Kometa Brno – Zlín 6:1 (kon.) | Kladno – Sparta 1:5 (kon.) | Motor ČB – Salzburg 0:2 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:5 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 2:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 3:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 0:5 (kon.) | Havířov – Třinec 2:3 (kon.) | Jihlava – Slavia 7:2 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 2:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Úterý 11.01.2022, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 30. kolo

54:39
    Plzeňští si komplikují zápas, hubené vedení teď budou bránit se čtyřmi bruslaři v poli. Za krosček je vykázán Daniel Malák (PLZ).

48:57
    Dlouho to ale netrvalo a vrátka na trestné lavici se znovu otevírají, tentokráte však na plzeňské straně. Dvě minuty za vysokou hůl uděluje rozhodčí Adamu Ženíškovi (PLZ).

44:41
    Matyáš Adámek (KVA) dostává dohromady čtyři trestné minuty za faul vysokou holí.

40:38
    Zbytečným faulem se v rohu kluziště provinil Sebastián Malát (PLZ), který krosčekoval svého soupeře.

32:26
    Josef Dáňa (PLZ) inkasuje za úder hlavou pětiminutový trest a trest do konce utkání. Jelikož plzeňský útočník míří do kabiny a zápas pro něj končí, odpyká za něj vyloučení Marek Soukup.

29:32
    Energetici jdou do tří, držením se provinil Matteo Kočí (KVA).

28:25
    Dvě minuty za držení pro Matyáše Adámka (KVA), rozjetá Plzeň tak navíc má k dispozici i početní výhodu.

23:33
    Za nedovolené bránění je vyloučen Jakub Vogel (KVA).

11:03
    Hru v početní výhodě si vyzkouší také celek z lázeňského města. Na trestnou lavici usedá Tomáš Pánek (PLZ).

06:44
    Ještě neuběhla ani polovina úvodního dějství a k vidění byla i bitka. Do sebe se pustili Matteo Kočí (KVA) a Jan Slanina (PLZ), oba kohouti dostávají dvojitý menší trest za hrubost.

00:13
    Prvním vyloučeným hráčem se stává Lubomír Kupčo (KVA), jenž nepříjemně poslal na mantinel jednoho z protihráčů. Inkasuje tak dvě minuty za vražení na hrazení.

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 7. Benda, 23. Kupčo (Pohanka), 38. Bulka (Kupčo, Rymon) – 5. Malát (Adamec, Pánek), 26. Ženíšek (Malát), 28. Slanina (Ženíšek, Vajner), 52. Korčák (Ženíšek)

HC Energie Karlovy Vary: Dybal (Bočan) – Benda (C), Dorot, Kočí, Vogel, Pohanka, Krajčík – M. Adámek, Bulka, Csabi, Kupčo (A), Rymon, Šmajda, Príhoda, Botoš (A), Kusak, Zolnaj, Varvařovský
    Trenér: Václav Eismann

HC Škoda Plzeň: Němeček (23. Lokajíček) – Malák (C), Kvasnička, Palák, Dolhý, Houdek, Hamšík, Vajner – Malát, Eremiáš, Adamec, Kopic (A), Ženíšek, Slanina (A), Dvořák, Soukup, Dáňa, Korčák
    Trenér: Petr Vojan

Rozhodčí: Čáp, Micka – Gerát, Hnát