Dukla Praha – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 4:1 (kon.) | Skalica – Trnava 0:1 (kon.)
Olomouc – Vyškov 4:2 (kon.)
MFK Skalica
0:1 (0:0)
FC Spartak Trnava
Středa 12.01.2022, 10:30 • NTC SFZ Senec • Tipsport liga • Skupina E

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 2:4. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 5:10. Fauly: 1:1. (12:18:07)

Fotbalisté Spartaku Trnava napravili úvodní porážku se Senicí a druholigovou Skalici porazili nejtěsnějším výsledkem 1:0. V závěru prvního poločasu zachránila favorita tyč, ve druhé půli měl větší šance Spartak a rozhodující trefu zařídil devatenáctiletý Jendrek po centru střídajícího Bolajiho.

90+4

90+4
    Na verdiktu se nic nemění, Skalica pouze rozehrála roh, který po několika odrazech vyboxoval do bezpečí Ľuboš Kamenár.

90+3
    Rozhodčí běží k videu mezi střídačky, že by se posuzovala penalta?

90+2
    Po obranné hlavičce na přední tyči se roh zopakuje, avšak až poté, co se z trávníku sebere otřesený trnavský Kudlička.

90+1
    Zřejmě poslední možnost pro Skalici urvat bod. Po vypršení základní hrací doby vybojovala další roh.

89
    Spartakovci rozehrávají z vlastní poloviny nepřímý kop po ofsajdu Ondřeje Štursy.

87
    Jeden z „bílých andělů“ posunul přízemní centr patičkou na Bolajiho, který vracel nadýchaný balon před bránu, kde si zadáci Skalice nakonec poradili.

86
    Alex Iván si při rychlém průniku nechal míč za sebou.

85
    Faulován byl thrnavský Thomas Kotlár.

84
    Blíží se závěr typického zápasu z počátku zimní přípravy. Hra je rozkouskovaná a nic moc zajímavého nenabízí.

81
    Provedení však bylo mizerné, alespoň z opakovaného nákopu získal účastník druhé ligy roh.

80
    Za faul metr od kratší strany velkého vápna nařizuje rozhodčí zajímavý trestný kop ve prospěch Skalice.

78
    Dalším ošetřovaným fotbalistou na senecké umělé trávě byl trnavský Ramadán, který se po zhruba minutě vrací do hry.

76
    Trnava právě vstřelila branku!
    Testovaný nigerijský mladík Kazeem Bolaji našel z levého křídle úplně volného LUKÁŠE JENDREKA, který překonává skalického brankáře Grögera.

74
    Z vlny soubojů o střed umělého trávníku vzešel další nákop naslepo ke Kamenárovi, který rozehrává dlouhým výkopem na polovinu Skalice.

71
    Dál pokračuje vyloženě remízový zápas. Trnavský průnik po pravém křídle končí po souboji na těsno jen odkopem od Grögerovy brány.

68
    Skalica uprostřed druhého poločasu rozehrává z vlastní poloviny hřiště, jenže nepřesný pas zahnal mladoboleslavského odchovance Ondřeje Rudzana do autu.