Buffalo – Dallas 4:5 (kon.) | Philadelphia – Columbus 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 6:4 (kon.)
Boston – Washington 4:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 5:2 (kon.) | Edmonton – Florida 0:6 (kon.)
Los Angeles – Colorado 1:4 (kon.) | Vegas – Montreal 4:3 (po pr.) | Seattle – San Jose 3:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Columbus Blue Jackets
Pátek 21.01.2022, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To už je z mé strany vše. Přeji nerušený zbytek noci a někdy zase na počtenou! (03:47:29)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 34:29 (9:11, 14:14, 11:4)
    Zblokované střely – 9:17
    Vyhraná vhazování – 25:22
    Trestné minuty – 10:12
    Hity – 19:22

Hokejisté Philadelphie musejí zkousnout už desátou porážku v řadě! Jejich mizernou sérii prodloužil Columbus, který ve Wells Fargo Center zvítězil 2:1. Velkou oporou hostí byl dnes brankář Elvis Merzlikins, který pochytal 33 ze 34 střel soupeře. Inkasoval až v 53. minutě, kdy měl při nahození Geralda Mayhewa zakrytý výhled. Tato branka ale znamenala jen korekci stavu. Hosty totiž poslal ve 32. minutě do vedení Oliver Bjorkstrand a ve třetí části navýšil jejich náskok Patrik Laine.

59:43
    Z levého kruhu nahodil puk do ohně Giroux. Kotouč vypadl před brankoviště a chvíli o něm nikdo nevěděl. Hráči Philadelphie toho ale nedokázali využít!

59:24
    Vyhození Peekea teď těsně minulo prázdnou branku domácích! Pískán icing. Domácí si berou oddechový čas.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny, domácí drží pásmo a utahují šrouby...

58:05
    A další icing hostí.

57:58
    Zakázané uvolnění Columbusu.

57:40
    A Hart je na střídačce, domácí to zkoušejí v šesti!

57:25
    Hart pokryl nahození od modré čáry a okamžitě rozehrál na své spoluhráče. Flyers už musejí pospíchat.

56:38
    Hosté teď takticky drží puk na svých hokejkách a čas utíká.

55:26
    Do brejku se na pravém křídle řítil Gustav Nyquist. Ujet protihráčům nedokázal, ovšem uvolnil se na osu a odsud vystřelil. Mířil nad branku.

55:11
    Puk vypadl na střídačku Columbusu. Domácí mají na srovnání necelých pět minut.

54:36
    Co Merzlikins vidí, to dnes zatím má. Z pravého kruhu pohotově pálil Scott Laughton, ovšem puk je na hrudi gólmana Columbusu. Reklamní přestávka.

53:56
    Zakázané uvolnění hostí.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 53. Mayhew (Ristolainen, Laughton) – 32. O. Bjorkstrand (Jenner, Kuraly), 46. Laine (Jenner, Kukan)

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Braun, Provorov (A), Sanheim, York, Ristolainen, Yandle – Atkinson, Giroux (C), Farabee – Konecny, Laughton (A), Lindblom – Mayhew, Frost, J. van Riemsdyk – MacEwen, Bunnaman, Willman.
    Trenér: Yeo

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Peeke, Werenski (A), Bean, Bayreuther, Christiansen, Kukan – O. Bjorkstrand, Jenner (C), Nyquist (A) – J. Voráček, Texier, Laine – Bemström, Roslovic, Domi – Činachov, Kuraly, E. Robinson.
    Trenér: Larsen

Rozhodčí: Morton, O’Rourke – Cormier, Deschamps

Diváci: 15 359