Třinec – Zlín 6:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 1:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 4:3 (po pr.)
Sparta – Mountfield HK 4:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:2 (3:1, 0:1, 3:0)
Berani Zlín
Pátek 14.01.2022, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 41. kolo

56:04
    Za hákování je vykázán Vladimir Michasjonok. Zdá se být rozhodnuto o vítězi.

51:20
    Ještě jedna možnost pro Zlín na návrat do zápasu. Tomáš Kundrátek se dopustil před vlastní klecí nedovoleného bránění a bude nervózně sledovat třinecké oslabení.

34:10
    Dvě minuty si odpyká Jiří Karafiát, který v obranném pásmu podrážel. Domácí dnes už využili dvě početní převahy.

19:44
    Faul vysokou holí předvedl Aron Chmielewski. Dvougólový snajpr stráví závěr na trestné lavici.

12:34
    Třetí faul v této třetině získává pro svůj tým Marko Daňo. Znovu ho nevybíravě složil Tomáš Hanousek, což by ho nyní mohlo mrzet. Třinec před chvílí jednu přesilovku hravě zužitkoval a Aron Chmielewski může útočit na hattrick. Zlínský bek dostal dvě minuty za držení.

09:27
    Marko Daňo zaslouží další pochvalu, znovu vyprovokoval soupeře k faulu. Antonín Honejsek musí pykat za svou hrubost.

02:14
    Oba zúčastnění dostávají trest za hrubost, ale Marko Daňo s tímto výrokem není spokojený. Má za to, že sedět měl pouze Jakub Ferenc. Zlínský zadák ovšem schytává dokonce čtyři trestné minuty a Třinec má přesilovku pět na tři.

02:00
    Po dvou odehraných minutách vyrábí první faul Lukáš Vopelka, který držel rozehrávajícího hráče v rohu.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 9. Chmielewski (J. Michálek, Lyszczarczyk), 10. Chmielewski (Kundrátek), 14. Daňo (Miloš Roman, Svačina), 43. Kurovský (Svačina, D. Krenželok), 46. Jaroměřský (M. Kovařčík), 58. A. Nestrašil (Svačina, Daňo) – 9. Kubiš (R. Černý), 36. Kubiš (R. Veselý)

HC Oceláři Třinec: Marek Mazanec (L. Daneček) – Kundrátek (A), Jaroměřský, M. Adámek, M. Doudera (C), Teper, D. Krenželok, J. Michálek – Chmielewski, A. Nestrašil (A), Daňo – Kofroň, Miloš Roman, Hrehorčák – Svačina, M. Kovařčík, Kurovský – Šlahař, Komorski, Lyszczarczyk.
    Trenér: Václav Varaďa

Berani Zlín: Kašík (Huf) – Mamčics, T. Hanousek, Suhrada, Ferenc, Žižka, R. Černý, Dluhoš – O. Flynn, R. Veselý, Mallet – Kubiš (C), Hejcman, Michasjonok – J. Doktor, Honejsek, Vopelka – Karafiát, P. Sedláček (A), Fryšara.
    Trenér: Luboš Rob

Rozhodčí: Kubičík, Šindel – Brejcha, Votrubec