Bílina – Hronov 7:10 (kon.) | Příbram – Řisuty 7:0 (kon.) | Cheb – Tábor 3:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Klatovy 7:3 (kon.) | Opava – Žďár n/S 4:3 (3:0 po s.n.) | SHK Hodonín – Kopřivnice 6:5 (po pr.)
Dvůr Králové n. L. – Děčín 8:1 (kon.) | Nová Paka – Letňany 0:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 5:4 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 9:4 (kon.) | Kobra – Písek 6:4 (kon.) | Kometa Brno B – Nový Jičín 3:2 (kon.)
HC Kobra Praha
6:4 (1:0, 4:2, 1:2)
IHC Králové Písek
Sobota 15.01.2022, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • 2. liga skupina Jih (ČR) • 31. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemnou sobotu z Braníku! Los 31. kola skupiny Jih třetí nejvyšší hokejové soutěže proti sobě svedl mimo jiné i pražskou Kobru a písecké Krále.

HC KOBRA PRAHA (3. místo)
    30 Z, 18–1–3–8, 131:96 (+35), 59 bodů

Domácí se budou snažit si dnes večer spravit chuť po nepovedeném středečním utkání na ledě posledních Řisut, které nezvládli těsně 1:2, a ztratili tak takřka povinné tři body. Tím si poměrně zásadně zkomplikovali boj o druhé místo v tabulce, na kterém se již několik týdnů střídají s Příbramí. Pokud se chtějí se Středočechy i nadále držet v kontaktu, nesmí si dovolit proti návštěvě od Otavy zaváhat. Napraví svůj přešlap?

Poslední odehrané zápasy
    8. 1.: BK Havlíčkův Brod – HC Kobra Praha 3:2
    10. 1.: HC Kobra Praha – HC Tábor 4:3pp.

30 Z, 8–0–1–21, 120:155 (-35), 25 bodů

Výhra buldoků ovšem ztížila život i hostům, které nově od úplného dna tabulky dělí pouhopouhé dva body. Ba co víc, Řisuty mají oproti Králům jedno utkání k dobru. Boje o přímou záchranu ve 2. lize se tak po období klidu začínají znovu zamotávat a Jihočeši, kteří vyhráli tři z posledních pěti odehraných utkání, tak budou muset zabrat i dnes v Praze. Zaskočí papírového favorita?

PROGRAM VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

Kobra ve všech čtyřech dosavadních střetnutích s Krály v této sezóně potvrdila roli favorita a zvítězila za plný počet bodů, hned ve třech případech navíc tří a vícebrankovým rozdílem. Uvidíme, jestli se dnes Písku podaří Branické poprvé překvapit.

25. 9. 2021 (3. kolo): Kobra Praha – Písek 6:3
    23. 10. 2021 (10. kolo): Písek – Kobra Praha 6:10
    20. 11. 2021 (17. kolo): Kobra Praha – Písek 3:2
    18. 12. 2021 (24. kolo): Písek – Kobra Praha 2:7
    15. 1. 2022 (31. kolo): Kobra Praha – Písek -:-
    12. 2. 2022 (38. kolo): Písek – Kobra Praha -:-

Úvodní buly je pod Novodvorskou naplánováno na tradiční šestou hodinu večer. Střetnutí bude řídit Lukáš Květoň, asistenty jsou Ondřej Žídek a Erik Hlinka.

HC Kobra Praha: Sochůrek (Ondrík) – Ženíšek, Zmeškal, Holý, Svach, Šteiner (A), Knesl, Janda – Tondr, Čech, Petrák, Šťastný, Heldák, Janča, Bříška (C), Ksandr, Havrda, D. Novák, Hlinka.
    Trenér: Miloslav Šeba.

IHC Králové Písek: Kříž (Buchta) – Tampier, Dudáček, Dosek, F. Novák, Turek – Čížek, Hollar, Bednařík, Hrakholski, Januška, L. Volf, Sýbek (C), J. Volf, Brož, Šuhaj.
    Trenér: Martin Filipi.

Rozhodčí: Květoň – Žídek, Hlinka.

Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný večer, tentokrát už přímo z mrazivé branické haly! Do buly zbývá ještě něco málo přes deset minut, v mezičase si níže můžete prohlédnout soupisky obou celků.

