Středa 12.01.2022, 17:30 • Gewiss Stadium, Bergamo • Italský pohár • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:27:35)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:22.

Je konec. Atalanta potvrdila roli favorita a zvítězila nad Venezií 2:0, čímž postupuje do čtvrtfinále Italského poháru.
    Už ve 12. minutě poslal domácí celek do vedení Muriel. Následně měl domácí celek převahu, ale vážnější situaci si vytvořil ke konci poločasu, kdy hlavičkoval nad bránu Koopmeiners. Ve 48. minutě mohl zvýšit vedené Hateboer, ale minul. V 50. minutě se Venezia dočkala branky, ale ta nebyla uznána pro ofsajd. V 56. minutě napálil Pezzella tyč. 68. minuta nabídla velkou chybu domácího hráče a tutovku pro Henryho, kterého ale vychytal Musso. No a v 88. minutě domácí využili chyby soupeře a Maehle upevnil skóre na 2:0.
    Atalanta zvítězila nad Venezií 2:0.

90+3

90+3
    Johnsen ještě uviděl žlutou kartu za svůj faul.

90+2
    Mirančuk vypálil zpoza vápna, ale jeho rána skončila bezpečně v moci gólmana.

90+2
    Atalanta drží balón bezpečně na svých kopačkách a následně se vydává dopředu po levé straně.

90+1
    Johnsen centroval z levého křídla, ale míč skončil jen bezpečně v rukou brankáře Mussa.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Znovu se Bergamo snažilo dostat dopředu po levém křídle, ale přihrávka byla dlouhá a skončila jen v zámezí.

89
    Venezia sice tentokrát poslala centr do vápna soupeře, ale domácí obrana byla připravená.
    88. Joakim MAEHLE - 2:0

88
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    O postupujícím je rozhodnuto, protože domácí celek jde do dvoubrankového vedení! Schnegg nešťastně uklouzl a domácí celek se tak dostal do rychlého protiútoku. JOAKIM MAEHLE si následně vyměnil míč do vápna s Pašaličem a zakončil do levé šibenice. Asistence: Pašalič.

87
    Posléze měli hosté velký tlak ve vápně, ale žádný centr nepřinesl zakončení. Venezia ale následně získala další rohový kop.

86
    Posléze Venezia ještě získala rohový kop z pravé strany a může poslat utkání do prodloužení.

85
    Nedovolený zákrok ze strany domácích a následuje tak volný kop Venezie.

84
    Demiral si naskočil na rohový kop, ale jeho zakončení ze záklonu letělo nad bránu.

83
    Centr sice odhlavičkoval Svoboda, ale k míči se posléze opět dostal domácí celek.