Litoměřice – Třebíč 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 3:2 (po pr.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.)
Jihlava – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 4:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 4:6 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 0:5 (kont.) | Šumperk – Kolín 0:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
SC Marimex Kolín
Středa 22.12.2021, 18:05 • ŠKODA aréna, Šumperk • Chance liga • 30. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a napočetnou někdy příště! (20:25:04)

Dnešní utkání sledovalo 1 030 diváků.

Utkání v Šumperku je minulostí, Kolín vítězí rozdílem dvou branek a protahuje svou vítěznou sérii na šest utkání! Ze severu Moravy si body veze naprosto zaslouženě, Draci totiž po vyrovnané první třetině úplně přestali hrát a jejich bezduchý výkon na úspěch vůbec nestačil. Středočeši naopak působili kvalitním dojmem a po výhře přeskakují svého soupeře v tabulce.

59:52
    Kolín stáhl hru za své brankoviště, je konec! Tři body z tohoto souboje poputují na konto Kozlů!

59:30
    Vojtěch Mokry vyráží na střídačku, Šumperk už nemá co ztratit a hraje vabank!

59:10
    Běží poslední minuta. Březák drží puk ve svém pásmu a snaží se najít nějakou skulinu, kterou by ho mohl rozehrát dopředu.

58:46
    Nepřesná střela Petra Kratochvíla zamířila do mantinelu, jeden z hostů následně puk vyhodil za Mokryho.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:56
    Draci se snaží se vrátit zpět do útočného pásma, zatím ale bezúspěšně. Kolín je k ničemu nepouští.

57:36
    Dvě a půl minuty do závěrečné sirény, Zorko nahazuje kotouč za domácí klec. Tam si jej na hůl bere Drtil.

56:49
    Ani Kratochvílovo tažení nějakou větší šancí neskončilo, Kozlové podávají velmi zodpovědný výkon v defenzívě.

55:55
    Drtil jen tak tak proklouzl za modrou čáru, protihráč jej ale okamžitě stáhl k mantinelu o odzbrojil jej.

55:28
    Do konce základní hrací doby zbývají čtyři a půl minuty. Pokud nepřijde nějaká šokující změna, Kolínští mají už nyní tříbodový zisk jistý. Hře Draků úplně chybí duch.

54:50
    Jeden ze středočeských borců vyhodil puk za Mokryho, hosté následně vyrazili vystřídat.

54:11
    Po levém křídle se nyní dopředu protáhl Kratochvíl, jehož následné zakončení připravený Sajdl vyrazil.

53:58
    Hosté drží puk u mantinelu v rohu za Mokrym, čímž odkrajují cenné vteřinky ze zbývajícího průběhu třetí třetiny.

53:22
    Kozlové hrají přesně to, co potřebují k zajištění tříbodového zisku. Sajdl je bez práce, střele už nečelil dobrých několik minut.

52:42
    Po konci nejspíše poslední komerční přestávky dnešního utkání uvidíme vhazování v neutrální zóně.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 30. Z. Král (V. Čížek, Jan Veselý), 33. L. Krejčík (Jan Veselý, V. Čížek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Mokry (R. Běhula) – Pěnčík, Drtil (A), Hamrlík, Hrachovský, L. Rutar, Březák, Řezáč – Vildumetz, D. Kindl (C), Žálčík (A) – Vachutka, Macuh, P. Kratochvíl – A. Furch, Spratek, Kohút – Antoníček, Scheuter, J. Horký.
    Trenér: Martin Janeček.

SC Marimex Kolín: Sajdl (G. Kuzněcov) – Piegl, Čáp, Zorko, V. Čížek (A), Váchal, Klodner, Naar – Jankovský, David Šafránek, Z. Král (A) – J. Sklenář, Štohanzl, Jan Veselý – L. Krejčík (C), Matějček, Pajer – Síla, Morong, Ouřada.
    Trenér: Jan Šťastný.

Rozhodčí: Skopal, Šudoma – Měkýš, Komínek.

Diváci: 1 030