Dunajská Streda – Petržalka 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 3:0 (kon.) | Olomouc B – Opava 1:2 (kon.)
Plzeň – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Universitatea Craiova – Ostrava 0:0 (zruš.) | Kroměříž – Slovácko 1:5 (kon.)
Žilina – Podbrezová 1:2 (kon.) | Brno – Zlín 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:0 (kon.)
Líšeň – Šamorín 2:0 (kon.) | Přepeře – Žižkov 0:2 (kon.) | Vyškov – Hodonín 3:0 (kon.)
Karviná – L. Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Prešov 3:1 (kon.) | Ružomberok – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Lech Poznaň – Ostrava 4:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
1:2 (1:1)
Slezský FC Opava
Sobota 15.01.2022, 10:00 • Stadion v Městských sadech, Opava • Přípravný zápas

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek víkendu. (11:43:01)

Je dobojováno. Přípravné utkání nakonec dopadlo lépe pro Opavu, která tedy potvrdila roli favorita, když rezervu Sigmy Olomouc porazila 2:1. Opavský celek o svém vítězství rozhodl v poslední minutě, kdy se trefil Joss Didiba.

90

90
    Opava právě vstřelila branku!
    Už to vypadalo, že duel skončí remízou, ovšem nakonec se zřejmě z vítězství budou radovat hráči Opavy. V poslední minutě se totiž trefil JOSS DIDIBA, který těžil z parádní kombinace v podání Putyery s Janjušem.

46

45

36
    Tým Olomouc B právě vstřelil branku!
    Domácí celek srovnává o ojedinělé akce na 1:1, když se prosadil ŠTĚPÁN LANGER.

26
    Opavský celek jde ve 26. minutě do vedení 1:0! Po standardní situaci, kterou zahrával Pikul, se hlavou prosadil DENIS KRAMÁŘ.

1

Úvodní sestava:

SFC Opava: Digaňa – Celba, Kopečný, Janoščín, Kadlec, Macháček, Rychlý, Šigut, Helešic, Pikul, Kramář

Náhradníci: Lasák, Rataj, Gorčica, Putyera, Ščudla, Nemšovský, Vrána, Janjuš, Didiba, Jelínek, Kirschner.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další přípravné zápasy v rámci zimní přípravy a my budeme přinášet změny stavu z utkání SK Sigma Olomouc B – SFC Opava. Začátek tohoto utkání je naplánován na 10. hodinu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.