Florida – Tampa 9:3 (kon.) | Columbus – Nashville 4:3 (2:1 po s.n.) | Carolina – Montreal 4:0 (kon.)
NY Islanders – Buffalo 4:1 (kon.) | Seattle – Calgary 4:6 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 2:1 (2:1 po s.n.)
San Jose – Philadelphia 3:2 (po pr.) | New Jersey – Edmonton 6:5 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
San Jose Sharks
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Pátek 31.12.2021, 04:40 • SAP Center, San Jose • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (07:28:52)

Střely na branku: 46 – 25

Je dobojováno, Sharks sice v závěru třetí třetiny přišli o své vedení, ale nakonec rozhodli v prodloužení díky Tomáši Hertlovi a dva body tak zůstávají v San Jose. Philadelphia si z ledu Žraloků odvezou jeden bod.

64:29 Tomáš HERTL - 3:2

64:29
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Jednatřicet vteřin před koncem prodloužení je rozhodnuto. Erik Karlsson dobře našel přihrávkou TOMÁŠE HERTLA, který byl těsně před Sandströmem a vystřelil. Puk se nejprve odrazil od nohy hostujícího hráče, ale následnou dorážku už neměl hostující brankář šanci chytit – 3:2. Asistence: Erik Karlsson.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:32
    Flyers sice byli v útočném pásmu, ale nedokázali překonat Reimera, který zastavil pokus Ristolainena.

62:40
    Farabee se natlačil až před Jamese Reimera, ale neuspěl. Následně pak byla hra vytažena do středního pásma. Hosté se sice vraceli zpět dopředu, zastavil je ale ofsajd.

61:57
    Další aktivita domácích, Nick Bonino ale přišel o puk a s ním jdou na druhou stranu zase hráči Philadelphie.

61:13
    Travis Konecny na pravé straně švihl do puku a jeho pokus se zastavil na betonu Reimera, na druhé straně pak znovu ohrozil Sandströma Tomáš Hertl, ale neprocedil kotouč za jeho záda.

60:44
    Tomáš Hertl objel branku Sandströma a poté zakončil u jeho levé tyče, ale škvírku tam hostující brankář utěsnil a nedovolil, aby Sharks rozhodli.

60:34
    Sharks jsou v držení kotouče a směřují před branku hostů, ale zatím se jim nedaří rozhodnout zápas. Na druhé straně se to pak nepovedlo hostům.

60:01

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 26. Couture (Cogliano, J. Middleton), 28. B. Burns (Hertl, J. Middleton), 65. Hertl (E. Karlsson) – 16. Frost (Konecny, Lindblom), 56. Farabee (Lindblom, Yandle)

San Jose Sharks: J. Reimer (Sawchenko) – B. Burns, J. Middleton, E. Karlsson (A), R. Šimek, M.-É. Vlasic, Meloche – Barabanov, Couture (C), T. Meier – Nieto, Hertl (A), Gregor – Bonino, Cogliano, Viel – Pederson, Gadjovich, Dahlén.
    Trenér: Bob Boughner

Philadelphia Flyers: Sandström (M. Jones) – Braun, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, Yandle, Seeler – Konecny, K. Hayes (A), Farabee – Atkinson, Giroux (C), Lindblom – Frost, J. van Riemsdyk, MacEwen – P. Brown, Willman, J. Cates.
    Trenér: Mike Yeo

Rozhodčí: Walsh, Blandina – Suchánek, Barton

Diváci: 12540