Liberec – Třinec 7:0 (kon.) | Motor ČB – Chomutov 3:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 5:4 (2:1 po s.n.)
Mountfield HK – Kladno 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Havířov 7:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 3:0 (kon.)
Plzeň – Jihlava 9:5 (kon.) | K. Vary – Slavia 2:0 (kon.) | Pardubice – Sparta 5:7 (kon.)
Salzburg – HC Litvínov 3:4 (kon.)
HC Škoda Plzeň
9:5 (1:3, 3:1, 5:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 08.01.2022, 13:00 • LOGSPEED CZ Aréna • DHL Extraliga juniorů • 29. kolo

Je konec!

V poslední třetině to dlouho vypadalo, že zápas dojde až do prodloužení. To se nakonec nestalo a po čtyřech brankách zůstávají indiánům doma všechny body.

To je ode mne pro dnešek vše, přeji Vám krásný zbytek soboty a někdy u hokeje zase na počtenou (15:21:01)

59:49
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po střele Eremiáše doráží puk do jihlavské branky VÁCLAV ADAMEC. Asistence: Eremiáš

59:01
    Hraje se poslední minuta utkání

58:33
    Do prázdné branky vstřelil gól ADAM DVOŘÁK. Bez asistence

56:25
    Po souhře s Dvořákem a Soukupem se prosazuje TOMÁŠ PÁNEK. Asistence: Dvořák a Soukup

56:15
    Zakázané uvolnění Dukly

55:09
    Opět od modré čáry letěl kotouč, který TOMÁŠ PÁNEK dostal do jihlavské svatyně. Asistence: Dolhý a Ženíšek

53:08
    Po několika střeleckých pokusech Plzně Černý raději zakrývá kotouč pod svou lapačku

50:19
    Dvořákovu střelu vyrazil hostující brankář do ochranné sítě

49:35
    Od modré čáry vypálil DANIEL MALÁK, ten dokázal Černého prostřelit a vyrovnal skóre. Asistence: Eremiáš

49:24
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Menšík – 2 min., podrážení).

49:08

47:23
    Od betonu Černého se odrazila střela Dvořáka a puk zastavila až ochranná síť

47:08
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zeman – 2 min., držení).

46:13
    Lokajíček vyráží puk svým betonem

44:28

42:28
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Houdek – 2 min., podrážení).

40:23
    Dukla právě vstřelila branku!
    Od modré čáry vystřelil MAREK CHVÁTAL a rozvlnil síťku plzeňské branky. Asistence: Čermák a Menšík

Markéta Tomanová

Branky a nahrávky: 2. Soukup (Dvořák, Dáňa), 26. Dáňa (Pánek, Kopic), 28. Soukup (Ženíšek, Kopic), 37. Dvořák (Soukup, Ženíšek), 50. Malák (Eremiáš), 56. Pánek (Dolhý, Ženíšek), 57. Pánek (Dvořák, Soukup), 59. Dvořák, 60. Adamec (Eremiáš) – 4. Menšík, 7. Melenovský (Rauš), 14. Menšík (Čermák, Zeman), 25. Zdarsa (Matějíček), 41. Chvátal (Čermák, Menšík)

HC Škoda Plzeň: Lokajíček (Němeček) – Houdek, Dolhý, Hamšík, Pánek, Pavlák, Malák – Kvasnička, Eremiáš, Kopic, Adamec, Korčák, Dvořák, Slanina, Soukup, Ženíšek, Kuchárik, Dáňa
    HC Dukla Jihlava: Černý (Maláč) – Kerber, Sapík, Zeman, Vovsík, Matějíček, Chvátal – Báťa, Melenovský, Straka, Zdarsa, Jungwirth, Menšík, Pavelec, Rauš, Čermák, Peš, Nevšímal

Rozhodčí: Jílek, Šperl – Brejcha, Pešek