Benátky n/J – Poruba 2011 1:4 (kon.) | Havířov – Vrchlabí 1:2 (2:3 po s.n.) | Šumperk – Jihlava 3:4 (kon.)
Kolín – Vsetín 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:7 (kon.) | Prostějov – Slavia 3:4 (po pr.)
Sokolov – Třebíč 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:6 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:7 (2:2, 0:1, 0:4)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 03.01.2022, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 33. kolo

HC Stadion Litoměřice vyhrávají jedenáctý zápas v řadě, dvanáctý, pokud počítáme i kontumaci s Kadaní. Slovan se svým soupeřem dokázal držet hru dvě třetiny, ve třetí třetině byly výrazně lepší hráči Litoměřic.

Severočeské derby má po jednoznačné třetí třetině svého vítěze, Litoměřice vyhrávají v Ústí nad Labem 7:2. (20:21:43)

59:00
    Karel Klikorka a Martin Kadlec zkoušeli něco vymyslet v útočném pásmu, ale do šance se nedostali.

58:42
    Domácí Tomáš Urban napadal rozehrávku soupeře, ale nedokázal se dostat k puku,

58:20
    V poklidném tempu se tento zápas dohrává, o tom, kdo vyhraje, je už jasno.

57:51
    Štěpán Havránek to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus celkem snadno kryje brankář Litoměřic.

56:20
    Martin Tůma se dostal do útočného pásma, ale nedokázal přejít přes soupeře a dostat se tak do střelecké pozice.

56:00
    Martin Kadlec měl dvě dobré střelecké pozice, ale brankář Lukáš Cikánek vytáhl velmi dobrý zákrok.

55:28
    Hosté měli možnost přečíslení dva na jednoho, ale nedokázali se prosadit. Následně podobnou akci neproměnili domácí.
    54:06 Ondřej PROCHÁZKA - 2:7

54:06
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Další proměněná přesilovka. Z hranice brankoviště dostal kotouč do branky ONDŘEJ PROCHÁZKA, který odražený puk poslal za záda brankáře. Asistence: Martin Procházka.

53:40
    Karel Klikorka rozehrává od vlastní branky, sledujeme rychlý přechod středního pásma. Následně Klikorka od modré čáry trefil brankáře.

53:04
    Litoměřice hrají přesilovku, Kadlec bojoval v útočném pásmu o puk, ale Trávníček ve spolupráci s Marešem dokázali svůj tým osvobodit.

52:32
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (David Tůma – 2 min., držení).

52:22
    Komerční přestávka.
    50:34 Roman PŘIKRYL - 2:6

50:34
    Hostující celek v pohodě navyšuje své vedení, po pěkné přihrávce se prosazuje ROMAN PŘIKRYL. Asistence: Jan Holý.

49:24
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jan Milfait – 2 min., hákování).

47:51
    Karel Klikorka se rozhodl pro individuální akci, ale ke střele se nedostal.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Milfait (Vrdlovec, J. Drtina), 18. Urban (Vladimír Brož) – 8. P. Marcel (Martin Procházka), 20. M. Kadlec (Jebavý), 39. Sihvonen (M. Kadlec, F. Přikryl), 42. O. Procházka, 46. Válek (Sihvonen, R. Přikryl), 51. R. Přikryl (J. Holý), 55. O. Procházka (Martin Procházka)

HC Slovan Ústí nad Labem: L. Cikánek (Hamalčík) – J. Drtina, Š. Havránek, Trefný, Kottek, Vladimír Brož, E. Mareš, Záruba – Milfait, Vrdlovec, Štěpán Bláha – Trávníček, Urban, D. Tůma – M. Tůma, Grim, Ondřej Bláha – Bernat, T. Čermák, Severa.
    Trenér: Jiří Merta

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Sklíba) – P. Marcel, Kremláček, Výtisk, J. Holý, Jebavý, Klikorka, Kuboš – Válek, R. Přikryl, M. Kadlec – O. Procházka, Kracík, Martin Procházka – J. Jícha, Sihvonen, Smola – Berka, Hauser, F. Přikryl.
    Trenér: Miroslav Přerost

Rozhodčí: Zubzanda, Jaroš – Hnát, Dědek