Oba týmy vyráží na hrací plochu, kde na ně už čeká trojice rozhodčích. Za chvíli startujeme.

Sudí svolává první lajny do kruhu, jdeme na věc!

00:01

00:10
    Úvodní vhazování vyhráli písečtí Králové, kteří neztrácejí čas a okamžitě vyráží do útočného pásma.

00:35
    Sochůrek si na své konto připsal první úspěšné zákroky, nyní si puk poprvé osahávají hráči Kobry.

01:18
    Havrda se obtočil kolem klece a z kruhu zakončil, jeho projektil byl ale zblokován jedním z protihráčů.

01:51
    Jihočeši jsou stále aktivnějším celkem na hrací ploše, pobyt vepředu se jim ale nedaří přetavit v šance.

02:38
    Bříška u modré čáry odzbrojil nepozorného Tampiera, přesunul se do prostoru pro buly a zakončil. Připravený Kříž odpověděl pohybem lapačkou.

02:58
    První větší šance utkání! Dominik Novák se dostal do úniku a hodlal puk uklidit k pravé tyči, jenže píseckou svatyni nakonec úplně minul!

03:30
    Dudáček se pokusil vyhodit puk ven ze své obranné zóny, jeden z protihráčů ho ale zachytil už před modrou a nahodil jej zpět za brankoviště.

03:56
    Králové rozbili sílící branický nápor a přesunuli dění zpět před Sochůrka, kde se snaží kombinovat.

04:22
    Postup domácích dopředu zastavil čárový sudí, který je nachytal v postavení mimo hru.

04:55
    Šteinerův projektil z hranice pásma Kříž vykopl betonem do rohu, Pražané se probrali a po slabém startu nyní pořádně deptají jihočeskou defenzívu.

05:15
    Trochu krkolomný hostující protiútok z hodně ostrého úhlu uzavřel Jakub Volf, který slabým zakončením Sochůrka moc nepotrápil.

05:57
    Písečtí chytli druhý dech a bojují, Filip Novák nyní s pukem operuje u modré čáry.

06:25
    Vzápětí ale až před hostující brankoviště pronikl Čech, Kříž i tentokrát musel zakročit betonem.

06:58
    Ruka hlavního rozhodčího vyletěla vzhůru, bude se vylučovat. Domácí mají ponechanou výhodu.

07:18
    Na trestnou lavici se za hákování přesouvá junior Yahor Hrakholski (PIS). Uvidíme, co Kobra vymyslí.

07:57
    Kamil Bříška nic neřešil a chtěl Kříže překonat jednoduchou střelou na zadní horní roh, nakonec ale orazítkoval jen mantinel za jihočeskou klecí.

08:32
    Ve vlastním oslabení Sochůrkovy reflexy proklepl Čížek, Pražanům zatím přesilovka moc nevychází.

09:09
    Hrakholski se na led vrátí jen za pár sekund, Písek své první oslabení zvládl bravurně a po celé dvě minuty protihráče nepustil do žádné větší šance.

09:35
    Kříž nechtěl čelit potenciální dorážce od Havrdy a pro jistotu vyražený kotouč okamžitě zalehl.

10:12
    Novákův pokus o vyhození zachytil Bříška a obratem se pokusil puk poslat křižnou přihrávkou na kruh volnému Hlinkovi, který ale s nabídkou nepočítal! Velká škoda, domácí forvard byl v ideální pozici pro střelu.

10:49
    Šťastný nabídl pryž na modrou Šteinerovi, jehož následné nahození proletělo kolem vzdálenější tyče. Většině domácích střel chybí přesnost.

11:38
    Havrda píseckou obranou neohroženě prokličkoval až k brankovišti, Kříž jej následně vychytal betonem.

12:04
    Puk po zblokované ráně jednoho z branických borců končí na ochranné síti, hra je přerušena.

12:23
    Bez brankáře nyní hraje pro změnu Písek, hru v pěti proti čtyřem si vyzkouší i hosté...

12:25
    Prvním trestaným hráčem z řad domácích je Filip Hlinka (KOB), který je vyloučen za podrážení.

13:16
    Krátkou kombinaci z kruhu pro buly zakončil Sýbek, jeho střela se ale přes chumel hráčů před brankovištěm k Sochůrkovi nedostala.

13:53
    Králové se sice úspěšně drží před domácí klecí, ani jim se ale v přesilovce nedaří ohrozit gólmana.

