Benátky n/J – Poruba 2011 1:4 (kon.) | Havířov – Vrchlabí 1:2 (2:3 po s.n.) | Šumperk – Jihlava 3:4 (kon.)
Kolín – Vsetín 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:7 (kon.) | Prostějov – Slavia 3:4 (po pr.)
Sokolov – Třebíč 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:4 (1:0, 1:1, 1:3)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 03.01.2022, 18:00 • Škoda aréna, Šumperk • Chance liga • 33. kolo

To je z tohoto textového přenosu vše. Loučím se s Vámi a přeji hezký zbytek večera. (20:24:02)

Tenhle zápas se po dvou řekněme sušších třetinách rozjel do plných. Na začátku třetiny vyrovnal Vlastimil Bilčík a během třiceti sekund navýšil Josef Skořepa. Na to reagoval domácí Tomáš Vildumetz. Poté se hrálo za nerozhodného stavu a v závěru přišly první vyloučení. Přesilovou hru dokázali využít ale pouze hosté z hole Josefa Skořepy a tím hosté v napínavém utkání vyloupili šumperskou Škoda arénu.

59:49
    Kindl pálí a Žukov chytá.

59:20
    Na ledě elitní formace domácích a Mokry je venku z brány.

58:30
    Poslední šance Draků vyrovnat. Vypadá to, že to domácí zkusí i v šesti.

58:16
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vojtech Zeleňák – 2 min., držení).
    57:06 Josef SKOŘEPA - 3:4

57:06
    Dukla právě vstřelila branku!
    Neskutečné. Celá přesilová hra byla poměrně suchá bez střelby, ale poté se odhodlal vystřelit Tomáš Valenta. jeho střelu tečoval JOSEF SKOŘEPA a Dukla jde pár minut před koncem do vedení. Asistence: Tomáš Valenta a Tomáš Harkabus.

56:58
    Valenta kombinoval s Čachotským, ale druhý zmiňovaný přestřelil. Harkabus ještě udržel pásmo.

56:00
    Macuh vyhrál vhazování a domácí vyhodili.

55:55
    Po šanci Šumperka má svoji početní výhodu i Dukla a hostující trenér si vyžádal oddechový čas.

55:55
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Martin Pěnčík – 2 min., podrážení).

55:45
    Prudké nahození Pěnčíka tečoval Macuh a Žukov musel být opět v pozoru. Hra se postupně uklidnila a Vachutka rozehrál. V šanci Harkabus a byl faulovaný!

54:05

53:59
    KIndl zavezl puk krásným sólem, tam ho ale odzbrojili hosté a vyhodili přes všechny čáry.

53:05
    Šumperk má příležitost vzít si vedení zpět. Jenže pozor! Poslední vzájemný zápas znamenal hned pět tref v oslabení. Zatím si Draci v přesilovce nic nebezpečného nevykombinovali.

52:05
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Havránek – 2 min., hákování).

51:30
    Poslední chvíle jsou dechberoucí. V další šanci Vildumetz, tentokrát ale minul. Havránek pálí zase na druhé straně.

Michal Krobot

Branky a nahrávky: 19. Pěnčík (P. Kratochvíl, D. Kindl), 29. Kohút (Vachutka), 50. Vildumetz (Vachutka, Dudycha) – 26. Čachotský, 47. Bilčík (Lichanec), 47. Skořepa (T. Havránek, Čachotský), 58. Skořepa (Valenta, T. Harkabus)

DRACI PARS ŠUMPERK: Mokry (R. Běhula) – Pěnčík, Drtil (A), L. Rutar, Hrachovský, Řezáč, Hamrlík, Dudycha – P. Kratochvíl, D. Kindl (C), Žálčík (A) – Vachutka, Vildumetz, Kohút – A. Furch, Macuh, Spratek – Antoníček, Scheuter, J. Horký.
    Trenér: Martin Janeček

HC Dukla Jihlava: Žukov (A. Wolf) – L. Mareš, Valenta, Kowalczyk, Kachyňa, Zeleňák, Bilčík, Eliáš – Helt, Lichanec, Illéš – Čachotský (A), Skořepa (C), T. Havránek – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož – T. Harkabus (A), F. Seman, Houška.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Koziol, Vrba – Gančarčík, Hranoš