Buffalo – Dallas 4:5 (kon.) | Philadelphia – Columbus 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 6:4 (kon.)
Boston – Washington 4:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 5:2 (kon.) | Edmonton – Florida 0:6 (kon.)
Los Angeles – Colorado 1:4 (kon.) | Vegas – Montreal 4:3 (po pr.) | Seattle – San Jose 3:2 (kon.)

3. Sam Reinhart (FLA) 0+2 (05:37:34)

Poslední třetina byla brankově nejúspěšnější. všechny góly ale padly do svatyně domácího Edmontonu, který tak schytal solidní debakl. Barkov se prosadil ve 48. minutě podruhé a dal tak svému týmu už tříbrankové vedení, tedy hodně nadějné, dvanáct minut před koncem. Ovšem to ještě nikdo netušil, že během posledních čtyř minut se prosadí ještě Dunclair, Bennett a Tippett. Nakonec si tedy Florida odváží z Rogers Place skvělou výhru 6:0.

58:16 Owen TIPPETT - 0:6

58:16
    Florida právě vstřelila branku!
    Hosté si na konci vylepšují statistiky! Tohle byl ale parádní gól z nádherné kombinace. OWEN TIPPETT přihrál dozadu Maminovi, ten mu kotouč vrátil před branku a Tippett jednoduše vstřelil šestou branku Panterů. Asistence: Maxim Mamin a Anton Lundell.
    56:58 Sam BENNETT - 0:5

56:58
    A je z toho debakl. Třetí přesilovkový gól Floridy v utkání vstřelil SAM BENNETT. Ten si z levé strany od mantinelu projel až před brankoviště a parádním bekhendem na vzdálenější tyčku proměnil. Asistence: Owen Tippett a Anton Lundell.

56:14
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Brendan Perlini – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
    55:40 Anthony DUCLAIR - 0:4

55:40
    Hosté využívají další přesilovou hru! Kotouč se dostal před odkrytou branku. Tam byl ANTHONY DUCLAIR, který ho do ní dokázal doklepat. Asistence: Aleksander Barkov a Jonathan Huberdeau.

55:05
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Duncan Keith – 2 min., sekání).

54:23

54:08
    Další dlouhé a pomalé vyhození znamená další useknuté přesilovkové sekundy pro soupeře. Ten už početní výhodu asi nevyužije.

53:48
    Floridě se opět podařilo vyhodit kotouč až k brance Koskinena, a to dokonce dvakrát.

53:16
    Hráči Edmontonu už pomalu zvedali ruce, velké nebezpečí ale uhasil Huberdau najetím do trajektorie střely.

52:40
    Lundell získal černou pryž a vyvezl ji ze svého pásma až k brance soupeře, tam ji následně přenechal.

52:23
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Radko Gudas – 2 min., držení).

52:10
    Dlouhý kotouč do jízdy směřoval na Lamberga, který ho ale nedostihl a je z toho zakázané uvolnění.

51:29

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 26. Barkov (S. Reinhart, Huberdeau), 29. Verhaeghe (S. Reinhart, Weegar), 48. Barkov (Gudas), 56. Duclair (Barkov, Huberdeau), 57. S. Bennett (Tippett, A. Lundell), 59. Tippett (Mamin, A. Lundell)

Edmonton Oilers: Koskinen (I. Konovalov) – Ceci, Nurse, Barrie, Keith, Bouchard, K. Russell – Yamamoto, McDavid, Brendan Perlini – Puljujärvi, Draisaitl, Hyman – Kassian, R. McLeod, Foegele – Sceviour, D. Ryan, Devin Shore.
    Trenér: D. Tippett

Florida Panthers: Bobrovskij (S. Knight) – Ekblad, Weegar, Gudas, Lucas Carlsson, Kiersted, Montour – S. Reinhart, Barkov, Verhaeghe – Duclair, S. Bennett, Huberdeau – Tippett, A. Lundell, Marchment – Mamin, Luostarinen, Lomberg.
    Trenér: A. Brunette

Rozhodčí: P. Lambert, B. Schrader