14:34
    Oba týmy hrají v plném počtu, Filip Hlinka byl po dvou minutách vysvobozen z trestné lavice.

14:55
    Havrda je zatím asi nejaktivnějším hráčem domácího výběru, jeho rána zpoza kruhu se od Křížova betonu odrazila až na střechu bufetu za píseckou klecí.

15:40
    Tampier se neúspěšně pokusil rozehrát puk dopředu, Písek se snaží se prokousat ven z vlastní obranné třetiny.

16:32
    Bednaříkův projektil šel mimo tři tyče, dokonce zaletěl až nad plexisklo. Po krátké pauze uvidíme vhazování po Sochůrkově pravici.

16:55
    Ženíšek sbírá nahozený kotouč za svým brankovištěm, Kobra se může pokusit znovu přejít do ofenzívy.

17:22
    Krátká skrumáž před Křížem k první trefě utkání nevedla, Kříž situaci včas vyřešil a nepustil Bříšku k dorážce.

17:48
    První třetina se pomalu ale jistě chýlí ke konci, do sirény zbývá odehrát něco málo přes dvě minuty.

18:06
    Hraje se nahoru dolu, ani jednomu celku se teď nedaří se na delší dobu uchytit před svatyní soupeře.

18:40
    Kobra právě vstřelila branku!
    Už to vypadalo, že si na první trefu utkání budeme muset počkat minimálně do druhé třetiny, ale to nakonec neplatí! Z omylu nás osmdesát sekund před koncem vyvedl DOMINIK NOVÁK, kterému rozjetý Janda naservíroval puk na pravý kruh a vousatý domácí forvard následně překvapil Kříže ranou k bližší tyči – 1:0! Asistence: Sebastian Janda.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

19:24
    Písečtí se snaží na inkasovaný zásah odpovědět, ale Pražané je nepouští na dostřel Sochůrkově svatyni.

19:55
    Pár sekund před koncem chtěl ještě zkusit své štěstí Šťastný, bránící Čížek mu ale na mezikruží na poslední chvíli vyklepl kotouč z hole. Úvodní část končí.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:42.

Úvodní dějství dnešní bitvy mezi Kobrou a Pískem nabídlo relativně vyrovnanou podívanou se šancemi na obou stranách. Pražané sice odchází do kabin s úzkým vedením díky trefě Dominika Nováka, podceňovaní Králové ale zatím v Braníku nehrají vůbec špatně a pokud si svou dosavadní výkonnost udrží i po pauze, mohli by domácím ještě pořádně zavařit. Uvidíme, jak se střetnutí bude vyvíjet dál.

20:01

20:20
    Třetinu i tentokrát zahájil lépe Písek, Bříška ale už vyváží puk ven ze své obranné zóny.

20:48
    Hostující rozehrávku překazil Ženíšek, který kotouč zachytil těsně za modrou čarou.

21:20
    Písek právě vstřelil branku!
    Hned zkraje druhé třetiny máme vyrovnáno, tohle si Sochůrek za rámeček nedá! Poměrně jednoduchou střelou z mezikruží ho překonal YAHOR HRAKHOLSKI. Branický gólman jen promáchl lapačkou, puk mu proletěl nad ní – 1:1! Asistence: Daniel Dudáček, Lukáš Bendařík.

22:24
    Snaha o rychlé vyrovnání byla neúspěšná, Kříž převedl další zákrok a následně puk podržel.

22:47
    Na pravém kruhu se uvolnil Ženíšek, jehož následná rána na vzdálenější tyč píseckou klec minula.

23:09
    Signalizovaný trest se ukládat nebude, Braničtí po inkasovaném gólu zapnuli a bleskově se vrací do vedení! Tenhle gól jde za nedůslednou defenzívou Králů, na střeleckou listinu se z hranice brankoviště zapisuje TOMÁŠ ŠŤASTNÝ – 2:1! Asistence: Kamil Bříška, Lukáš Tondr.

23:56
    Teď byla k vidění hodně nepříjemná skrumáž zase na druhé straně, Sochůrek ale zvládl v chaosu kotouč schovat pod svou rukavici!

24:32
    Heldákovu rozehrávku ve středním pásmu zachytil Čížek, následný pobyt Písku v ofenzivní zóně měl ale jen jepičí život.

