Čerepovec – Viťaz 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:4 (kon.) | Jokerit – Kunlun 7:1 (kon.)
Soči – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Riga – Omsk 3:4 (po pr.)

Šimon Hrubec (Omsk) 30 minut, 3 inkasované góly 39 střel, 35 zákroků
    Peter Cehlárik (Omsk) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:05 (20:57:35)

Hostující celek vyhrává tento zápas v prodloužení. Navíc dokázal smazat tříbrankovou ztrátu, ve třetí třetině Omsk dokázal vyrovnat, a pak v prodloužení rozhodl zápas Corban Knight.

62:06 Corban KNIGHT - 3:4

62:06
    Avangard právě vstřelil branku!
    Klasické nedáš-dostaneš. Domácí velkou šanci neproměnili, a pak hosté z protiútoku dokázali skórovat. Rychlou akci proměnil CORBAN KNIGHT. Asistence: Nail Jakupov a Ville Pokka.

61:36
    Riga měla velkou šanci, ale z brejku trefil Filips Buncis jen brankovou konstrukci.,

61:19
    Sledujeme hodně opatrné prodloužení, mnoho šancí k vidění není.

60:42
    Andrej Mišurov rozehrává od své branky, následně musel za svou branku i druhý brankář.

60:27
    Corban Knight to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit před brankou soupeře.

60:04
    Prodloužení začalo, Omsk rozehrává od své branky.

60:01

Ve třetí třetině Omsk zlepšil hru, díky dobrému výkonu dokázal vyrovnat tříbrankovou ztrátu, a tak za stavu 3:3 uvidíme v tomto zápase prodloužení.

60:00

59:26
    Riga rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, míříme do prodloužení.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, podle všeho uvidíme prodloužení.
    58:13 Oliwer KASKI - 3:3

58:13
    Omsk proměnil svou šanci a v předposlední minutě třetí třetiny srovnává stav zápasu na 3:3. Tvrdou ránou se prosazuje dnes aktivně hrající OLIWER KASKI.

58:05
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Rigy.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 15. Zile (Meija, Chisamutdinov), 22. Švanenbergs (Jelisejevs), 30. Meija (Zile) – 46. Kaski (Gricjuk, C. Knight), 50. Gricjuk (C. Knight), 59. Kaski, 63. C. Knight (N. Jakupov, Pokka)

Dinamo Riga: J. Hudáček (Vitols) – Čukste, Zile, Tumanovs, Scarlett, Freibergs, Ozolš – Lorito, Jelisejevs, Červený – L. Darzinš, J. Karjalainen, Radil – Švanenbergs, Shinkaruk, Karsums – Chisamutdinov, Meija, Skvorcovs – Buncis.
    Avangard Omsk: Š. Hrubec (30. Mišurov) – Šaripzjanov, Pokka, V. Svedberg, Běreglazov, Kaski, K. Gotovec, Čisťakov – Dědunov, C. Knight, Gricjuk – Cehlárik, Prochorkin, N. Jakupov – V. Žarkov, Brjukvin, Děrgačov – N. Komarov, D. Ševčenko, Kablukov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Ravodin – Novikov, Šišlo