Colorado – Toronto 5:4 (po pr.) | Tampa – Boston 2:5 (kon.) | Philadelphia – San Jose 2:3 (po pr.)
Carolina – Florida 3:4 (po pr.) | Columbus – New Jersey 4:3 (kon.) | Arizona – Nashville 2:4 (kon.)
Minnesota – Washington 3:2 (2:0 po s.n.) | Vancouver – Ottawa 0:0 (odl.) | Vegas – Chicago 1:2 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 1:4 (kon.) | Los Angeles – Detroit 4:0 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:1 (kon.)
St. Louis Blues
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Dallas Stars
Neděle 09.01.2022, 20:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:42:08)

Jordan Binnington (STL) – 26 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,3%, odchytal 58:48
    Braden Holtby (DAL) – 29 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,5%, odchytal 59:31

Česká a slovenská stopa

Radek Faksa (DAL) – 0+0, +/- 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:50
    Andrej Sekera (DAL) – 0+0, +/- 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 10:39

1. Jordan Kyrou (STL) 1+1
    2. Ryan O'Reilly (STL) 1+0
    3. Jordan Binnington (STL) 26 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,3%

Je konec! St. Louis Blues nakonec zvítězilo nad Dallasem Stars 2:1 v neskutečně hektickém závěru utkání.
    Těsně před prolomením do druhé půle základní hrací doby jsme byli svědky první branky v utkání, o kterou se postaral Jason Robertson a poslal Dallas do vedení. Do třetí periody vstoupilo domácí mužstvo velice aktivně, ale gól stále nemohlo dát a čas rychle běžel. V 58. minutě se ovšem nechal vyloučit Jamie Benn a St. Louis získalo přesilovou hru, kterou 47 vteřin před koncem využil O'Reilly a srovnal na 1:1. Během toho se ale hosté dopustili dalšího faulu a Blues tak pokračovali v přesilovce, kterou o 18 vteřin později využil Kyrou a postavil Enterprise Center vzhůru nohama.
    St. Louis v neskutečném závěru porazilo Dallas 2:1!

59:50
    Hostům se nedaří dostat do útočného pásma a Blues vyhazují puk do bezpečí.

59:40
    Dallas Stars to ještě zkouší bez brankáře!
    59:31 Jordan KYROU - 2:1

59:31
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Tak to je neskutečné, jelikož domácí v poslední minutě otáčejí celý zápas! Domácí měli přesilovou hru, kdy JORDAN KYROU poslal z levé strany puk před bránu, kde trefil nohu Janiho Hakanpy a ten si dává vlastní branku! Bez asistence.

59:13
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Miro Heiskanen – 2 min., sekání).
    59:13 Ryan O'REILLY - 1:1

59:13
    Je srovnáno na 1:1! Obrovský tlak domácích nakonec končí gólem. Torey Krug pálil, ovšem jeho pokus šel vedle brány, ale následně se kotouč vrátil zpět před bránu a RYAN O'REILLY dokázal trefit odkrytou svatyni. Asistence: Torey Krug a Jordan Kyrou.

58:22
    Hosté vyhodili puk přes celé kluziště a čas Blues běží hodně rychle.

58:08
    Tohle je velká šance pro domácí na srovnání, neboť budou hrát 6 na 4!

58:08
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., hákování).

58:00
    St. Louis Blues hrají bez brankáře!

57:52
    Znovu se Dallasu podařilo vyvést puk do bezpečí.

57:32
    Esa Lindell dokázal vyhodit puk do středního pásma.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 60. R. O'Reilly (Krug, Kyrou), 60. Kyrou – 30. J. Robertson (Pavelski, M. Heiskanen)

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Parayko (A), Mikkola, Faulk, Krug, Bortuzzo, M. Scandella – Bučněvič, R. O'Reilly (C), I. Barbašev – Kyrou, R. Thomas, B. Schenn – Perron, Sundqvist, Saad – K. Kostin, Bozak, L. Brown.
    Trenér: Craig Berube

Dallas Stars: Holtby (Oettinger) – J. Klingberg, R. Suter, M. Heiskanen, Lindell (A), Hakanpää, Sekera – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Seguin (A), Jamie Benn (C), Gurjanov – Glendening, Faksa, M. Raffl – A. Radulov, Peterson, Kiviranta.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: L'Ecuyer, Syvret – Baker, Kovačik