25:14
    Braničtí neúspěšně dobývají píseckou třetinu, na ledě momentálně vynikají hlavně defenzívy.

25:56
    Z druhé vlny od modré střílel Dominik Šteiner, na jehož zakončení Kříž vyzrál. Puk vyrazil do rohu.

26:14
    Mírný pražský nápor končí dalším gólem, Kobra se poprvé v zápase ujímá dvoubrankového vedení! I tentokrát u toho byla domácí první lajna, tentokrát se prosadil LUKÁŠ TONDR – 3:1! Asistence: Kamil Bříška, Tomáš Šťastný.

26:14
    Richard Kříž si ve snaze zabránit brance nějakým způsobem ublížil a trvalo mu poměrně dlouhou dobu, než se zvedl z brankoviště. Nakonec se ale zdá, že je v pořádku a bude pokračovat dál.

26:40
    Knesl v rohu za domácí svatyní tvrdě sestřelil Lukáše Volfa, kterým se ovšem na poslední chvíli zbavil kotouče. Hosté se tak nadále drží v útoku.

27:03
    Zákrok na Volfa sice Aleši Kneslovi (KOB) prošel, ten další ale už ne. Řízný branický obránce míří na dvě minuty na trestnou za hrubost.

27:54
    Kobra celkem úspěšně drží hru daleko od své branky, teď se ale od mantinelu ke střele dostal Došek. Sochůrek byl ve střehu, pryž lapil.

28:14
    Dominik Novák po křídle vyváží puk ven ze svého pásma, Pražané mají oslabení plně pod kontrolou.

28:58
    Knesl bude za pár sekund vysvobozen z trestné lavice, hostující tažení vpřed bylo nyní ukončeno už v neutrální zóně.

29:09
    Pražané naprosto ukázkově ubránili oslabení a jen krátce po jeho konci se prosazují, rychlý protiútok v další přesný zásah přetavil TOMÁŠ ŠŤASTNÝ. Jeden z tahounů Kobry si zadělal na hattrick, tým od Otavy to už bude mít pořádně těžké – 4:1! Asistence: Kamil Bříška.

29:51
    Knesl má další oběť, tentokrát na mantinel nevybíravě přišpendlil Hrakholskiho. Bude se vylučovat.

29:51
    Zadák je tentokrát trestán za nedovolené bránění, Aleš Knesl (KOB) si na své konto zapisuje další dvě minuty.

30:36
    Dominik Novák dnes v obranných činnostech při oslabení vyčnívá, opět se mu podařilo vystrčit puk za modrou čáru.

31:11
    Jeden z hostujících bojovníků trpělivě drží kotouč za svou klecí a čeká, až jeho spoluhráči dostřídají.

31:43
    Čížkovi byl v patách Hlinka, písecký útočník ale i tak dostal ke střele. Bekhendem uklidil puk jen do Sochůrkovy výstroje.

32:42
    Hraje se nahoru dolu, častěji jsou stále na kotouči hráči domácí Kobry. Písek teď tahá za kratší konec.

33:07
    Defenzíva Králů je zralá na ručník, Richard Kříž ze své klece loví kotouč číslo pět! Tentokrát ke gólu vedla souhra dvou mladých pušek a kmenových hráčů prvoligové Slavie, Maxima Havrdy a MARTINA PETRÁKA – 5:1! Asistence: Maxim Havrda.

33:38
    Daniel Čech nahodil puk za jihočeskou klec, Braničtí kontrolují hru a brousí si zuby na zásah číslo šest.

34:27
    Kříž Tondrovo nahození z modré čáry vytěsnil betonem, puku se následně ujal jeden z píseckých obránců. Hosté přechází do ofenzívy.

35:06
    Dudáček pronikl dopředu a nabídl puk před brankoviště Sýbkovi, jenž následně zasáhl Sochůrkův beton. Domácí gólman chtěl zabránit potenciální dorážce, a kotouč tak pro jistotu schoval pod svou rukavici.

35:23
    Celek od Otavy žije, hosté snižují na rozdíl tří branek! Kobra po pátém gólu trochu usnula na vavřínech a nyní za to pyká, z hranice brankoviště Sochůrka prostřelil JAKUB ČÍŽEK – 5:2! Asistence: Yahor Hrakholski.

