Rusko – Švédsko 3:6 (kon.) | Česko – Kanada cz 3:6 (kon.) | USA – Slovensko 3:2 (kon.)
Rakousko – Finsko 1:7 (kon.) | Rusko – Švýcarsko 4:2 (kon.)
Rusko
4:2 (3:1, 0:0, 1:1)
Švýcarsko
Pondělí 27.12.2021, 22:30Mistrovství světa do 20 let • Skupina B

Rusko naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas a získává body do tabulky. Švýcarsko se celý zápas bránilo a bylo v tomto měření sil horším. Zaslouženě putuje výhra do Ruska. (00:57:24)

59:30
    Švýcarsko hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:45
    Vyloučení v týmu Rusko (Pavel Ťutněv – 2 min. pro hráčskou lavici, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
    58:45 Fabian RITZMANN - 4:2

58:45
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je FABIAN RITZMANN. Asistence: Dario Allenspach a Maxmilian Streule.

58:32
    Jegor Guskov zasahovat nemusel, rána od modré čáry končí vedle.

58:00
    Hlasatel právě oznámil poslední dvě dvě minuty hry ve druhé třetině v tomto zápase.

57:00
    Ivan Didkovskij se dostal do útočného pásma, ale propracovat se ke střele domácí hráč nedokázal.

56:40
    V poklidném tempu se tento zápas dohrává, Rusko míří za výhrou v tomto zápase.

56:27
    Švýcarský brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou, komerční přestávka.

55:29
    Rusko míří za výhrou v tomto zápase, hokejisté Švýcarska bojují a nevzdávají se.

54:53
    Rusko kontroluje hru v útočném pásmu, kde se pokouší hrát aktivně, obrana má plné ruce práce s bráněním akcí.

53:49
    Švýcarsko sice hraje aktivně, ale nemůže se propracovat do výraznějších střeleckých příležitostí.
    51:57 Matvej MIČKOV - 4:1

51:57
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Tak se dočkal i dnes. Talent ruského hokeje, MATVEJ MIČKOV, se nyní dostal ke střele, kterou dokázal proměnit. Asistence: Ivan Didkovskij a Marat Chusnutdinov.

51:27
    Oba týmy nyní střádají, sledujeme klidnější pasáž hry ve hře v tomto zápase.

50:47
    Buly v obranném pásmu Ruska, které se rychle dostalo do útočného pásma, ale následná rána nebyla přesná.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. D. Jurov (Čibrikov), 16. Zlodějev (Didkovskij), 18. Ponomarjov (Savikov, D. Jurov), 52. Mičkov (Didkovskij, Chusnutdinov) – 19. Biasca (Sidler, Fahrni), 59. Ritzmann (Allenspach, Streule)

Rusko: J. Guskov (Askarov) – Smirnov, Muchamadullin, N. Novikov, Kirsanov (A), Grudinin, Savikov, Steklov – S. Děmidov, Mičkov, Chusnutdinov (C) – Svečkov, Čibrikov (A), Tankov – Ponomarjov, Ťutněv, D. Jurov – Didkovskij, I. Zinčenko, Guslistov – Zlodějev.
    Trenér: Sergej Zubov

Švýcarsko: Pasche (A. Henauer) – B. Zanetti, Sidler, Bichsel, N. Meier, Delémont, A. Nussbaumer, Streule – Allenspach, Biasca, Fahrni – J. Henry, Ritzmann, Graf – V. Hofer, Garessus, Baechler – J. Bärtschi, Canonica, Cavalleri – Robin.
    Trenér: Marco Bayer

Rozhodčí: Bloski, Fernandez – Fuchs, Mackey

Diváci: 1 934