Augsburg – Frankfurt 1:1 (kon.) | Bielefeld – Fürth 2:2 (kon.)
Eintracht Frankfurt
Neděle 16.01.2022, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 19. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:54:52)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:10. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 12:14.

Augsburg je čtvrtý zápas v řadě bez výhry. V tabulce zůstane těsně nad zónou přímého sestupu, kdežto Frankfurt zakončí 19. kolo na osmé příčce.

Vyrovnaná bitva mezi Augsburgem a Frankfurtem vítěze nepoznala. Po vedoucím zásahu Kamady byl Eintracht blíže třem bodům jen šestnáct minut, dokud před pauzou neupravil stav na konečných 1:1 Gregoritsch. V koncovce druhé půle měly oba týmy po jedné velké šanci, ovšem Lindström ani Niederlechner brankáře nepřekonali.

90+4

90+3
    Gumny poskytl míč Maierovi, který si s ním trochu pohrál u rohu vápna. Nakonec pálil levačkou, ale Ramaj vypálený projektil nadvakrát zkrotil.

90+2
    V momentě Finnbogasonova prodloužení Maierovy přihrávky nesklapla ofsajdová past. Za obránci se zničehonic zjevil Florian Niederlechner, ovšem nezkušený brankář Ramaj proti němu vytáhl svůj životní zákrok.

90+1
    Druhá půle se nastavuje o další čtyři minuty.

90
    Jako vzpomínku na tento duel si Tuta odnese žlutou kartu. Obránce Eintrachtu zbytečným skluzem dohrál Finnbogasona.

89
    Ještě jedna možnost pro Jespera Lindströma. Nyní to tak výhodná pozice nebyla a křížná střela minula z jeho pohledu pravou tyč.

89
    Kamadova podélná nahrávka vytvořila šanci pro Lindströma. Gikiewicz mu bleskurychlým výběhem zmenšil střelecký úhel a ve finále byl zasažen do pravé nohy.

88
    Ramaj centrovaný balón v dlaních neztlumil, nicméně měl kliku, že nikdo v červenozeleném nebyl připraven dorážet.

87
    Hinteregger se obětoval proti ambicióznímu voleji Hahna. Kvůli rohovému kopu zase probíhá hromadné stěhování před Ramaje.

86
    Gouweleeuw se snažil probít vpřed. Byl ale máván ofsajd, takže si zadní řady Frankfurtu na chvíli oddechnout.

85
    Domácí nalezli na Tutův aut a díky zapískané ruce Paciêncii pro sebe získali standardku z levého konce hřiště.

84
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Ricardo Daniel Pepi, přichází Alfred Finnbogason.

83
    Hasebe zastavil Pedersenův střílený pas do předbrankového prostoru. Následný roh kopl Maier velmi zle.