Michael Morales - Trevin Giles | Vítěz: Michael Morales (kon.) | | | Cody Stamann - Said Nurmagomedov | Vítěz: Said Nurmagomedov (kon.) |
Michel Pereira Lima - André Fialho | Vítěz: Michel Pereira Lima (kon.) | | | Brandon Moreno - Deiveson Figueiredo | Vítěz: Deiveson Figueiredo (kon.) |
Francis Ngannou - Ciryl Gane | Vítěz: F. Ngannou (kon.) |
Štafeta mužů, 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: D. Wiererová (ITA) (kon.) |
Tennessee Titans - Cincinnati Bengals | 16:19 (kon.) | | | Green Bay Packers - San Francisco 49ers | 10:13 (kon.) |
Tampa Bay Buccaneers - Los Angeles Rams | 27:30 (kon.) |
SuperG žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: E. Curtoniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) |
Muži HS142, Titisee-Neustadt | (kon.) |
Skiatlon žen, 15 km, Planica | (zruš.) | | | Skiatlon mužů, 30 km, Planica | (zruš.) |
Skoky mužů HS104, Planica | (zruš.) | | | Skoky žen HS104, Planica | (zruš.) |
Běh žen 5 km, Planica | (zruš.) | | | Běh mužů 10 km, Planica | (zruš.) |
konec
SP - Štafeta mužů, 4x7,5 km, Anterselva
Vítěz: Norsko
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Norsko 1:12:14,7 (0+4)
2. Rusko +1:57,2 (1+12)
3. Německo +2:04,4 (0+4)
4. Francie +2:20,5 (0+7)
5. Kanada +2:31,5 (1+8)
6. Ukrajina +2:38,7 (0+11)
7. Švýcarsko +2:48,6 (1+7)
8. Itálie +3:03,6 (1+13)
9. Rakousko +3:08,6 (0+7)
10. Slovinsko +4:01,4 (1+8)
11. Finsko +4:21,7 (0+13)
12. Bělorusko +4:27,7 (1+15)
13. Estonsko +5:13,6 (1+11)
14. USA +5:14,9 (1+15)
15. Česko +5:36,1 (2+11)
16. Bulharsko +5:45,7 (2+9)
...
17. Švédsko
18. Japonsko
19. Rumunsko
20. Litva
21. Kazachstán
22. Moldavsko
23. Slovensko
24. Polsko – všichni předjeti o kolo.
Celkové pořadí Světového poháru:
1. Norsko 156
2. Rusko 156
3. Francie 148
4. Německo 140
5. Bělorusko 124
6. Ukrajina 114
...
11. Česko 85
Startovní listina:
1 NORSKO (Laegreid, T. Bø, J. Bø, Christiansen)
2 RUSKO (Babikov, Serochvostov, Loginov, Latypov)
3 FRANCIE (Claude, Guigonnat, Desthieux, Perrot)
4 NĚMECKO (Rees, Horn, Zobel, Fratzscher)
5 BĚLORUSKO (Labastov, Lazovski, Varaběj, Smolski)
6 UKRAJINA (Cymbal, Pidručnyj, Dudčenko, Pryma)
7 ŠVÉDSKO (Stefansson, Brandt, Stegmayr, Hallström)
8 ITÁLIE (Bormolini, Windisch, Giacomel, Hofer)
9 ŠVÝCARSKO (Stalder, Jäger, Hartweg, Burkhalter)
10 SLOVINSKO (Dovžan, Fak, Planko, Tršan)
11 ČESKO (Karlík, Žemlička, Štvrtecký, Václavík)
12 KANADA (Runnals, C. Gow, Burnotte, S. Gow)
13 FINSKO (Harjula, Seppälä, Laitinen, Hiidensalo)
14 USA (Nordgren, Schommer, Brown, Doherty)
15 RAKOUSKO (Komatz, Eder, Leitner, Lemmerer)
16 RUMUNSKO (Šamajev, G. Buta, Puchianu, F. Buta)
17 LITVA (Dombrovski, Strolia, Kaukenas, Banys)
18 ESTONSKO (Zahkna, Siimer, Ermits, Ränkel)
19 BULHARSKO (Todev, Iliev, Gerdžikov, Sinapov)
20 SLOVENSKO (Šíma, Sklenárik, Baloga, Bartko)
21 JAPONSKO (Tačizaki, Kobonoki, Ozaki, Kodama)
22 POLSKO (Nędza-Kubiniec, Guzik, Szczurek, Pancerz)
23 KAZACHSTÁN (Muchin, Djussenov, Kirejev, Běleckij)
24 MOLDAVSKO (Makarov, Magazejev, M. Usov, A. Usov)
1. Norsko 1:12:14,7 (0+4)
2. Rusko +1:57,2 (1+12)
3. Německo +2:04,4 (0+4)
4. Francie +2:20,5 (0+7)
5. Kanada +2:31,5 (1+8)
6. Ukrajina +2:38,7 (0+11)
7. Švýcarsko +2:48,6 (1+7)
8. Itálie +3:03,6 (1+13)
9. Rakousko +3:08,6 (0+7)
10. Slovinsko +4:01,4 (1+8)
11. Finsko +4:21,7 (0+13)
12. Bělorusko +4:27,7 (1+15)
13. Estonsko +5:13,6 (1+11)
14. USA +5:14,9 (1+15)
15. Česko +5:36,1 (2+11)
16. Bulharsko +5:45,7 (2+9)
...
