Buffalo – Dallas 4:5 (kon.) | Philadelphia – Columbus 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 6:4 (kon.)
Boston – Washington 4:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 5:2 (kon.) | Edmonton – Florida 0:6 (kon.)
Los Angeles – Colorado 1:4 (kon.) | Vegas – Montreal 4:3 (po pr.) | Seattle – San Jose 3:2 (kon.)

3. Dylan Coghlan (VEG) – 0+0 (06:57:22)

Vegas Golden Knights v zápase dvakrát vedli, ale pak dokázal hostující celek skóre otočit a vedl. Jonathan Marchessault ve třetí třetině srovnal a v prodloužení rozhodl o výhře Vegas Shea Theodore.
    Vítězný gól.

61:50 Shea THEODORE - 4:3

61:50
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Vegas vyhrává, po pěkné individuální akci se střelou z mezikruží prosazuje do horní části branky SHEA THEODORE. Asistence: Nicolas Roy.

William Karlsson měl obrovskou šanci, ale blafákem nepřekonal z brejku brankáře. Samuel Montembeault kryje jeho šanci.

61:17
    Hosté rozehrávají od své branky.

60:53
    Robin Lehner musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou.

60:42
    Robin Lehner předvedl tři zákroky proti střelám soupeře. Obrovské chyby ve hře Vegas.

60:13
    Chandler Stephenson se dostal do šance, ale vypálit nedokázal po Dadonově pasu.

60:01
    Buly pro domácí, prodloužení začalo.

60:01

49:23, takový je poměr střel na branku, Jonathan Marchessault zachránil ve třetí třetině pro Vegas tento zápas. Následovat bude prodloužení.

Oba týmy mají bod, o ten další se bude bojovat.

60:00

59:34
    Mike rozehrává od své branky, Dvorak pálil, Robin Lehner byl pozorný.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Stephenson (Dadonov, W. Carrier), 32. W. Karlsson (Marchessault, Theodore), 52. Marchessault (W. Karlsson, Theodore), 62. Theodore (N. Roy) – 16. Pezzetta (Lehkonen), 35. Toffoli (Suzuki, Ch. Wideman), 47. M. Hoffman (Dvorak, Dauphin)

Vegas Golden Knights: Lehner (Ferguson) – McNabb, Pietrangelo, Theodore, Coghlan, Miromanov, B. Hutton – W. Carrier, Stephenson, Dadonov – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Janmark, N. Roy, Kolesar – B. Howden, Patrick, Amadio.
    Trenér: Pete DeBoer

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – Chiarot, D. Savard, Clague, Petry, A. Romanov, Ch. Wideman – Drouin, R. Pitlick, Josh Anderson – Toffoli, Suzuki, Evans – Pezzetta, Poehling, Lehkonen – Dauphin, Dvorak, M. Hoffman.

Rozhodčí: Chmielewski, Hanson – Baker, Gibbons

Diváci: 18 121