Mladá Boleslav – Třinec 6:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Liberec – Havířov 5:0 (kon.)
Motor ČB – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:4 (kon.) | Plzeň – Slavia 8:1 (kon.)
Mountfield HK – Sparta 0:6 (kon.) | K. Vary – Jihlava 2:1 (kon.)
HC Olomouc
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
HC Kometa Brno
Pátek 07.01.2022, 13:00 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • 28. kolo

To je z mé strany vše. Při dalších zápasech Extraligy juniorů se těším na počtenou! (15:09:44)

Kometa nedovolila Olomouci jediný gól, a odváží si tak z plecharény všechny body. O výsledku utkání rozhodla první třetina, ve které se prosadili Eduard Šalé a Tomáš Hrnčíř. Tímto vítězstvím se Brňané posouvají na šesté místo tabulky. Přeskočit je však ještě může Hradec Králové, který od 17 hodin přivítá na svém ledě pražskou Spartu. Olomouc pak zůstává na místě devátém.

59:45
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Mácha – 2 min., nedovolené bránění).

53:18

53:05

51:18
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Meluzin – 2 min., krosček).

51:05
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Mácha – 2 min., podrážení).

42:29

40:29
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., podrážení).

40:01

V prostřední části jsme se gólu nedočkali. Hráči Komety měli k dispozici dvě přesilové hry, avšak olomoucké obraně v čele s brankářem Janem Špunarem se tyto početní nevýhody podařilo přestát. Brňané mají tedy i po čtyřiceti minutách dvoubrankový náskok a zatím to vypadá, že směřují za třemi body.