Vladivostok – Petrohrad 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Nižněkamsk 3:2 (po pr.) | Barys – Ufa 1:2 (kon.)
Jekatěrinburg – Kazaň 1:5 (kon.) | Jaroslavl – Spartak Moskva 2:4 (kon.) | Minsk – Magnitogorsk 1:0 (kon.)
HC Dinamo Minsk
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Středa 29.12.2021, 17:30 • Minsk Arena, Minsk • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:47:01)

Československá stopa v utkání

Patrik Rybár (MIN) – 35 zákroků, 0 gólů, odchytal 60:00
    Jakub Krejčík (MIN) – 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 17:20

Dnešní utkání sledovalo 6842 diváků.

Střely na branku: 15 – 35

Je dobojováno. Domácí nakonec uhájili vítězství po brance Děmkova z osmé minuty první třetiny a získali dva body do tabulky a cenný skalp silného celku. Magnitogorsk měl velkou snahu vyrovnat, ale dnes měl Patrik Rybár prostě svůj den a žádnou střelu za svá záda nepustil.

59:25
    Hostům začíná rychle ubíhat čas, ale nevzdávají to a stále hrozí před domácí brankou. Rybár byl zase připraven.

58:29
    Další pokus hostů končí mimo tři tyče. Nicméně nadále Magnitogorští hrozí před Patrikem Rybárem, kterého ještě asi čekají pořádně krušné chvíle.

58:14
    Oddechový čas si bere pochopitelně lavička Magnitogorsku.

58:08
    Jussi Olkinuora je na střídačce, hosté to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:07
    Další tlak hostů před brankovištěm Minsku, domácí však odolali a hned poslali puk do neutrální zóny šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

56:50
    Semjon Košelev pálil z pravého kruhu, jeho pokus srazil ramenem vedle pravé tyče Patrik Rybár. Další zákrok slovenského brankáře ve službách Dinama Minsk.

56:30
    Blíží se koncovka třetí třetiny, domácí stále vedou rozdílem jediné branky a stále nemají vyhráno. Hosté se ještě nevzdávají a pokusí se vyrovnat a vynutit si nastavenou hrací dobu.

55:45
    Hra nyní byla rozkouskována častými přerušeními v pásmu Minsku, nyní se tam potřetí za sebou vhazuje před brankářem Patrikem Rybárem.

54:45
    Od vlastní branky šli dopředu do postupného útoku hráči Magnitogorsku, ovšem obrana Minsku je zastavila už před útočnou modrou čárou a rázem bylo po další akci Magnitky.