Sokolov – Havířov 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 1:3 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 5:0 (kon.)
Přerov – Vsetín 4:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
AZ Havířov
Sobota 12.02.2022, 17:00Chance liga • 37. kolo

40:15
    David Chroboček na startu třetího dějství zahákoval jednoho ze soupeřů v prostoru před svou brankou a fasuje zato dvě trestné minuty.

25:02
    Tomáš Jandus se po přihrávce Marka Slobody dostával v mezikruží k puku, byl však seknutý a zakončit nedokázal. Následně vehementně protestoval proti rozhodnutí sudích a dostává dvě trestné minuty za nesportovní chování. Havířov si tak zahraje přesilovku.

13:11
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Ondřej Jurčík – 2 min., hákování).

10:57
    Vojtěch Tomi byl přidržen Tomášem Pastorem v obranném pásmu Havířova a Baník si tak zahraje přesilovou hru.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 12. J. Pohl (Klejna, J. Konečný), 15. Vracovský (T. Rohan), 35. Tomi (Kadeřávek, T. Rohan), 51. M. Sloboda (T. Jandus, J. Novák) – 53. Chroboček (J. Doktor, Hudeček)

HC Baník Sokolov: Neužil (Cichoň) – Klejna, J. Novák, J. Pohl, Kadeřávek, Seemann, A. Rulík, Vodička – Jurčík (A), T. Rohan (C), Tomi – Vracovský, Kverka (A), J. Konečný – Vrhel, Prošek, T. Jandus – Hašek, M. Sloboda, Kulhánek.
    Trenér: Martin Štrba.

AZ Havířov: Sejpal (Štipčák) – E. H. Jansons, G. Jansons, Chroboček, T. Pastor, M. Hlaváč, Mrowiec – J. Doktor, Hudeček (A), Dostálek – Křemen, Maruna (C), Tjurin – L. Bednář, Hotěk, J. Žolobov – Damašek, Mrva, Krupa.
    Trenér: Tomáš Potěšil.

Rozhodčí: Bejček, Marek – Beneš, Horažďovský.