Dunajská Streda – Petržalka 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 3:0 (kon.) | Olomouc B – Opava 1:2 (kon.)
Plzeň – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Universitatea Craiova – Ostrava 0:0 (zruš.) | Kroměříž – Slovácko 1:5 (kon.)
Žilina – Podbrezová 1:2 (kon.) | Brno – Zlín 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:0 (kon.)
Líšeň – Šamorín 2:0 (kon.) | Přepeře – Žižkov 0:2 (kon.) | Vyškov – Hodonín 3:0 (kon.)
Karviná – L. Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Prešov 3:1 (kon.) | Ružomberok – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Lech Poznaň – Ostrava 4:2 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
3:3 (2:1)
FC Zlín
Sobota 15.01.2022, 11:00 • Fotbalové centrum Brno, Ivanovice • Přípravný zápas

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (12:42:20)

Zápas končí nerozhodně 3:3. V druhém poločase nejdřív na 3:1 navýšil Ota Kohoutek, ale pak dvěma góly vyrovnal hostující Fastav. V 63. minutě snížil Jan Hellebrand a následně pět minut do konce vyrovnal Libor Bobčík.

90

90
    Kamenský byl osamocen na pravé straně hřiště a centroval do vápna, ale jeho přetažený centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.

89
    Zlín vysoko napadá rozehrávku Zbrojovky a jde vidět že domácí hráči mají s tímto napadáním problémy.

87
    Zlín je aktuálně aktivnějším týmem. Jde vidět že Zlín se v přípravě nechce spokojit s dvěma remízami v řadě.
    85. BOBČÍK - 3:3

85
    Zlín právě vstřelil branku!
    Pět minut před koncem základní hrací doby Zlín srovnává. Střelou na bližší tyč Šimana překonal LIBOR BOBČÍK.

83
    Po standartní situaci se v šanci ocitl Hladík, ale jeho hlavičkový pokus o zem se nepotkal s úspěchem.

82
    Zlín v Brně podporuje i jeden fanoušek, který svým hlasitým projevem podporuje hráče Fastavu a žene je za vyrovnáním.

80
    Zbrojovka se svojí aktivitou propracovala k dalšímu rohovému kopu, ani tentokrát však nebyla úspěšná.

79
    Štěpanovský se na hranici vápna dostal k míči, navedl si ho na levou nohu, kterou nakonec pálil jen nad bránu Rakovana.

77
    Na druhé straně se píská ofsajdové postavení jednoho z hráčů Zlína. O rozehrávku se postará Jakub Šiman.

76
    Běžecký souboj svedl Hladík s jedním z obránců Zlína, ale bohužel pro Zbrojovku byl brněnský hráč pomalejší, a tak se před bránu Rakovana nedostal.

75
    Kamenský čistě odstavil Fantiše a získal pro domácí tým míč.

74
    Rohový kop Brna nebyl zahrán ideálně, a tak si pro centrovaný míč došel brankář Rakovan.

72
    Nákop na Fantiše byl příliš dlouhý, a tak Zlín jen odevzdal míč na kopačky Zbrojovky.

69
    Adam Fousek byl faulován, a Brno tak bude mít možnost standartní situace kousek za vápnem.

68
    Pěkná kombinace Zbrojovky, po které se Hladík dostal až před Rakovana a mohl zakončovat, ale jeho akci přerušil hvizd rozhodčího.

Filip Prokeš

Branky: 16. Ševčík, 42. Rogožan, 54. Kohoutek – 27. Poznar, 63. Hellebrand, 85. Bobčík

FC Zbrojovka Brno: Šiman – Hrabina, Endl, Hlavica, Lhotecký, Rogožan, Texl, Mach, Přichystal, Ševčík, Řezníček.
    Náhradníci: Berkovec – Bariš, Čermák, Fousek, Hladík, Kamenský, Kohoutek, Sedlák, Štěpanovský.

Trenér: Richard Dostálek

FC Zlín: Dostál – Cedidla, Kolář, Simerský, Matejov, Fillo, Conde, Hrubý, Janetzký, Hrdlička, Poznar
    Náhradníci: Rakovan – Nečas, Kulíšek, Hellebrand, Fantiš, Bobčík

Trenér: Jan Jelínek