Florida – Nashville 4:6 (kon.) | Columbus – Toronto 4:3 (po pr.) | Ottawa – Minnesota 4:3 (kon.)
Philadelphia – St. Louis 1:4 (kon.) | Seattle – NY Islanders 2:5 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:3 (2:0 po s.n.)
Florida Panthers
4:6 (1:1, 2:2, 1:3)
Nashville Predators
Středa 23.02.2022, 01:00 • FLA Live Arena, Sunrise • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (03:55:30)

Sergej Bobrovskij (FLA) – 27 zákroků, 5 OG, úspěšnost 84,4%, odchytal 57:00
    David Rittich (NSH) – 44 zákroků, 4 OG, úspěšnost 91,7%, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa

Radko Gudas (FLA) – 1+0, +/- 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 15:35
    David Rittich (NSH) – 44 zákroků, 4 OG, úspěšnost 91,7%

1. Mikael Granlund (NSH) 1+0
    2. Filip Forsberg (NSH) 1+2
    3. Jakov Trenin (NSH) 1+0

Je konec. Ve velmi dobrém atraktivním zápase nakonec vítězí Nashville Predators, který porazil domácí Floridu Panthers 6:4.
    Celý desetigólový účet začal v 6. minutě, když poslal domácí do vedení Reinhart. O šest minut později ale srovnal Forsberg a do šaten se šlo za stavu 1:1. Ve 22. minutě se postaral o první branku v sezóně Radko Gudas a poslal Panthers zpět do vedení. Ve 30. minutě ještě zvýšil vedení Ekblad. Ovšem o minutu později snížil Josi a po 37 vteřinách srovnal Trenin. Znovu se šlo do šaten na smírného stavu, ale tentokrát 3:3. Také do třetí periody domácí vstoupili lépe, když se trefil ve 49. minutě Bennett. Ale v 51. minutě srovnal na 4:4 v oslabení Jeannot. O čtyři minuty později šli Predators poprvé do vedení a o rozhodující gól se postaral Mikael Granlund. Minutu před koncem ještě vstřelil gól do prázdné Jeannot.
    Nashville zvítězil na Floridě 6:4.

59:48
    Patric Hörnqvist vystřelil ze středu, ale jeho rána skončila na zákroku Ritticha.

59:35
    Nyní se bojovalo o puk u mantinelu a hosté znovu vyhodili kotouč pryč.

59:12
    Tentokrát se ale Nashville dopustilo zakázaného uvolnění a hra se přesune před Davida Ritticha, který před malou chvíli hlavičkou vyrazil střelu soupeře.

59:02
    Hostům se opět podařilo vyhodit puk do bezpečí.

58:42
    Sergej Bobrovskij znovu míří na střídačku a Florida hraje v šesti!
    58:28 Tanner JEANNOT - 4:6

58:28
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení! Puk se znovu dostal do středního pásma, kde MacKenzie Weegar předvedl velmi špatnou přihrávku a ke kotouči se dostal TANNER JEANNOT, jenž zakončil do prázdné svatyně. Bez asistence.

58:02
    Následně už ale kotouč zamířil do středního pásma.

57:49
    Predators se nedaří vyhodit puk a domácí jsou ve velkém tlaku.

57:25
    Domácí drží puk v útočném pásmu a rána Aarona Ekblada letěla nad bránu soupeře.

56:55
    Florida hraje bez brankáře!

56:20
    Tlak Panthers se stupňuje, ale Filip Forsberg následně vyhodil kotouč pouze na zakázané uvolnění.

55:36
    Florida se snaží něco vymyslet po levé straně, ale přihrávka Masona Marchmenta byla zblokována.
    54:29 Mikael GRANLUND - 4:5

Michal Raška

Branky a nahrávky: 7. S. Reinhart (Huberdeau, Duclair), 22. Gudas (S. Reinhart), 30. Ekblad, 49. S. Bennett (Huberdeau, Weegar) – 13. F. Forsberg (Duchene, A. Carrier), 31. Josi (Duchene, F. Forsberg), 32. Trenin (Fabbro), 51. Jeannot, 55. Mikael Granlund (F. Forsberg, Josi), 59. Jeannot

Florida Panthers: Bobrovskij (J. Johansson) – Ekblad (A), Weegar, Gudas, Forsling, Montour, Lucas Carlsson – Mamin, Barkov (C), Verhaeghe – Duclair, S. Bennett, Huberdeau – S. Reinhart, A. Lundell, Marchment – Hörnqvist (A), Luostarinen, Lomberg.
    Trenér: Andrew Brunette

Nashville Predators: Rittich (Saros) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Benning, P. Myers – Duchene, Mikael Granlund (A), F. Forsberg – Kunin, Johansen, Tolvanen – Jeannot, Sissons, Trenin – Tomasino, McCarron, Luff.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Sutherland, Hebert – Alphonso, Brisebois

Diváci: 14 234