Chabarovsk – Nižněkamsk 1:3 (kon.) | Jokerit – Minsk 2:1 (po pr.) | Petrohrad – CSKA Moskva 3:2 (po pr.)
Spartak Moskva – Ufa 3:2 (3:2 po s.n.) | Viťaz – Riga 2:3 (po pr.)

Lukáš Radil (RIG) 1+0, 3 střely, čas na ledě 20:02
    Rudolf Červený (RIG) 1+0, 4 střely, čas na ledě 19:48 (19:55:15)

Dva body z tohoto zápasu získává hostující celek, který vyhrává díky ráně v prodloužení. Autorem rozhodující branky je Lukáš Radil. Za hosty se prosadil také Rudolf Červený a v brance Rigy podal dobrý výkon Július Hudáček.

60:44 Lukáš RADIL - 2:3

60:44
    Riga právě vstřelila branku!
    Aktivnější hostující celek vyhrává tento zápas, po dobém přijetí puku si do střelecké pozice mezi kruhy vybruslil LUKÁŠ RADIL. Jeho povedená rána mířila ke vzdálenější tyči a domácí brankář neměl šanci. Asistence: Ralfs Freibergs.

60:17
    Hostující celek se propracoval do útočného pásma, ale střela byla hodně slabá.

60:01

Ve druhé třetině dokázal domácí celek vyrovnat, a tak za stavu 2:2 za malý moment uvidíme prodloužení. Zda rozhodne a nebo budou následovat nájezdy, to se brzy dozvíme.

60:00

59:30
    Niko Ojamäki se po rychlé akci protlačil do zakončení, jeho projektil končí mimo, Július Hudáček zasahovat nemusel.

59:02
    Matthew Lorito přešel střední pásmo, následně se dostal do zakončení, ale minul branku.

58:00
    Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:12
    Momentálně sledujeme klidnou pasáž hry, puk mají hráči Rigy za svou brankou a v poklidu rozehrávají.

56:43
    Arsen Chisamutdinov se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl nepřesný, následně raději přerušil hru brankář Ilja Ježov.

55:20
    Ralfs Freibergs vypálil jako obránce od modré čáry, ale puk byl zblokovaný před brankou.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav je nyní vyrovnaný a více ze hry mají hosté.
    52:54 Vitalij POPOV - 2:2

52:54
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Krásná rána a je vyrovnáno, VITALIJ POPOV se vřítil osou hrací plochy do útočného pásma, vjel ke kruhu a střelou přes obránce zakončil. Puk končí v brance a je srovnáno. Asistence: Miro Aaltonen a Damir Musin.

51:19
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Nejprve ale komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. M. Aaltonen (Ojamäki), 53. V. Popov (M. Aaltonen, D. Musin) – 11. Červený (Meija, J. Karjalainen), 35. Lorito (L. Darzinš), 61. Radil (Freibergs)

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Saprykin) – Kemiläinen, Jegor Voronkov, K. Ljamin, Lisovec, Golovkov, Borodkin, D. Musin – Ojamäki, V. Popov, M. Aaltonen – Starkov, Smolin, Rasskazov – Šiksatdarov, Audette, Arkalov – Ivaňuženkov, Zubov, G. Nesterov – N. Gončarov.
    Dinamo Riga: J. Hudáček (Vitols) – Freibergs, Ozolš, Čukste, Zile, Scarlett, Tumanovs – L. Darzinš, Jelisejevs, Lorito – J. Karjalainen, Radil, Červený – Karsums, Berzinš, Chisamutdinov – E. Poirier, Buncis, Švanenbergs – Meija.

Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Zacharov, Stonganov