Dvořák.

05:33
    Za Bláhou probíhá přetlačovaná o kotouč.

04:55
    Hru rychle přerušuje domácí ofsajd.

04:48
    Oddechový čas pro hosty.
    04:48 Jan SVOBODA - 2:0

04:48
    Skvělý start domácího mužstva oceňuje tisícová návštěva bouřlivým řevem! Prostějovští chybovali ve vlastním pásmu, ztratili kotouč a toho rychle využil JAN SVOBODA, který si dobrou střelou pod Bláhův teploměr připisuje druhý bod v pěti minutách! Asistence: Jakub Herman.

04:12
    Mrázek nakonec puk vybojoval, dostal puk na Jelínka a ten zpoza branky hezkou zadovkou hledal před brankou Nováka, jenž se dostal do dobré pozice, trefil ovšem číhajícího Klimeše.

03:56
    Mrázek bojuje v obležení domácích o kotouč u hrazení v útočné třetině.

03:17
    Goiš napadal Valu, ten se musel s kotoučem schovat za vlastní branku.
    02:26 Jan SÜSS - 1:0

02:26
    Zubři jdou rychle do vedení! Prostějov měl dobrou příležitost v kontru v útočném pásmu, utekl mu však kotouč a domácí rychle otočili hru, když v přečíslení krásnou žabkou našel hokejku JANA SÜSSE Jan Svoboda! Süss zakončoval z první a poblíž tyče nedal Bláhovi šanci! Asistence: Jan Svoboda, Jakub Kubeš.

01:48
    Do šance se probíjel kapitán hostů Martin Novák, když se šikovně proháčkoval mezi couvajícími hráči v modrém, nakonec ale netrefil Klimešovu kasu.

00:53
    Bláha si připisuje první zákrok proti střele Jiřího Goiše, který se při návratu do přerovského dresu dočkal mohutného přivítání tribun.

00:41
    A pravidlo o postavení mimo hru porušují na úvod také domácí.

00:25
    Prostějovské zastavuje těsný ofsajd Klimíčka.

00:06
    Úvodní buly vyšlo lépe Zubrům.

00:01

Utkání za malou chvíli začne, Zubři v modrých dresech jsou již nastoupení na ledové ploše a Prostějov v bílém už se pomalu line z kabin také.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Postava) – Kubeš, Hrabal, Černý, Hrdinka, Ševčík, Krisl, Dluhoš – Jan Svoboda, Süss, Herman – Matěj Novák, Král, Doležal – M. Svoboda, Dvořák, Goiš – Sebera, Indrák, Sloboda.

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (Altrichter) – Husák, Klimíček, Krejčí, Babka, Vala, Zajíc – Švec, Kloz, Mrázek – Beránek, T. Jáchym, Havlík – Jelínek, Martin Novák, Rudovský – Štefka, Koblížek, Motloch – Podlaha.

Rozhodčí: Jaroš, Petružálek – Kreuzer, Polonyi.

20. 2. 2021 | Prostějov – Přerov | 3:5

Pro fanoušky jednoho celku je hanácké derby noční můrou, pro druhý tábor, ten přerovský, jde naopak o oblíbenou záležitost. Pohledem do statistik totiž může být Prostějov Zubry vnímán jako ideální sok. MEO s ním už tři roky nepadlo, vyhrálo šestkrát za sebou a bodovou šňůru ve vzájemných kláních v říjnu (7:3) natáhlo už na devět zápasů. Rovněž i celková bilance z 25 vzájemných střetů v první lize hovoří jasně pro Přerov, zvítězil totiž v 18 případech. Přerov však letos nezažívá zcela ideální sezonu (10. místo), v posledních týdnech se trápil a vrcholem byla domácí porážka 0:2 s posledním Havířovem, kvůli které se vedení po letech uchýlilo k výměně trenérů. Nová dvojice ve složení Robert SvobodaPetr Dočkal jej ale evidentně nakopla a po diametrálně odlišném výkonu v Sokolově si Přerov došel pro tři body (3:1). Motivace znovu uspět i v hanáckém derby je tak vysoká.

Červenobílý Prostějov šel letos výkonnostně nahoru. Svěřenci Aleše Tottera a Vlastimila Wojnara se udržují nad středem tabulky (6. místo), a to zejména díky povedenému startu. Na konci první třetiny soutěže ovšem třikrát padli a zejména kouzlo jejich venkovní formy se začalo vytrácet. V posledních pěti soubojích třikrát nebodovali, v pondělí ale po těžkých soupeřích z Jihlavy (5:6) a Vsetína (3:6) odvrátili třetí porážku v řadě proti Porubě (2:1). Prostějov má tradičně jednu z nejlepších přesilovek v lize (26 gólů; 26,26 %), což má na svědomí obvykle soupiska postavená na silném útoku. Už druhým rokem táhne Jestřáby Petr Mrázek (14+17), jenž právě v početních výhodách patří k nejlepším exekutorům, toho však letos více doplňují i hráči z ostatních formací, kteří tak dotvářejí komplexní a stálý celek. Přes hranici dvaceti bodů už se vyšplhalo pět hráčů.

Zdravím všechny příznivce ledního hokeje z přerovské MEO Arény! Chance liga dnes bude pokračovat zápasy 30. kola, v němž domácí HC ZUBR Přerov bude v hanáckém derby měřit síly s klubem LHK Jestřábi Prostějov. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 3. Süss (Jan Svoboda, Kubeš), 5. Jan Svoboda (Herman), 6. T. Doležal (Ševčík, F. Dvořák), 51. Goiš (F. Dvořák) – 7. T. Jáchym (P. Beránek, A. Havlík), 11. M. Švec (Martin Novák), 32. Husák (J. Kloz), 43. Mrázek (M. Švec, Husák), 47. Martin Novák (Š. Jelínek), 60. Mrázek (Husák)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Postava) – Kubeš, Hrabal (A), R. Černý, Hrdinka, Ševčík, Krisl (C), Dluhoš – Jan Svoboda, Süss, Herman – Matěj Novák, Tadeáš Král, F. Dvořák – T. Doležal (A), Matěj Svoboda, Sebera – Goiš, D. Indrák, M. Sloboda.
    LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (M. Altrichter) – Husák, Klimíček, P. Krejčí, Babka, Vala, Zajíc – M. Švec, J. Kloz (A), Mrázek – P. Beránek, T. Jáchym, Š. Jelínek – A. Havlík, Martin Novák (C), Rudovský – Štefka, T. Koblížek, Motloch – Podlaha.

Rozhodčí: Jaroš, Petružálek – Kreuzer, Polonyi