Sparta – Mladá Boleslav 7:0 (kon.)
HC Sparta Praha
7:0 (4:0, 2:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 02.01.2022, 16:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga • 36. kolo

57:43
    Pýcha nezpracoval kotouč na útočné modré čáře a Boleslav bude hrát další přesilovou hru. Ondřej Mikliš (SPA) obdržel od sudích dvě minuty za vražení na mantinel.

53:24
    Dalším hříšníkem v tomto utkání je útočník Jan Stránský (MBL), který zahákoval obránce Dvořáka a odsedí si dvě trestné minuty za hákování.

46:46
    Bruslaři se ocitli v přečíslení dvou proti jednomu, ale této akci ještě předcházelo vyloučení Michala Řepíka (SPA). Domácí kapitán dostal "dvojku" za hákování.

43:00
    Sparťané budou hrát další přesilovou hru. Maris Bičevskis (MBL) vyfasoval od rozhodčích dvě trestné minuty za držení a už sedí na trestné lavici.

39:20
    Domácí hokejisté měli ponechanou výhodu, která právě skončila. Adam Jánošík (MBL) vyfasoval menší trest za krosček a už sedí na trestné lavici.

28:06
    Na ledě se strhla bitka mezi Adamem Jánošíkem (MBL) a Filipem Chlapíkem (SPA). Oba kohouti vyfasovali tresty za bitku. Hra bude pokračovat v pěti.

23:02
    David Šťastný kroužil s pukem na útočné modré čáře a hosté si vynutili faul ze strany domácích. Na trestnou lavici usedl Martin Jandus (SPA) za hákování.

12:38
    Bude se poprvé v utkání vylučovat. Obránce Michal Moravčík (SPA) se před svou brankou provinil hrou vysokou holí a obdržel hned čtyři trestné minuty.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 4. R. Horák (M. Řepík, Mikliš), 10. M. Jandus (Sobotka), 17. Chlapík, 18. Moravčík (D. Kaše, T. Pavelka), 22. E. Thorell (R. Horák), 38. R. Horák (E. Thorell, M. Řepík), 44. Sobotka (R. Horák)

HC Sparta Praha: Salák (Machovský) – Moravčík, T. Pavelka, A. Polášek, Mikliš, Tomáš Dvořák, M. Jandus – Buchtele, Sobotka, Chlapík – E. Thorell, R. Horák, M. Řepík – D. Voženílek, D. Kaše, M. Forman – J. Strnad, Vitouch, Dvořáček – T. Jandus.
    Trenér: Josef Jandač

BK Mladá Boleslav: Krošelj (21. J. Růžička) – Pavel Pýcha, Ševc, Šidlík, Pláněk, Jánošík, Lintuniemi, Bernad – Pospíšil, Fořt, D. Šťastný – Kantner, O. Najman, P. Kousal – Kelemen, Adam Raška I, Claireaux – Jan Eberle, Bičevskis, J. Stránský.
    Trenér: Pavel Patera

Rozhodčí: Mrkva, Ondráček – Pešek, Malý