Zlín – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:4 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:2 (3:2 po s.n.)
Pardubice – Vítkovice 2:3 (1:3 po s.n.) | Třinec – Kometa Brno 3:2 (2:1 po s.n.) | Kladno – Litvínov 3:2 (po pr.)
po s.n. (3:2)
HC Olomouc
3:2 (0:2, 0:0, 2:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 26.12.2021, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 35. kolo
    Silvester KUSKO - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
    Autorem vítězné branky je SILVESTER KUSKO.
    58:58 David KREJČÍ - 2:2

58:58
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Nejspíše ne! Alespoň tedy v základní hrací době. Pouhou minutu a dvě vteřiny před koncem si sjel do mezikruží DAVID KREJČÍ a přesnou táhlou střelou vyrovnává! Bez asistence.
    42:42 Jan BAMBULA - 1:2

42:42
    Domácí se přeci jen dočkali snížení! Po buly se dostal k puku JAN BAMBULA, jenž si vybruslil až před Habala, načež jej bekhendovým blafákem překonal. Asistence: Michal Kunc.
    19:30 Jakub FLEK - 0:2

19:30
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Půl minuty před sirénou odskakují Karlovarští na dvě branky! JAKUB FLEK dostal přihrávku od Tomáše Rachůnka, načež krásnou střelou z hranice levého kruhu vymetl pravý růžek Konrádovy branky. Asistence: Tomáš Rachůnek.
    11:29 Tomáš RACHŮNEK - 0:1

11:29
    Karlovy Vary se ujímají vedení! TOMÁŠ RACHŮNEK převzal přihrávku do tandemu, načež přesnou střelou zápěstím překonal Konráda. Asistence: Jakub Flek a Jiří Černoch.

Lukáš Losleben

Branky a nahrávky: 43. Bambula (Michal Kunc), 59. David Krejčí, rozh. náj. Kusko – 12. T. Rachůnek (Flek, Černoch), 20. Flek (T. Rachůnek)

3:2   Lukáš Pulpán (KVA)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Ondrušek (C), T. Černý, Švrček, A. Rutar, Řezníček, Škůrek, Groch – J. Káňa, David Krejčí (A), V. Tomeček – Kusko, J. Knotek (A), Klimek – Strapáč, P. Kolouch, Bambula – Burian, Nahodil, Michal Kunc.
    Trenér: Zdeněk Moták, Jan Tomajko

HC Energie Karlovy Vary: Habal (A. Horák) – Martin Rohan, Plutnar, L. Doudera, Dlapa, Pulpán (A), D. Mikyska, Tureček – Koblasa, Černoch, Kohout – T. Rachůnek (A), T. Mikúš, Flek – Vondráček (C), Hladonik, O. Beránek – Redlich, Jiskra, Osmík.
    Trenér: Martin Pešout

Rozhodčí: Daniel Pražák, Zbyněk Kubičík – Lukáš Kajínek, Michal Axman