Sparta – Chrudim 5:0 (kon.) | Plzeň – Příbram 6:0 (kon.) | Č. Budějovice – Táborsko 1:0 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    V závěru zápasu ještě krásná branka ALEŠE ČERMÁKA, který se po centru Sýkory trefil do vzdálenějšího růžku branky!
    81. KÁČER - 5:0

81
    MIROSLAV KÁČER přidává svou druhou branku v zápase! Nejprve přišla příhrávka od Miroslava Káčera na Beauguela, který ale nedokázal z otočky zakončit, a tak míč vrátil Miroslavu Káčerovi, který míč do branky dostal!
    73. KÁČER - 4:0

73
    Plzeň přidává čtvrtou branku v zápase! Po narážečce se s míčem dostal za obranu MIROSLAV KÁČER, který si brankáře obešel a zakončil do prázdné branky!
    69. MOSQUERA - 3:0

69
    A tak je tu třetí branka! Přímý kop nakonec zahrál první zmiňovaný, tedy JHON MOSQUERA, který se trefil k pravé tyčce branky Příbrami!

66
    Mosquera přihrál pod sebe na Aleše Čermáka, který se opřel do míče a zakončil. Jeho střelu zlikvidoval dobrým zákrokem Ondřej Kočí.
    48. SÝKORA - 2:0

48
    Po ne úplně úmyslné narážečce s Beauguelem se nadvakrát dostal k zakončení JAN SÝKORA, který zvládl prostřelit příbramskou defenzívu a zvyšuje tak vedení svého celku!

45
    Tomáš Chorý dostal výbornou přihrávku, ale svým nepřesným zakončením druhou branku Plzně zatím nepřidává!

42
    Žlutou kartu dostává brankář Ondřej Kočí (1.FK Příbram).

26
    Po chybné rozehrávce v defenzívě Plzně se dostal do velké šance Attah, kterého však dobře přečetl Jindřich Staněk a svým časným výběhem zneškodnil zakončení na branku!

16
    K odraženému míči se dostal kapitán Lukáš Hejda, který posunul míč ke vzdálenější tyčce, kam si nabíhali jeho spoluhráči. Naneštěstí Plzně však míč v síti neskončil.
    14. CHORÝ - 1:0

14
    A je tu první branka zápasu! Na dobrý centr Matěje Hybše si naběhl TOMÁŠ CHORÝ, který míč uklidil hlavičkou za záda brankáře Kočího!

Matěj Šoba

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 14. Chorý, 48. Sýkora, 69. Mosquera, 73. Káčer, 81. Káčer, 90. Čermák

Karty:   42. Kočí (PRI)

FC Viktoria Plzeň: Sestava pro první poločas: Staněk – Koželuh, Kaša, Hejda, Hybš – Bucha, Janošek – Kayamba, Šulc, Potočný – Chorý

Sestava pro druhý poločas: Staněk – Řezník, Gabriel, Pernica, Havel – Ndiaye, Káčer – Sýkora, Čermák, Mosquera – Beauguel

Náhradníci: Mrózek – Pernica, Gabriel, Sýkora, Beauguel, Řezník, Mosquera, Havel, Čermák, Káčer, Ndiaye

Trenér: Michal Bílek

FK Příbram: Sestava pro první poločas: Kočí – Halinský, Sus, Kvída, Procházka, Vávra, Hájek, Vott, Nogha, Ziyad, Attah

Sestava pro druhý poločas: Kočí – Vilotič, Pilík, M. Čermák, Kodr, Budínský, Belej, Schindler, Lisý, Švestka, Novotný.

Náhradníci: Smrkovský – Vilotič, Pilík, M. Čermák, Kodr, Budínský, Belej, Schindler, Lisý, Švestka, Novotný

Trenér: Tomáš Zápotočný

Rozhodčí: Szikszay – Mokrusch, Volf