Sassuolo – Hellas Verona 2:4 (kon.) | Venezia – Empoli 1:1 (kon.) | AS Řím – Cagliari 1:0 (kon.)
Atalanta BC – Inter 0:0 (kon.)
Venezia FC
1:1 (0:1)
Empoli FC
Neděle 16.01.2022, 15:00 • Stadio Pierluigi Penzo, Benátky • Italská Serie A • 22. kolo

To už je z mojí strany vše. Přeji krásný zbytek neděle! (16:56:59)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:17.

Souboj Venezie a Empoli končí nerozhodně 1:1. Byl to zápas dvou různých poločasů. Hosté byli v tom prvním jasně lepší, vypracovali si několik gólovek a ve 25. minutě je poslal do vedení Szymon Żurkowski. Po změně stran naopak převzali iniciativu hráči domácích Benátek. Jejich hru hodně oživil David Okereke, jenž přišel na trávník ještě během úvodního dějství. Tento hráč byl u téměř každé příležitosti svého týmu a v 73. minutě právě on po spolupráci s rovněž střídajícím Nanim vyrovnal. Asi zasloužená dělba bodů.

90+3

90+3
    Na levé straně pokutového území si přehodil míč na levačku David Okereke, který ale střílel nepřesně. Utkání zřejmě skončí dělbou bodů.

90+2
    Ceccaroni ještě vyvážel míč na levé straně dopředu. Získal pro domácí autové vhazování.

90+1
    Utkání bude nastaveno o tři minuty!

90
    Ceccaroniho volej zablokoval břichem Petar Stojanović. Hostující hráč se na chvíli skácel na trávník, ovšem sudí ho donutil pokračovat.

89
    Nani faulován Stojanovićem. Domácí rozehrávají z vlastní poloviny...

88
    Nakonec levačka Mickaëla Cuisanceho. Balón však stáhl do rukavic Vicario.

88
    Okereke si vybojoval faul na svou osobu. Standardka pro domácí, které se ujme zřejmě Nani...

87
    Vypadá to, že po třech bodech touží spíše domácí. Empoli se asi spokojí i s remízou.

85
    Nebezpečný přízemní centr z pravé strany netrefili před bránou Thomas Henry a všudypřítomný David Okereke! Hosty pak osvobodil odkopem Stojanović.

84
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Filippo Bandinelli, přichází Leo Štulac.
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Nedim Bajrami, přichází Patrick Cutrone.

83
    Mickaël Cuisance, který přišel do Venezie na začátku roku z mnichovského Bayernu, fauloval Ricciho. Než se rozehraje, budou hosté střídat...

82
    Hra je v posledních minutách hodně kouskována. Uvidíme, zda ještě některý z týmů zkusí tento zápas rozhodnout.