Chabarovsk – Kazaň 1:2 (1:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Jaroslavl 4:3 (po pr.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 1:2 (2:3 po s.n.)
Ufa – Riga 6:4 (kon.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 2:1 (po pr.) | Barys – Magnitogorsk 3:2 (kon.)
Omsk – Jekatěrinburg 0:0 (odl.) | Soči – N.Novgorod 1:2 (kon.) | Viťaz – Minsk 3:4 (1:2 po s.n.)

Michal Čajkovský (SIB) 0+0, 3 střely, 4 trestné minuty, čas na ledě 20:28

Jakub Jeřábek (SPM) 0+0, čas na ledě 11:50 (14:08:37)

Statistiky zápasu:

Střely na bránu 24:22 (8:9, 4:5, 11:7 – 1:1)
    Vhazování 31:23
    Hity 17:23
    Čas v útoku 10:25 – 10:18
    Vyloučení 6:7, bez využití.

Popáté v řadě to Novosibirsku nevyšlo a v prodloužení či nájezdech si další bod nepřipisuje. Domácí však mohou být s jedním bodem spokojeni, střeleckou smůlu prolomili až v 56. minutě. Po bojovné a vyrovnané první třetině se druhá odehrála v defenzivním duchu a na jejím konci dostal do vedení hosty krásnou střelou Višněvskij. Sibir však zabrala a za mnohem aktivnější pojetí byla nakonec odměněna vyrovnáním. V nájezdech padlo hned pět gólů a poslední slovo měl hostující Heed.

Tim HEED - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil Spartak Moskva.

Autorem vítězné branky je TIM HEED.

5. série
    2:3
    Denis GOLUBĚV mířil po ledě k tyči, Alexej Krasikov vykopl jeho pokus snad levou bruslí a je rozhodnuto.

4. série
    2:3
    Tim HEED zařídil švihem k tyči Spartaku mečbol.

4. série
    2:2
    Valentin PJANOV si najel zprava a zavěsil k vzdálenější tyčce. Sibir ještě žije.

3. série
    1:2
    Emil PETTERSSON však na druhé straně také neuspěl. Säteri vystihl jeho blafák u levé tyče.

3. série
    1:2
    Alexandr ŠAROV zakončil jen do brankáře a Spartak je krůček od vítězství.

2. série
    1:2
    Sergej ŠIROKOV s obrovským štěstím. Také jemu při kličce kotouč sjel od čepele, jenže právě to rozhodilo Säteriho a puk mu proklouzl mezi betony.

2. série
    1:1
    Nick SHORE však okamžitě vyrovnává.

1. série
    0:1
    Jori LEHTERÄ posílá Spartak přesnou střelou do vedení.

1. série
    0:0
    Oleg LI začal sérii nájezdů hodně nešťastně, kotouč mu odskočil od hole ještě před samotnou střelou.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:48
    Säteri pomáhá s rozehrávkou dalšího vyhozeného kotouče až u vlastní modré čáry, domácí však přejeli tu útočnou předčasně a píská se ofsajd 12 vteřin před koncem.

64:16
    Spartak vyhazuje a může prostřídat.

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 56. Goluběv (Setdikov, Jokipakka) – 39. D. Višněvskij (Kugryšev, Emil Pettersson), rozh. náj. Heed