36:07
    Šťastný ve středním pásmu neustál souboj se Sýbkem, kotouč mu ujel z hole a skončil až za Křížem.

36:38
    Sochůrek byl nucen znovu zasahovat, na ledě sledujeme o poznání vyrovnanější podívanou než před pár minutami. Písek to ještě nechce vzdát.

37:10
    U pravé tyče se uvolnil Hollar, který byl ale v hodně nešikovném úhlu a Sochůrka pořádně neprověřil.

37:49
    Gólman Kobry viděl rozjetého Doška a pro jistotu se rozhodl puk od své branky zahrát do rohu. Králové znovu operují v útočném pásmu, snaží se kombinovat.

38:25
    Janda poslal krátkou přihrávkou do útoku Havrdu, Kríž musí po pár minutách klidu znovu zpozornět.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

39:25
    Sýbkovo skákající zakončení zblokoval Holý, který puk obratem vyhodil daleko od své klece.

39:47
    Kobra se v závěru druhé části soustředí výhradně na obranu, likviduje jeden písecký výpad za druhým a dopředu se nežene.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:33.

Prostřední perioda nabídla hned šest branek, dvě třetiny z nich padly do sítě Písku. Ten oproti první třetině, ve které s favoritem držel krok, tentokrát za Kobrou místy výrazně zaostával a často pykal za svou nedůslednou hru v obraně. Před poslední třetinou tak prohrává o tři zásahy a pokud ještě pomýšlí na sebemenší bodový zisk, bude muset po pauze hodně přidat.

40:01

40:31
    Šuhaj se pokusil snížit z hranice brankoviště, Sochůrek je ale hned zkraje periody ve střehu.

40:49
    Králové dostávají příležitost udeřit, Lukáš Tondr (KOB) míří na dvě minuty na trestnou za podrážení.

41:26
    Kříž si na své konto v oslabení připsal další zákrok, Braničtí si i tentokrát v početní nevýhodě počínají velmi sebejistě a své protihráče k ničemu nepouští.

41:54
    Nepříjemná střela z hranice brankoviště projela skrz pražské brankoviště a vyjela u opačné tyče, Sochůrek teď měl štěstí!

42:30
    Šuhaj prorazil dopředu po pravé straně, jen pár sekund na to byl ale odzbrojen. Pražské oslabení se pomalu ale jistě chýlí ke konci.

42:57
    Písek vyhazuje puk za Sochůrka a odjíždí střídat, domácí využívají situace a konají obdobně.

43:35
    Domácí se po konci početní nevýhody přesunuli před Kříže, Hlinkova tečovaná střela proletěla nad jeho svatyní.

44:05
    Šťastného ve středním pásmu obral o pryž Čížek, následná jihočeská akce končí dalším úspěšným zásahem maskovaného strážce branické klece.

Dnešní utkání sleduje 76 diváků.

44:50
    Dominik Novák chtěl rozšířit své střelecké portfolio ranou z voleje, gólman Písku ho ale měl přečteného a letící pryž hravě zastavil lapačkou.

45:28
    Po dlouhé době uvidíme přesilovku v podání Kobry, za hákování odjíždí pykat Jan Sýbek (PIS).

46:13
    Úvod domácí početní výhody moc zajímavého nepřinesl, Pražané jsou usazení v útoku a kombinují.

46:24
    Sérii přihrávek z mezikruží uzavřel střelou Šťastný, Kříž byl znovu připraven zakončení čelit.

47:03
    Novák nahodil puk za jihočeskou branku, Kobra se po krátké odmlce znovu usazuje před Křížem.

47:26
    Písecký kapitán byl vysvobozen a vrací se zpět na led, domácí nevyužili ani svou druhou přesilovku.

47:55
    Hlinka poslal ze zadní čáry na kruh puk Heldákovi, jehož střela z voleje se od výstroje hostujícího gólmana odrazila před brankoviště.

48:24
    Sochůrek byl též na svém místě a zneškodnil rychlý protiútok Králů, dění je znovu na chvíli přerušeno.

48:46
    Kříž měl z pekla štěstí, Šťastný byl jeden dotek od hattricku! Bříška mu chtěl naservírovat puk před brankoviště, neudělal to ale úplně ideálně a položený písecký gólman na poslední chvíli pryž uklidil do své rukavice!

49:41
    Brankář Kobry byl znovu nucen zasahovat, hostující střelci si na něj ani tentokrát nepřišli.