17. Švédsko
18. Japonsko
19. Rumunsko
20. Litva
21. Kazachstán
22. Moldavsko
23. Slovensko
24. Polsko – všichni předjeti o kolo.
Celkové pořadí Světového poháru:
1. Norsko 156
2. Rusko 156
3. Francie 148
4. Německo 140
5. Bělorusko 124
6. Ukrajina 114
...
11. Česko 85
Startovní listina:
1 NORSKO (Laegreid, T. Bø, J. Bø, Christiansen)
2 RUSKO (Babikov, Serochvostov, Loginov, Latypov)
3 FRANCIE (Claude, Guigonnat, Desthieux, Perrot)
4 NĚMECKO (Rees, Horn, Zobel, Fratzscher)
5 BĚLORUSKO (Labastov, Lazovski, Varaběj, Smolski)
6 UKRAJINA (Cymbal, Pidručnyj, Dudčenko, Pryma)
7 ŠVÉDSKO (Stefansson, Brandt, Stegmayr, Hallström)
8 ITÁLIE (Bormolini, Windisch, Giacomel, Hofer)
9 ŠVÝCARSKO (Stalder, Jäger, Hartweg, Burkhalter)
10 SLOVINSKO (Dovžan, Fak, Planko, Tršan)
11 ČESKO (Karlík, Žemlička, Štvrtecký, Václavík)
12 KANADA (Runnals, C. Gow, Burnotte, S. Gow)
13 FINSKO (Harjula, Seppälä, Laitinen, Hiidensalo)
14 USA (Nordgren, Schommer, Brown, Doherty)
15 RAKOUSKO (Komatz, Eder, Leitner, Lemmerer)
16 RUMUNSKO (Šamajev, G. Buta, Puchianu, F. Buta)
17 LITVA (Dombrovski, Strolia, Kaukenas, Banys)
18 ESTONSKO (Zahkna, Siimer, Ermits, Ränkel)
19 BULHARSKO (Todev, Iliev, Gerdžikov, Sinapov)
20 SLOVENSKO (Šíma, Sklenárik, Baloga, Bartko)
21 JAPONSKO (Tačizaki, Kobonoki, Ozaki, Kodama)
22 POLSKO (Nędza-Kubiniec, Guzik, Szczurek, Pancerz)
23 KAZACHSTÁN (Muchin, Djussenov, Kirejev, Běleckij)
24 MOLDAVSKO (Makarov, Magazejev, M. Usov, A. Usov)
Porovnání časů českých reprezentantů:
Mikuláš Karlík 19:42,5 (1+4)
Milan Žemlička 19:20,7 (0+0)
Jakub Štvrtecký 19:14,8 (0+3)
Adam Václavík 19:32,8 (1+4)
Slovenským reprezentantům se závod vůbec nevydařil a už na třetím úseku byli předjeti o kolo.
Za Nory se prakticky celý závod bojovalo o zbylé cenné kovy mezi Francií, Německem a Ruskem, které vytáhl navzdory trestnému kolu skvělým finišem ke stříbru Latypov. Němci se v oslabeném složení radují z bronzu, naopak Francie po běžeckém kolapsu mladíka Perrota v závěrečném okruhu končí bez medaile.
1. Norsko 1:12:14,7 (0+4)
2. Rusko +1:57,2 (1+12)
3. Německo +2:04,4 (0+4)
4. Francie +2:20,5 (0+7)
5. Kanada +2:31,5 (1+8)
6. Ukrajina +2:38,7 (0+11)
7. Švýcarsko +2:48,6 (1+7)
8. Itálie +3:03,6 (1+13)
9. Rakousko +3:08,6 (0+7)
10. Slovinsko +4:01,4 (1+8)
11. Finsko +4:21,7 (0+13)
12. Bělorusko +4:27,7 (1+15)
13. Estonsko +5:13,6 (1+11)
14. USA +5:14,9 (1+15)
15. Česko +5:36,1 (2+11)
16. Bulharsko +5:45,7 (2+9)
...
17. Švédsko
18. Japonsko
19. Rumunsko
20. Litva
21. Kazachstán
22. Moldavsko
23. Slovensko
24. Polsko – všichni předjeti o kolo.