Florida – Columbus 9:2 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 0:0 (odl.) | Detroit – Buffalo 4:0 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 2:3 (kon.) | Tampa – Dallas 3:1 (kon.) | St. Louis – Toronto 5:6 (kon.)
Chicago – Anaheim 3:0 (kon.) | Arizona – Colorado 0:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 4:6 (kon.)
Seattle – Los Angeles 1:3 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Washington – Vancouver 2:4 (kon.)

Česká a slovenská stopa v utkání

Martin Fehérváry (WSH) – 0+0, -1 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 21:20

1. Elias Pettersson (VAN) – 2+0
    2. Bo Horvat (VAN) – 1+1
    3. Jevgenij Kuzněcov (WSH) – 0+2 (22:42:54)

Vancouver Canucks vyhrává tento zápas 4:2 zejména díky povedené druhé třetině, kterou dokázal vyhrát jednoznačně 3:0. Capitals se snažili ve třetí třetině s výsledkem něco udělat, ale už neměli sílu.

59:37
    Alexandr Ovečkin od modré čáry minul branku.

Vancouver právě vstřelil branku!
    Hostující celek podle všeho tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky po šikovné přihrávce poslal J. T. MILLER. Asistence: Brock Boeser.

58:35
    Domácí hrají bez brankáře a kotouč mají u své branky.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Jevgenij Kuzněcov těsně minul branku.

57:30
    Mnoho času už Capitals nemají na to, aby zkusili vyrovnat.

57:23
    Domácí už hrají v pěti.

57:05
    Ilja Samsonov neměl kotouč pod kontrolou, ale hostující celek odkrytou část branky trefit nedokázal.

56:18
    Vhazovat se bude v útočném pásmu Capitals.

56:08
    Vancouver Canucks přišel o útočné pásmo, následně se Lars Eller dostal do šance a jeho pokus kryje Thatcher Demko.

55:43
    Hostující celek hraje přesilovku, ale nemůže se propracovat stabilněji do útočného pásma.

55:14
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů na ledě).

55:04
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

55:04
    Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Ovečkin (J. Schultz, Kuzněcov), 47. T. Wilson (Kuzněcov, Bäckström) – 21. Elias Pettersson (Horvat, Q. Hughes), 25. Elias Pettersson (Ekman-Larsson, Höglander), 39. Horvat (J. T. Miller, Q. Hughes), 60. J. T. Miller (Boeser)

Washington Capitals: Samsonov (Vaněček) – Fehérváry, Nick Jensen, D. Orlov, T. van Riemsdyk, Irwin, J. Schultz – Ovečkin (C), Kuzněcov, Protas – McMichael, Bäckström (A), T. Wilson (A) – Sprong, Eller, Leason – Hagelin, N. Dowd, Hathaway.
    Trenér: Peter Laviolette

Vancouver Canucks: Demko (S. Martin) – Ekman-Larsson (A), T. Myers, Q. Hughes, Poolman, Burroughs, L. Schenn – Elias Pettersson, Horvat (C), Höglander – Pearson, J. T. Miller (A), Boeser – Podkolzin, Dickinson, Chiasson – Motte, Lammikko, Highmore.
    Trenér: Bruce Boudreau

Rozhodčí: Schlenker, Blandina – Pancich, Cherrey

Diváci: 18 573