Martin – Trnava 5:3 (kon.) | Levice – Pov. Bystrica 3:2 (po pr.) | Topoľčany – Dubnica 0:0 (odl.)
Humenné – Vlci Žilina 1:2 (kon.) | Žiar nad Hronom – Skalica 5:3 (kon.)
MŠK Žiar nad Hronom
5:3 (1:1, 3:2, 1:0)
HK Skalica
sk Středa 22.12.2021, 18:00 • Slovalco Aréna Žiar nad Hronom • 1. liga (SR) • 27. kolo

Dnešný duel je už minulosťou. Hostia strávili prakticky celú záverečnú tretinu v pásme súpera, ale neúspešne. Domáci si za skvelý obrat v druhej tretine a ešte lepšiu defenzívu v tej záverečnej jednoducho zaslúžili zvíťaziť. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:23:10)

59:50 Rastislav VÁCLAV - 5:3

59:50
    Žiar nad Hronom dáva gól! Gól strelil RASTISLAV VÁCLAV. Ten ukončuje dnešný zápas zakončením do prázdnej brány. Asistencie: Martin Jakúbek, Adam Kobolka.

59:33
    Trma vrma v bránkovisku Mateja Šima gólom nekončí!

59:02
    Domáci vyhodili puk, ale netrafili prázdnu bránu. Píska sa teda zakázané uvoľnenie.

58:27
    Hosťujúci celok hrá v šestici! Domácich čakajú teraz krušné momenty.

57:58
    Do konca dnešného zápasu zostávajú už len dve minúty!

56:57
    Po ofsajde domáceho tímu bude nasledovať vhadzovanie v strednom pásme.

56:08
    O pár desiatok sekúnd môžeme čakať, že to hostia vyskúšajú v šestici bez brankára.

55:01
    Hosťujúcemu celku teraz čas pomerne rýchlo beží.

54:27
    So zákrokom aj Dávid Borák, ktorý sa po dlhšom čase zaskvel zákrokom. Nasledovať bude vhadzovanie po jeho pravici.

53:06
    Po dlhšom čase nazreli dopredu aj domáci, ale príliš dlho sa tam nezdržali.

52:29
    Martin Magdolen ukončil svoje pôsobenie na trestnej ľavici a už je naspäť na ľadovej ploche.

51:52
    Žiar nad Hronom vyhodil puk cez všetky čiary a získava tak cenné sekundy.

51:06
    Skalica je usadená v pásma súpera, ale domáci bránia zatiaľ na výbornú.

50:29
    Vylúčenie v tíme HK Indian Žiar nad Hronom (Martin Magdolen – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

50:00
    Do konca dnešného zápasu zostáva už len desať minút. Ak teda nerátam prípadné predĺženie.