Leicester – Brighton 1:1 (kon.) | Arsenal – Burnley 0:0 (kon.) | Crystal Palace – Liverpool 1:3 (kon.)
Chelsea – Tottenham 2:0 (kon.)
Leicester City
1:1 (0:0)
Brighton & Hove Albion
Neděle 23.01.2022, 15:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:57:41)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 6:8.

Je konec. Leicester remizoval s Brighton & Hove Albionem 1:1.
    V prvním poločase měl jedinou velkou šanci ve 36. minutě domácí Lookman, ale Sánchez jej skvěle vychytal. Do druhé půle vstoupili lišky fantasticky, protože se hned ve 46. minutě prosadil Patson Daka. Následně si ale Brighton postupně vyvíjel tlak. V 73. minutě ještě Schmeichel vychytal hlavičku Welbecka, ale v 82. minutě už byl na jeho zakončení hlavou krátký a Danny Welbeck srovnal na 1:1. V 87. minutě vyhlavičkoval Tielemans z brankové čáry zakončení Burna a o minutu později zachránil domácím bod Kasper Schmeichel proti střele Trossarda.
    Leicester remizoval s Brightonem 1:1.

90+5

90+4
    Çağlar Söyüncü se nyní s ničím nemazlil a raději odkopl balón do zámezí. Brighton tak bude mít autové vhazování.

90+3
    Hosté mají nadále míč ve svém držení, ale pouze ve středu hrací plochy.

90+2
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Patson Daka, přichází Ayoze Pérez.

90+1
    Hosté chtějí rozhodnout a opět drží míč na útočné polovině blízko vápna soupeře.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Tentokrát centr Lampteyho z pravé strany skončil jen v rukou brankáře Kaspera Schmeichela.

89
    Tlak Brightonu ke konci zápasu ovšem pokračuje a Leicester se nyní jenom brání.
    88. Schmeichel vyrazil střelu Trossarda!

88
    Solly March dostal Leandro Trossarda do obrovské šance, ale jeho pokus k levé tyči fantasticky vychytal Kasper Schmeichel!
    87. Tielemans vyhlavičkoval zakončení Burna!

87
    Málem šli hosté do vedení! Po centru z rohu se dostal Daniel Burn ke hlavičce, ale jeho pokus k levé tyči vyrazil před brankovou čárou Youri Tielemans!

86
    Brighton ovšem pokračuje v útočném nátlaku, ale centr z levé strany zblokoval domácí obránce.

85
    Marc Cucurella se sice dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho pokus letěl hodně mimo.