50:14
    Holého rozehrávku ve středním pásmu zachytil Šuhaj, Králové se vrací zpět do útočného pásma.

50:20
    A pozor, jejich rychlá akce končí gólem a v Braníku to možná ještě bude pořádné drama! Sochůrek si v posledních minutách na své konto zapsal řadu úspěšných zákroků, zakončení LUKÁŠE VOLFA ale už zkrotit nedokázal – 5:3! Asistence: Vojtěch Šuhaj.

50:40
    Kříž pokus o bleskovou odpověď zastavil pohybem lapačky, rána mířila do dolního rohu klece.

51:42
    Hra se nyní přelévá z jednoho konce hrací plochy na druhý, aktivnějším týmem jsou momentálně hosté.

52:17
    Králové rozebrali domácí protiútok a zamířili vpřed, Sochůrek následně vychytal Hrakholskiho střelu do dolní části své svatyně.

52:55
    Braničtí jsou pod tlakem, Tampier se nyní chtěl podepsat pod kontaktní gól střelou z hranice pásma. Sochůrek byl ale znovu ve střehu.

53:59
    No, tak tohle bude zajímavé! Hosté mají v posledních minutách v Braníku jednoznačně více ze hry a svou aktivitu přetavili v další zásah, tentokrát už kontaktní! Za Sochůrka tentokrát zaplula dorážka z dílny LUKÁŠE VOLFA, máme tu dalšího adepta na hattrick – 5:4! Asistence: Jakub Čížek, Daniel Dudáček.

54:51
    Šťastný byl na pravém kruhu zneškodněn Tampierem, Králové se znovu dostávají k pryži a jdou dopředu.

55:19
    Kříž zastavil nahození z kruhu lapačkou, puk následně vrátil zpět do hry. Na svou hůl si ho vzal Dosek.

55:48
    Čech se protlačil až na kruh a navzdory dotěrnému bránícímu protihráči zakončil, gólman Písku odpověděl betonem.

56:30
    Turek prováží kotouč přes střední pásmo, Kobře se stále nedaří na delší dobu odzbrojit dravé protihráče.

56:58
    Sochůrek zneškodnil píseckou střelu, hra je přerušena. Další buly proběhne po jeho levici.

57:29
    Hraje se nahoru dolu, Pražané trochu zpevnili svou obranu a nepouští protihráče ke střelám.

57:56
    Snaha se Králům rozhodně nedá upřít, hosté bojují a chtějí z dnešního střetnutí v Braníku vydřít aspoň bod. Sochůrek musí být takřka konstantě ve střehu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

58:04
    Oddechový čas pro hosty.

58:04
    Očekávané se stává realitou, Richard Kříž opouští své brankoviště! Jihočeši hrají vabank a zkouší štěstí bez gólmana!

58:24
    Gólman Kobry drží svůj tým nad vodou, po dalším jeho zákroku se znovu dění pozastavuje.

58:51
    Domácím se povedlo se na malou chvíli osvobodit, Písek se ale jen o pár sekund později vrátil zpět před Sochůrkovu klec.

59:20
    Posledních čtyřicet sekund, Kobra teď jen těsně minula prázdnou branku. Je to pořádné drama!

59:45
    Na jihu Prahy máme rozhodnuto, KAMIL BŘÍŠKA potvrzuje tříbodový zisk svého výběru zásahem opuštěné písecké klece – 6:4! Asistence: Lukáš Tondr, Sebastian Janda.

Dohráno! Kobra ve třetí třetině usnula na vavřínech a z rozhodnutého zápasu se nakonec stalo pořádné drama, které ale domácí hráči ustáli a gólem do prázdné jihočeské branky stvrdili své vítězství. Pro Krále je to obrovská škoda, za své zmrtvýchvstání by si zasloužili minimálně bod.

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou příště! (20:09:24)

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 19. D. Novák (Janda), 24. Šťastný (Bříška, Tondr), 27. Tondr (Bříška, Šťastný), 30. Šťastný (Bříška), 34. Petrák (Havrda), 60. Bříška (Tondr, Janda) – 22. Hrakholski (Dudáček, Bednařík), 36. Čížek (Hrakholski), 51. L. Volf (Šuhaj), 54. L. Volf (Čížek, Dudáček)