po s.n. (2:1)
HC Dynamo Pardubice
4:3 (0:1, 2:0, 1:2 - 0:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 06.01.2022, 18:00 • enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • 28. kolo

Pardubickému Dynamu se nakonec podařilo zápas ovládnout až po nájezdech zásluhou rozhodující trefy Adama Palečka. Kladno ale podalo velice dobrý výkon po vyrovnání těsně před závěrečnou sirénou mohlo přidat branku i v prodloužení, to se jim nepodařilo a dva body zůstávají v Pardubicích. (20:22:20)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Autorem vítězné branky je PALEČEK.

5. série
    2:1
    Filip Sachr musel proměnit, aby se dál pokračovalo. Volil střelu, která se od Borovičky odrazil těsně vedle tyče.

5. série
    2:1
    Kale Costa si vybral kličku do bekhendu, jenže byl přiliš z úhlu a brankář jej vychytal.

4. série
    2:1
    Vojtěch Hurta nezakončil přesně.

4. série
    2:1
    Ondřeji Chabadovi utekl kotouč a vůbec nezakončil.

3. série
    2:1
    David Kočka si počkal na puk a přesně zakončil.

3. série
    2:0
    Adam Paleček skóruje poté, co puk otřel o tyč.

2. série
    1:0
    Štěpán Vimmer také nebyl úspěšný.

2. série
    1:0
    Daniel Herčík se rozjel velmi rychle, při kličce mu ale utekl puk.

1. série
    1:0
    Michal Koštoval naznačil pěkně bekhendovou kličku, jenže trefil jen boční síť.

1. série
    1:0
    Jako první exekutor se rozjel Robin Kaplan, který střelou do horní části překonal brankáře.

Samostatné nájezdy začínají.

Jelikož ani prodloužení nerozhodlo, tak se po krátké pauze podíváme ještě na samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:57
    Rozhodnout mohl Vimmer, branku vůbec netrefil.

63:54
    Herčík nejprve podklouzl ve středním pásmu, puk se k němu ale nakonec dostal, ale gól nevstřelil.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 32. Paleček (Šťastný), 40. Costa (Kaplan), 54. Paleček (Šťastný), rozh. náj. Paleček – 16. Strnad (Koštoval, Kočka), 59. Sachr (Strnad), 60. Sachr (Vimmer)